62

Member from Poland?

1. boqus Cupcake Jul 9, 2016

boqus, Jul 9, 2016 :
    Orientuje się ktoś czy jest jakiś kod promocyjny na OnePlus 3?

2. vikeor Gingerbread Jul 16, 2016

vikeor, Jul 16, 2016 :
    z tego co wiem to nie ma. Ale i tak cena jest dobra. Nie wiem czemu ludzie kupuja na Allegro za 2200zl :p

3. zienkee Cupcake Jul 21, 2016

zienkee, Jul 21, 2016 :
    Hej, jest ktos z Wroclawia kto ma OP3? Chetnie bym podpytal o kilka rzeczy zanim zdecyduje sie zamowic.

Last edited: Jul 21, 2016

4. boober Jelly Bean Aug 3, 2016

5. pantin Ice Cream Sandwich Aug 3, 2016

6. giaur500 Jelly Bean Aug 8, 2016

giaur500, Aug 8, 2016 :
    Widzę tam moje posty: https://oneforum.pl/viewtopic.php?f=5&t=41&start=4700 ale nie rejestrowałem sie na tamtym forum, ani nic tam nie pisałem.

Proszę o natychmiastowe usunięcie wszystkich moich postów z tamtego forum. Nigdzie nie zezwoliłem na kopiowanie tego co napisałem tutaj gdzie komu się zechce po internecie. Jeśli moje posty nie zostaną stamtąd usunięte, wyciągnę konsekwencje prawne i doprowadzę do zamknięcia oneforum.pl. Mówię poważnie. Nigdy się na żadnym oneforum nie rejestrowałem i nie życzę sobie kopiowania żadnych tekstów napisanych przeze mnie.

7. boober Jelly Bean Aug 9, 2016

boober, Aug 9, 2016 :
    Ochłoń i nie strasz. Poza tym, to tak nie działa. twoich postów już tam nie ma. Na oneforum oficjalnie przestałes istnieć. Cześć twej pamięci. Teraz doprowadź do zamknięcia. ;) Skoro sam jesteś chyba delikatnie mówiąc ograniczony to powinno ci pasować takie rozwiązanie.

8. giaur500 Jelly Bean Aug 9, 2016

giaur500, Aug 9, 2016 :
    No i dobrze, że już ich tam nie ma. Rozumiem, że macie 5 użytkowników, a reszta postów skopiowana stąd. Tak samo jak i reszta użytkowników. Powinienem donieść o tym fakcie administracji tego forum, ciekawe czy można sobie ot tak kopiować zawartość jakiego forum się chce w internecie, informacje o jego użytkownikach, loginy, awatary i wstawiać na swoje forum. Bo coś wydaje mi sie, że nie do końca.

Niech zgadnę - nikt o zgodę nie był pytany co? Ot tak, zapuściło się skrypt, który skopiował wszystkie dane z jednego forum na nasze (ale z błędami, bo bez emotów i z rozwalonymi znacznikami np quote) i juz mamy nasze forum wypełnione postami. Przecież to żałosne?

9. yogagfx Honeycomb Aug 9, 2016

yogagfx, Aug 9, 2016 :
    Heja. Być może wątek już był, ale nie jestem w stanie go wyszukać a nie będę klikał tysięcy stron. Czy ktoś umie pomóc w kwestii MMS na OPO przy najnowszej wersji COS pobranej przez OTA? W sumie nie musi być nawet najnowsza, bo od przesiadki na piankę nie chodzą. Jestem w T-Mobile (jak Lewandowski i Kot ;)) i niestety, jedyne MMS jakie do mnie dochodzą, to te reklamowe od sieci. Cała reszta - could not download. Problem występuje zarówno przez WiFi, jak i 3G czy LTE. Zarówno pod hangoutami jak i stockową apką czy messengerem od Google. Nie pomaga też instalacja textry, APN-y wielokrotnie usuwane i dodawane na nowo - nic. Mnie nie są potrzebne MMS-y, ale dużo ludzi do mnie wysyła, a czasem są to ważne rzeczy i męczy mnie ciągłe proszenie o maila.
    Z góry dzięki za wszelką pomoc.

10. boober Jelly Bean Aug 10, 2016

boober, Aug 10, 2016 :
    Żałosne jest twoje wołanie o atencję. Nie mamy 5 użytkowników nie obawiaj się, żyjemy i mamy się lepiej niż ten zdechły twór tutaj. Nie zgadłeś.

11. giaur500 Jelly Bean Aug 10, 2016

giaur500, Aug 10, 2016 :
    I dlatego skopiowaliście wszystko, co zostało napisane tu po polsku, łącznie z użytkownikami których tam nie ma? Niestety, zgadłem. Na dzień dzisiejszy dalej 99℅ zawartości oneforum.pl pochodzi stąd.

12. piotr2715 Cupcake Aug 13, 2016

piotr2715, Aug 13, 2016 :
    Też mam ten sam problem i również nie znalazłem rozwiązania (jestem w Orange)

13. Zibeen Froyo Aug 15, 2016

Zibeen, Aug 15, 2016 :
    A ja mam pytanie, albo jestem ślepy, albo tej opcji nie ma WiFi Calling, da się ustawić to na OPO One ?

14. Pentol Jelly Bean Aug 20, 2016

Pentol, Aug 20, 2016 :
    Przeczytaj ten wątek od początku to zrozumiesz dlaczego zostało skopiowane.

15. p_bladek Jelly Bean Aug 20, 2016

p_bladek, Aug 20, 2016 :
    Ale ja nie rozumiem po co on sie rzuca jak wesz/wsza na kołnierzu. W świetle polskiego prawa, wszystko co zostało elektronicznie upublicznione na forach, można dowolnie kopiować.

Last edited: Aug 20, 2016

16. giaur500 Jelly Bean Aug 22, 2016

giaur500, Aug 22, 2016 :
    Ale to cokolwiek żałosne, kopiować zawartość innego forum po to żeby zapełnić swoje i wyglądało, że coś tam jest.

Ale wiadomo dlaczego. Dlatego, że tutaj moderator nie pozwolił wam hasać jak wam się podoba. Oczywiście, wtedy można się obrazić i założyć swoje własne forum, ale żeby kraść treści z poprzedniego, znienawidzonego to jeszcze sie nie spotkałem z tym.

17. Milek7 Jelly Bean Aug 23, 2016

Milek7, Aug 23, 2016 :
    Miałem się nie odzywać, ale chyba muszę.

Jak chcesz żeby jakaś strona skasowała twoje posty, to może byś tak napisał do jej administratora, a nie wylewał swoje groźby na innym forum? Akurat w tej sytuacji zauważywałem, bo ktoś powiedział o tym na oneforum, ale ja nie mam obowiązku przeszukiwać internetu w poszukiwaniu żali.
    Formularz kontaktowy do OneForum znajduje się tam w stopce: https://oneforum.pl/memberlist.php?mode=contactadmin
    No i już widzę, jak już zaraz dzwonisz do kancelarii prawnej i wywalasz grube pieniądze na prawników i koszty sądowe. Tak w ogóle to w jakim kraju chciałeś złożyć sprawę? :>
    Nie rozumiem powodu dlaczego wybuchasz złością i od razu wyjeżdżasz z groźbami i straszeniem "konsekwencjami prawnymi", bez wcześniejszej próby kontaktu. Wystarczy napisać do mnie po ludzku, usunę, przecież nikomu nie chcę robić problemów.

To nie chodzi o martwych numerków i postów, tylko o przeniesienie całej społeczności, która nie zgodziła się na zasady i jakość tutejszej moderacji.
    Jak już podajesz numerki, to przynajmniej dokładnie.
    83574/89808=93%
    Dużo? Może i tak, ale istniejemy zdecydowanie krócej, nie mamy napływu nowych użytkowników z racji bycia oficjalnym forum OP, no i nie ma teraz takiego boomu na oneplusa, tak jak było po premierze One a w tym wątku leciało po kilkanaście stron dziennie.
    A teraz porównajmy jak w tym czasie miały się oba fora:
    Od forka napisano tutaj 4086 postów, a na oneforum 5716. Czyli nie dość że dotrzymujemy tempa forum które jest promowane przez oneplusa, to jeszcze prowadzimy.
    I jeszcze jedna statystyka: czy porównywanie całkowitych liczb postów jest w ogóle sprawiedliwe? Moim zdaniem nie, bo przecież dużo osób przeniosło swoje konta, czyli wiadomo, że nie mają nic przeciwko przeniesieniu ich postów.
    Ze wszystkich zaimportowanych 83574 postów, 34482, czyli prawie połowa, 41% należy do użytkowników którzy aktywowali swoje konta na oneforum.
    I należy pamiętać, że pewnie sporo aktywnych kiedyś osób w ostatnim czasie w ogóle nie zaglądała na forum OP, i nawet nie wie o obecnej sytuacji i istnieniu oneforum.

p_bladek likes this.
  18. boober Jelly Bean Aug 23, 2016

boober, Aug 23, 2016 :
    Nie polemizuj, nie wiem czy warto. Wyciągnąłeś fakty, ale pewnie zaraz okaże się, że sfabrykowane ;). Zamiast wygrażać sądem @giaur500 , proponuje zapoznanie się z treścią oneforum.pl, jesteśmy łagodni i wyrozumiali i gwarantuję ci, że panuje tam bardziej przyjacielska i na pewno luźmniejsza atmosfera niż tutaj. Przy okazji, zanim zaczniesz kogokolwiek oskarżać o kradzież, zastanów się dwa razy, bo możesz mieć z tego nieprzyjemności. Ignorancja i własne ograniczenia nie zwalniają cię z zasad przestrzegania prawa. Widać gołym okiem że braki w wychowaniu i kompleksy nadrabiasz pieniąc się na publicznym forum. Miłego.

p_bladek likes this.
  19. reevmeister Cupcake Sep 6, 2016

20. prilo Gingerbread Sep 20, 2016

prilo, Sep 20, 2016 :
    czesc, panowie krotka pilka. Nie działa ekran blokady na 1+1...niby wszystko ustawione jak powinno być ale po 2xtap od razu przechodzi do ekranu glównego...jakies sugestie ??dzieki