64
Member from Poland?

1. Morinowy
    Eclair Apr 25, 2016

Morinowy , Apr 25, 2016 :
    Witam. Dziś pobiło mi się moje OPO. Po 1.5 roku sie poddalo i pobil sie ekran i wyswietlacz :( Polecicie mi jakiś serwis w Polsce?

2. p_bladek
    KitKat Apr 27, 2016

p_bladek , Apr 27, 2016 :
    Jak sie pobiło to musisz mu wykład zrobic że nie ładnie sie bić, no chyba że chodzi o zbity ekran, czyli zbił się. Żaden z serwisów zewnętrznych w Polsce, nie posiada do niego LCD, wogóle raczej nie słyszeli o takim telefonie. Pozostaje kupno ekranu na Alie i wymiana we własnym zakresie.

Andrzej Piekart likes this.
  3. Libero
    Gingerbread Apr 27, 2016

Libero , Apr 27, 2016 :
    Zagląda tu ktoś jeszcze? Mam taki mały problem a mianowicie po aktualizacji do CM13 jak klikam zeby zobaczyc apki to mam liste a nie jak poprzednio ekrany. Da sie to jakoś zmienić?

4. endru0988
    Honeycomb Apr 30, 2016

endru0988 , Apr 30, 2016 :
    Mało kto i rzadko

proponuję to forum
    https://oneforum.pl

Last edited: Apr 30, 2016

5. endru0988
    Honeycomb Apr 30, 2016

endru0988 , Apr 30, 2016 :
    PS też one plus two mi się pobiło.
    Niestety jakiekolwiek reprymendy nie pomogły. Dalej obrażony nie za bardzo chce się uruchomic poza info o możlwiości wgrania czegoś z sd

6. p_bladek
    KitKat May 2, 2016

p_bladek , May 2, 2016 :
    Czy można w jakiś sposób zmienić tą posraną szatę graficzną jaką nam zaserwowało oneplus na forum. Nic kuźwa znaleźć nie mogę.

Andrzej Piekart and McAwesomePL like this.
  7. pigmeej
    Community Veteran May 3, 2016

pigmeej , May 3, 2016 :
    Przykro mi, ale nie.

Andrzej Piekart likes this.
  8. m4rcin
    Froyo May 4, 2016

m4rcin , May 4, 2016 :
    Cześć dawno mnie tu nie było. OPO nadal działa jak szalone ale trzeba mu było zrobić czyszczenie. Wgrałem 6.0 i zainstalowałem wszystkie aplikacje które mi były potrzebne. Odpaliłem DiskInfo i jakież było moje zdziwienie że partycja system ma tylko 1.3GB a ja zajmuję 1.1GB i zostało niecałe 150MB na przyszłość :( czy ktoś wie jak można powiększyć tą partycje kosztem danych użytkownika? W starym Samsungu Galaxy S2 wgrywałem plik PIT z partycjami a tutaj nie mogę znaleźć żadnych sensownych informacji :( jestem na stock'u 6.0.1 z odblokowanym bootloaderem i TWRP. Ktoś? Coś?

9. pantin
    Ice Cream Sandwich May 7, 2016

pantin , May 7, 2016 :
    Możesz sobie ustawić stary wygląd. Ja tak mam.

I po co te kłamstwa? :p

10. pigmeej
    Community Veteran May 7, 2016

pigmeej , May 7, 2016 :
    Niektórzy mają jeszcze stary wygląd z różnych powodów. Jak już się ktoś zdecyduje przejść na nową wersję, to nie ma powrotu.

11. mielczar
    Gingerbread May 15, 2016

mielczar , May 15, 2016 :
    Czy byłby ktoś łaskawy opisania jak mu się sprawuje nowy system 6.0.1. Tak ogólnie:
    - co się zmieniło
    - jak z baterią czy jest drain
    - jak podstawowymi funkcjami to wygląda

Chciałbym zaczerpnąć informacji czy jest sen instalować nowy 6.0.1 czy może zostać przy OS-ie 12.1.1 2K1 (5.1.1). A może przesiadka na DU v10.1

12. alienspl
    Froyo May 17, 2016

alienspl , May 17, 2016 :
    własnie przesiadłem sie na DU v10.1 z CM 13 bo tam bateraia zrzerana była okropnie teraz bajka na DU

13. jarek87
    Gingerbread May 17, 2016

jarek87 , May 17, 2016 :
    Jeśli chodzi o COS 13, to tutaj masz wypunktowane większe zmiany (po ang). Ja po 2 dniach korzystania z COS13 przesiadam się na MARSH 2.0 w celach testów. Jeśli chcesz jakąś większą pomoc to zapraszam na oneforum.pl

Last edited: May 17, 2016

14. mielczar
    Gingerbread May 19, 2016

15. madalias
    Ice Cream Sandwich Jun 15, 2016

madalias , Jun 15, 2016 :
    Witam. Dzis udalem sie na Event w Londynie by kupić OP3 jak dotarlem na miejsce to kolejka mnie prawie rzuciła na kolana nie bylo najmniejszych szans na zakup OP3 dzis. Bylem ostatni w sumie w kolejce i po paru minutach od mojego przybycia pojawil sie koles z OP i zaczal wreczac naklejki na ktorych pisze 3popupchecked1234 oczywiscie nr nie jest prawidlowy jest podany z glowy i mowil ze mozna to uzyc do zakupu tel online ale ja za bardzo nie doslyszalem co konkretnie trzeba z tym zrobic. Przy skladaniu zamowienia nie widze zadnej opcji do wpisania tego ciagu znakow. Moze sie ktos orientuje co mam zrobić z tym nr z kartki wreczonej przez OP ? Jak tego użyć?
    Za wszelkie podpowiedzi będę niezmiernie wdzięczny

16. pigmeej
    Community Veteran Jun 16, 2016

pigmeej , Jun 16, 2016 :
    Ten kod jest na darmowego Sandstone Case przy zakupie OP3. Z tego co się orientuję nie można jeszcze z tego skorzystać, ale nie bierz mnie za słowo.

17. madalias
    Ice Cream Sandwich Jun 16, 2016

madalias , Jun 16, 2016 :
    Spoko juz kupilem tel bez tego kodu...szkoda zachodu juz sie naczytalem np takich rozmow....nic tylko dobrze przemyslec na jakiej zasadzie bazuje firma One plus. Ja u nich kupilem lacznie 7 tel a ostatni event dal mi w podziece srodkowy palec

so I'm going to repeat for a 3rd time - I still can't use the discount code I was given on the website
    10:24:23 AM
    Clyde said:
    That will unusable I'm sorry for that.
    10:26:49 AM
    You said:
    I dont understand
    10:27:02 AM
    You said:
    I was told yesterday that because I'd waited for 3 hours - that I could use the code to get a free case
    10:27:27 AM
    Clyde said:
    Yes, but the popup event ended already.
    10:28:01 AM
    You said:
    what do you mean its ended
    10:28:22 AM
    You said:
    no one was told that they had to use the code that evening
    10:28:30 AM
    You said:
    if we were only given the code at 9.40pm how would anyone be able to get home and use it
    10:28:52 AM
    Clyde said:
    I'm sorry if thats the case. But as for the popup event, there will a lot of customers who wanted to get the oneplus device and not all we can accommodate them. But you can actually purchase through website if you want to. That would be my best suggestion for me to help you.
    10:34:12 AM
    You said:
    you are missing my point here - lots of people were given a code to use for a free case - you're now saying that code would never work so it was just a sham
    10:34:49 AM
    You said:
    your customer service is appalling
    10:35:01 AM
    Clyde said:
    We understand your disappointment. We are scaling up our support team to provide more solutions for cases like this and your feedback is invaluable in improving our operations. We hope you understand.
    10:37:01 AM
    You said:
    so what are you going to do about this situation
    10:38:12 AM
    You said:
    do you still expect customers to want to buy the phone given this?
    10:38:27 AM
    Clyde said:
    I do apologize but as of now, just stay tuned for updates through our forums and social media.

18. pigmeej
    Community Veteran Jun 16, 2016

pigmeej , Jun 16, 2016 :
    Rzeczywiście do dupy :/

19. Martinezz
    Gingerbread Jun 18, 2016

Martinezz , Jun 18, 2016 :
    witam po kilku długich miesiącach.
    Informuje przy okazji że dzis otworzyłem swoje nowe OP- nr 3!!! Cudny jest, troche metalowa obudowa mogła by być bardziej porowata, ale jest git. 300 funa to chyba nie wygórowana jednak cena za niego .

20. kroslaniec
    Cupcake Jul 7, 2016

kroslaniec , Jul 7, 2016 :
    Powie mi ktoś czy jest możliwość zamówienia gdzieś samych plecków oryginalnych bądź nieoryginalnych? do OPO? Trochę uszkodziłem swoje, i chciałbym wymienić, ale nie mogę nigdzie nic znaleźć