64
Member from Poland?

1. nicon3k
    Cupcake Feb 16, 2016

nicon3k , Feb 16, 2016 :
    Siema, zamowilem op2 13.02.16 wszyscy piszecie o paczce z chin, ja sprawdzilem w dhlu i okazuje się że paczka idzie z MBB logistik pod szczecinem dziś był status pending schipment na op.NET czyli mam rozumieć że jutro lub po jutrze paczka będzie?

2. ostatnimc
    Jelly Bean Feb 16, 2016

3. nicon3k
    Cupcake Feb 17, 2016

nicon3k , Feb 17, 2016 :
    Siema, tak list przewozowy jest wypisany na firmę MBB Logistik i DHL podpięty pod Szczecin, lecz dzisiaj status się na OP.net zmienił na Complete i dodali 3 list przewozowy, który jest wypisany z LONDON - HEATHROW - Southall - UK, pytanie on teraz trafi do niemiec (Lipzig) a później do katowic itd? czyli na piątek marne szanse?

4. pantin
    Ice Cream Sandwich Feb 18, 2016

pantin , Feb 18, 2016 :
    @nicon3k Skąd paczka idzie masz w Origin Service Area (np. jak idzie z Chin to jest SHENZEN - SHENZEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC), natomiast cel jest w Destination Service Area.

McAwesomePL likes this.
  5. Krzychu0
    Cupcake Feb 27, 2016

Krzychu0 , Feb 27, 2016 :
    Mam pytanie co do płatności za op2. czy jak mam do konta paypal podpiętą kartę kredytową to pieniądze pójdą z mojego konta automatycznie czy muszę przelewać kasę na konto paypal?
    Jak by miał ktoś kartę rabatową to chętnie przygarnę bo dziś zamierzam zakupić OP2 [​IMG]

6. hatsnare
    Cupcake Mar 9, 2016

hatsnare , Mar 9, 2016 :
    Mam pytanie czy znikła wam dziś rano opcja przy wyciszaniu OPO. Opcja "żadne" (dźwięki) i można było wybrać do następnego alarmu. Od dziś ta opcja znikła chciałbym zapytać czy u wszystkich ??

7. rader
    Froyo Mar 10, 2016

rader , Mar 10, 2016 :
    Od jakichs dwoch miesiecy mam problem z pobieraniem plikow, czasami dziala, ale zwykle nie, na kazdej przegladarce to samo. Głównie pdfow nie da sie pobrac (pobiera sie 0B, po czym wyskakuje blad "nie mozna wyswietlic pliku" czy cos takiego), macie jakies sugestie o co chodzi?

8. burnfireee
    Cupcake Mar 21, 2016

burnfireee , Mar 21, 2016 :
    Jak masz podpiętą to od razu z konta pójdzie, chociaż przelewy błyskawiczne na PP nie są złe :)

9. AndropaX
    Ice Cream Sandwich Mar 28, 2016

Andrzej Piekart and p_bladek like this.
  10. Milek7
    Jelly Bean Apr 3, 2016

Last edited: Apr 4, 2016

11. Milek7
    Jelly Bean Apr 4, 2016

12. Xanis
    Donut Apr 10, 2016

Xanis , Apr 10, 2016 :
    Witam. Mam problem z moim OPO. Niecały tydzień temu komórka zaczęła resetować się w losowych momentach i w okolicach 30% naładowania baterii wyłączyła się. Próby normalnego uruchomienia jej na nic się nie zdały, tak samo jak uruchomienie custom recovery oraz podpięcie jej do podładowania nie dawało żadnego rezultatu. Dopiero po kilku godzinach, gdy ponownie podpiąłem komórkę do ładowania, nagle zaczęła ładować z komunikatem: "The battery is too low. Charge for a while before power on". Po pełnym naładowaniu, postawieniu ROM'a od nowa i uruchomieniu jej działała w porządku aż do dzisiaj. Znowu wystąpiły te same objawy i ponownie spotykam się z tym samym problemem. W jaki sposób mam naprawić ten problem?

Last edited: Apr 10, 2016

13. pigmeej
    Community Veteran Apr 10, 2016

pigmeej , Apr 10, 2016 :
    Co do przedwczesnego wyłączania telefonu, najlepszym rozwiązaniem byłoby pozwolić mu się wyłączyć i na wyłączonym ładować go do pełna. I tak kilka pełnych cykli rozładowania-ładowania.

14. Xanis
    Donut Apr 11, 2016

Xanis , Apr 11, 2016 :
    No dobra, a ile cykli tak proponujesz? 3 czy moze wiecej? Z tego co pamietam to niby calkowite rozladowanie niezbyt dobrze wplywa na baterie Li-Po. Z tego co szukalem wczoraj to znalazlem niby rozwiazanie w tym przypadku, zeby odlaczyc od plyty glownej baterie i podlaczyc ja ponownie. Co myslisz o tym pomysle?

15. pigmeej
    Community Veteran Apr 11, 2016

pigmeej , Apr 11, 2016 :
    Myślę, że nie przyniosłoby to większych efektów.
    Jestem świadom tego, że rozładowywanie baterii litowo-polimerowych źle na nie wpływa, aczkolwiek w tym przypadku rozchodzi się o to jak system rozpoznaje stan baterii. W dużym uproszczeniu: trzeba systemowi pokazać jak wygląda pełna i pusta bateria. Proponuję 2-3 takich cykli, nie więcej

16. Xanis
    Donut Apr 11, 2016

Xanis , Apr 11, 2016 :
    Rozumiem. W takim razie tak zrobie i zobaczymy czy cos to da. Ewentulanie jak nic to nie da, to trzeba bedzie kupic nowa baterie. Dzieki za pomoc.

17. bathool
    Gingerbread Apr 12, 2016

bathool , Apr 12, 2016 :
    Witam
    Potrzebuję pomocy. Podczas root'owania i flashowania recovery OPT wywala mi taki błąd:

C:\adb>fastboot flash recovery recovery.img
    target reported max download size of 536870912 bytes
    sending 'recovery' (31744 KB)...
    OKAY [ 1.090s]
    writing 'recovery'...
    OKAY [ 0.253s]
    finished. total time: 1.351s

C:\adb>fastboot boot recovery.img
    downloading 'boot.img'...
    OKAY [ 1.111s]
    booting...
    FAILED (remote: dtb not found)
    finished. total time: 1.182s

Nie wiem o co chodzi. Może ktoś z Was miał podobny problem?

18. p_bladek
    KitKat Apr 13, 2016

19. bathool
    Gingerbread Apr 18, 2016

20. bathool
    Gingerbread Apr 18, 2016