64
Member from Poland?

1. flaytoom
    Gingerbread Sep 23, 2016

flaytoom , Sep 23, 2016 :
    Witam,

Mam następujący problem z opo , ekran sam mi się wygasza podczas użytkowania. Próbuję go uruchomić, odblokowuje ekran działa 1 sec i znowu się wygasza. Muszę poczekać aż sam się wzbudzi i później mogę działać dalej. Tak się dzieje przy oglądaniu YouTube, stron internetowych, galeri zdjęć, w sumie przy każdej czynności. Tylko przy grach się nie wygasza. Może się to zdarzyć 5 razy pod rząd albo 2, nie ma reguły. Może działać 2 tygodnie bez problemu aby w następnym tygodniu utrudniać mi życie.
    Macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu.

Dodam, że opo na oryginalnym oprogramowaniu bez roota, nigdy nie grzebalem bo działał super. Aż do teraz

2. p_bladek
    KitKat Oct 29, 2016

3. pantin
    Ice Cream Sandwich Oct 31, 2016

4. jarek87
    Gingerbread Nov 1, 2016

jarek87 , Nov 1, 2016 :
    Nie znikło tylko zmienił się sposób wyświetlania. Zamiast polskiego forum wybiera się teraz język postów.

5. pantin
    Ice Cream Sandwich Nov 2, 2016

6. jarek87
    Gingerbread Nov 3, 2016

jarek87 , Nov 3, 2016 :
    Ok, tego nie widziałem. Może za mało się działo i zlikwidowali.

7. bart877ie
    Honeycomb Nov 14, 2016

8. p_bladek
    KitKat Nov 21, 2016

p_bladek , Nov 21, 2016 :
    Działo sie dużo tylko jak moderacja zaczeła rządy tak sie wszyscy wynieśli, a teraz OP sie zrobił wielkim corpo z telefonami co nowszy to droższy, to nie tylko forum zdechnie. Druga sprawa co za @#[email protected]# wymyślił taką formę wyświetlania forum, rozumiem never settle więc trzeba wszystko skomplikować jak zawsze. Do tego wy_dy_ma_li użytkowników OP3 wydając OP3T niedługo po premierze tego pierwszego więc...

9. Piotr_“Kriczer666”
    Cupcake Dec 6, 2016

Piotr_“Kriczer666” , Dec 6, 2016 :
    Witam zacnych i bardziej doświadczonych kolegów. Dotarł do mnie 3T i pytanie brzmi, gdzie znajdę opcje strip unicode w aplikacji do sms?? Czy to mój pierwszy od 15 lat telefon wykastrowany z tej opcji?

10. G_Karol_Przestrzelski_aW
    Gingerbread Dec 6, 2016

11. Szefczu
    Gingerbread Dec 15, 2016

Szefczu , Dec 15, 2016 :
    Cześć wszystkim ;)
    Ktoś jeszcze oczekuje na OP3T (na terenie polski)? Czytając forum można zgłupieć z tymi dostawami... ;P

12. Krzysiek91ldz
    Cupcake Dec 15, 2016

13. K_Gustawski
    Donut Dec 26, 2016

K_Gustawski , Dec 26, 2016 :
    Cześć wszystkim!

wiecie jak to jest z dostępnością OP3T 128? Wczoraj wieczorem pojawił się na chwilę,ale to chyba dosłownie jedna sztuka, bo w momencie jak już chciałem podsumować koszyk,wyświetlił się monit, że model już nie jest dostępny :S

Dodatkowo jakieś porady dla nowego przyszłego użytkownika Androida? :D Po wieeeelu latach postanowiłem odstawić Apple na bok i wybrać jakiś sensowny telefon. ;)

Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim!

14. F_Daniel_Jan_Paweł_Szpu
    Froyo Dec 26, 2016

15. Baal71
    Honeycomb Jan 6, 2017

Baal71 , Jan 6, 2017 :
    Powitać...
    Miałem dość długa przerwę w postowaniu i mam pytania.
    Mam zamiar kupić OP3T :
    Czy mogę już go kupić z przesyłka do polski - czy muszę odstawiać klocki z poste restante w niemczech?
    mogę zapłacić złotówkami - czy lepiej jednak e ojro (kartą debetową walutową)?
    i najważniejsze kasę będę miał ok połowy lutego - wiec mam dylemata: kupować OP3T czy czekać na OP4?

16. Darakan
    Cupcake Jan 20, 2017

17. Libero
    Gingerbread Feb 1, 2017

Libero , Feb 1, 2017 :
    Panowie i Panie mam takie pytanie.
    Posiadam OPO i CM13 stock. Jak już wszyscy wiedzą CM umarło i tu rodzi się pytanie. Jaka jest reakcja OP na taką sytuacje? Była jakaś wzmianka na temat softu bo wiadomo ze z CM wsparcia nie ma, bo i jak.
    Coś ktoś?

18. Iwona Lipert
    Cupcake Feb 6, 2017

Iwona Lipert , Feb 6, 2017 :
    Poznań, but now Ireland too

19. Iwona Lipert
    Cupcake Feb 6, 2017

Iwona Lipert , Feb 6, 2017 :
    A wiecie czy jest jakaś aplikacja z której łatwo można przejść z op2 na op3t? Samsung coś takiego ma, przenosi wszystko smsy, nawet historie połączeń.

20. iNtEnSePL
    KitKat Feb 7, 2017

iNtEnSePL , Feb 7, 2017 :
    nie, to rachunek w pdf. FV VAT nie otrzymasz bo OnePlus nie jest VATowcem. VAT pobierany na granicy jest wliczony w cenę telefonu.