62

Member from Poland?

1. flaytoom Gingerbread Sep 23, 2016

flaytoom, Sep 23, 2016 :
    Witam,

Mam następujący problem z opo , ekran sam mi się wygasza podczas użytkowania. Próbuję go uruchomić, odblokowuje ekran działa 1 sec i znowu się wygasza. Muszę poczekać aż sam się wzbudzi i później mogę działać dalej. Tak się dzieje przy oglądaniu YouTube, stron internetowych, galeri zdjęć, w sumie przy każdej czynności. Tylko przy grach się nie wygasza. Może się to zdarzyć 5 razy pod rząd albo 2, nie ma reguły. Może działać 2 tygodnie bez problemu aby w następnym tygodniu utrudniać mi życie.
    Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu.

Dodam, że opo na oryginalnym oprogramowaniu bez roota, nigdy nie grzebalem bo działał super. Aż do teraz

2. p_bladek KitKat Oct 29, 2016

3. pantin Ice Cream Sandwich Oct 31, 2016

4. jarek87 Gingerbread Nov 1, 2016

jarek87, Nov 1, 2016 :
    Nie znikło tylko zmienił się sposób wyświetlania. Zamiast polskiego forum wybiera się teraz język postów.

5. pantin Ice Cream Sandwich Nov 2, 2016

6. jarek87 Gingerbread Nov 3, 2016

jarek87, Nov 3, 2016 :
    Ok, tego nie widziałem. Może za mało się działo i zlikwidowali.

7. bart877ie Honeycomb Nov 14, 2016

8. p_bladek KitKat Nov 21, 2016

p_bladek, Nov 21, 2016 :
    Działo sie dużo tylko jak moderacja zaczeła rządy tak sie wszyscy wynieśli, a teraz OP sie zrobił wielkim corpo z telefonami co nowszy to droższy, to nie tylko forum zdechnie. Druga sprawa co za @#$@# wymyślił taką formę wyświetlania forum, rozumiem never settle więc trzeba wszystko skomplikować jak zawsze. Do tego wy_dy_ma_li użytkowników OP3 wydając OP3T niedługo po premierze tego pierwszego więc...

9. Piotr_“Kriczer666” Cupcake Dec 6, 2016

Piotr_“Kriczer666”, Dec 6, 2016 :
    Witam zacnych i bardziej doświadczonych kolegów. Dotarł do mnie 3T i pytanie brzmi, gdzie znajdę opcje strip unicode w aplikacji do sms?? Czy to mój pierwszy od 15 lat telefon wykastrowany z tej opcji?

10. G_Karol_Przestrzelski_aW Gingerbread Dec 6, 2016

11. Szefczu Gingerbread Dec 15, 2016

Szefczu, Dec 15, 2016 :
    Cześć wszystkim ;)
    Ktoś jeszcze oczekuje na OP3T (na terenie polski)? Czytając forum można zgłupieć z tymi dostawami... ;P

12. Krzysiek91ldz Cupcake Dec 15, 2016

13. K_Gustawski Donut Dec 26, 2016

K_Gustawski, Dec 26, 2016 :
    Cześć wszystkim!

wiecie jak to jest z dostępnością OP3T 128? Wczoraj wieczorem pojawił się na chwilę,ale to chyba dosłownie jedna sztuka, bo w momencie jak już chciałem podsumować koszyk,wyświetlił się monit, że model już nie jest dostępny :S

Dodatkowo jakieś porady dla nowego przyszłego użytkownika Androida? :D Po wieeeelu latach postanowiłem odstawić Apple na bok i wybrać jakiś sensowny telefon. ;)

Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim!

14. F_Daniel_Jan_Paweł_Szpu Froyo Dec 26, 2016

15. Baal71 Honeycomb Jan 6, 2017

Baal71, Jan 6, 2017 :
    Powitać...
    Miałem dość długa przerwę w postowaniu i mam pytania.
    Mam zamiar kupić OP3T :
    Czy mogę już go kupić z przesyłka do polski - czy muszę odstawiać klocki z poste restante w niemczech?
    mogę zapłacić złotówkami - czy lepiej jednak e ojro (kartą debetową walutową)?
    i najważniejsze kasę będę miał ok połowy lutego - wiec mam dylemata: kupować OP3T czy czekać na OP4?

16. Darakan Cupcake Jan 20, 2017

17. Libero Gingerbread Feb 1, 2017

Libero, Feb 1, 2017 :
    Panowie i Panie mam takie pytanie.
    Posiadam OPO i CM13 stock. Jak już wszyscy wiedzą CM umarło i tu rodzi się pytanie. Jaka jest reakcja OP na taką sytuacje? Była jakaś wzmianka na temat softu bo wiadomo ze z CM wsparcia nie ma, bo i jak.
    Coś ktoś?

18. Iwona Lipert Cupcake Feb 6, 2017

Iwona Lipert, Feb 6, 2017 :
    Poznań, but now Ireland too

19. Iwona Lipert Cupcake Feb 6, 2017

Iwona Lipert, Feb 6, 2017 :
    A wiecie czy jest jakaś aplikacja z której łatwo można przejść z op2 na op3t? Samsung coś takiego ma, przenosi wszystko smsy, nawet historie połączeń.

20. iNtEnSePL KitKat Feb 7, 2017

iNtEnSePL, Feb 7, 2017 :
    nie, to rachunek w pdf. FV VAT nie otrzymasz bo OnePlus nie jest VATowcem. VAT pobierany na granicy jest wliczony w cenę telefonu.