64
Member from Poland?

1. Waszker
    Ice Cream Sandwich Dec 8, 2015

Waszker , Dec 8, 2015 :
    Jeżeli dobrze kojarzę to nie wolno umieszczać linków do sklepów sprzedających akcesoria do urządzeń marki OnePlus.
    Wiec wystarczy dać link do Google Play Store I nie powinno być problemu?

Jak coś to tutaj link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&referrer=utm_source=androidcentral&utm_medium=blog&utm_campaign=bloglink

McAwesomePL likes this.
  2. krzychu78
    Jelly Bean Dec 8, 2015

Waszker, McAwesomePL and skrysz like this.
  3. Waszker
    Ice Cream Sandwich Dec 9, 2015

Waszker , Dec 9, 2015 :
    A dostales informacje dlaczego usunęli?

McAwesomePL likes this.
  4. Reivon Choccoli
    Community Veteran Dec 9, 2015

Reivon Choccoli , Dec 9, 2015 :
    Blad moderacji. Poprawione

McAwesomePL likes this.
  5. skrysz
    Honeycomb Dec 9, 2015

p_bladek likes this.
  6. p_bladek
    KitKat Dec 9, 2015

McAwesomePL and fj_mike like this.
  7. diroberto
    Cupcake Dec 12, 2015

diroberto , Dec 12, 2015 :
    Cześć,

Mam problem z jakością (ulepszaniem dźwięku) w Oneplus One. AudioFx działał mi tylko w Powerampie (gdy go odpowiednio z pozycji Powerampa uruchomiłem), natomiast nie działał w ogóle w innych aplikacjach (np. w Pandorze, Spotify, czy po prostu w telefonie podczas standardowej rozmowy. Aktualna sytuacja jest taka, że: odinstalowałem AudioFx, a zainstalolwałem ViperFx. Zmieniło sie tylko to, że ViperFx nie działa WCALE (w Powerampie również). Co zrobić, żeby Viper FX, lub AudioFx zaczął działać na dźwięki w CAŁYM telefonie. Oprogramowanie, które mam: CyanogenOS12.0-YNG1TASI3 Android 5.02. Z góry dzięki za pomoc. Siemano

8. GrzegorzKott
    Ice Cream Sandwich Dec 14, 2015

McAwesomePL likes this.
  9. giaur500
    Jelly Bean Dec 14, 2015

giaur500 , Dec 14, 2015 :
    Zakładam, że masz roota. AudioFX nie będzie działać w całym telefonie i nigdy nie był pomyślany w ten sposób żeby tak działał. Co do Vipera, to musisz ustawić selinux na Permissive (pobłażliwy). Są na to 3 sposoby:
    - w konsoli wpisać: su <Enter> setenforce 0 <Enter> - będzie trzeba powtarzać to po każdym restarcie telefonu
    - Zainstalować program selinux mode changer: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2524485 i tam ustawić tryb na Permissive
    - Zainstalować custom kernel, który już ma ustawionego selinuxa na pobłażliwy lub skompilować samodzielnie

Stan selinuxa widzisz wchodząc w informacje o telefonie. Domyślnie jest "Restrykcyjny", po zmianie będzie "Pobłażliwy".

McAwesomePL likes this.
  10. malwajdt
    Cupcake Dec 14, 2015

malwajdt , Dec 14, 2015 :
    Mam problem nie mogę wykonywać połączeń w moim opx naciskając przycisk połączenia te automatycznie zostaje zakończone miał ktoś taki przypadek?

11. m4rcin
    Froyo Dec 14, 2015

12. GrzegorzKott
    Ice Cream Sandwich Dec 15, 2015

13. giaur500
    Jelly Bean Dec 15, 2015

14. McAwesomePL
    Lollipop Dec 16, 2015

McAwesomePL , Dec 16, 2015 :
    Sugeruję zapytać w stosownym podforum na oneforum.pl - przenieśliśmy się :)

15. webbersen
    Cupcake Dec 19, 2015

16. McAwesomePL
    Lollipop Dec 19, 2015

McAwesomePL , Dec 19, 2015 :
    Ke? Jaki limit?

...a tak w ogóle to to podforum już umarło (moja obecność tutaj to tylko kwestia przypadku) - proponuję przenieść się na założone przez niegdyś tutejszych wyjadaczy http://oneforum.pl :)

17. webbersen
    Cupcake Dec 19, 2015

webbersen , Dec 19, 2015 :
    Mam OPO bez wgranego nowego systemu od samego początku i przy nagrywaniu filmów mam limit 10 min, ot taki problem, który chciałbym zlikwidować...
    OK, dawno tu nie byłem..

18. giaur500
    Jelly Bean Dec 22, 2015

giaur500 , Dec 22, 2015 :
    Te oneforum tez umarło, a w zasadzie nigdy nie ożyło, to trup. To, że importowaliście trochę postów stąd żeby nie świeciło pustkami nie znaczy, że tam coś się dzieje, bo nic się nie dzieje.

krzychu78 likes this.
  19. p_bladek
    KitKat Dec 22, 2015

p_bladek , Dec 22, 2015 :
    Pewnie święta idą sherlocku, no ale Ty już tak masz o ile pamiętam.

McAwesomePL likes this.
  20. giaur500
    Jelly Bean Dec 22, 2015

giaur500 , Dec 22, 2015 :
    A jak tam KitKat na twoim Oneplus 2?