62

Member from Poland?

1. iNtEnSePL KitKat Feb 7, 2017

iNtEnSePL, Feb 7, 2017 :
    CM przejęła społeczność i nazywa się to teraz LineageOS.
    OnePlus już dawno nie ma nic do CM.

2. iNtEnSePL KitKat Feb 7, 2017

iNtEnSePL, Feb 7, 2017 :
    Możesz kupować śmiało używając PayPal (mniej problemów) z polskiego sklepu z wysyłką do domu. Paczka i tak idzie z Polski bo tu mają magazyn.

Co do modelu to... Zawsze można czekać na nowszy model... OP3T jest bardzo udany (nie idealny), nie ma gwarancji, że OP4/5 będą tańsze.

3. Andrzej Piekart Honeycomb Feb 20, 2017

Andrzej Piekart, Feb 20, 2017 :
    Cześć,
    gdzie w Warszawie można naprawić one plus2??
    Wymiana wyświetlacza plus niedziałajce karty sim.
    Mam komunikat że siec komórkowa jest niedostępna choć karty mi wykrywa bo podaje nazwy sieci. "Trójkąciki" od zasiegu sieci są puste tak jakby nie było zasięgu.

Pytanie co z tym zrobiić gdzie naprawić ???

4. raVraV Cupcake Mar 6, 2017

raVraV, Mar 6, 2017 :
    Czy kroś z Warszawy wgra mi nowy ROM? Cyanogenmod najchętniej (chyba najlepszy). W zamian dobre wino lub gotówka.... dziękuję

5. KarolKaroler3K Donut Mar 7, 2017

KarolKaroler3K, Mar 7, 2017 :
    Czy istnieje jakaś szansa na dokupienie tylnej klapki do OPO w rozsądnej cenie (<100zł)? Może być bez NFC, ważne, żeby była w ogóle

6. pigmeej Ice Cream Sandwich Moderator Mar 7, 2017

pigmeej, Mar 7, 2017 :
    Próbowałbym z chińskich źródeł.

7. chawior Cupcake Mar 8, 2017

chawior, Mar 8, 2017 :
    Czy ktoś się orientuje od kiedy nie ma na magazynie ładowarek samochodowych? Chciałem kupić OP3T z akcesoriami, ale nie wiem jak długo będę musiał czekać. Czy jakimś zamiennikiem da rade naładować? Czy OP3T musi działać na powerbakach rekomendowanych przez sklep oneplus czy też telefon będzie działał z każdym innym powerbankiem?

8. Sebastian_Serafin Cupcake Apr 23, 2017

Sebastian_Serafin, Apr 23, 2017 :
    też mnie to interesuje - czy to forum w ogóle żyje?

9. iNtEnSePL KitKat Jun 6, 2017

iNtEnSePL, Jun 6, 2017 :
    żyje, żyje, tylko po angielsku niestety.

OP3T można ładować każdą standardową ładowarką USB 5V do 2A (bo więcej i tak nie pójdzie). Samochodowe ładowarki działają (używam, jakiegoś alcatela czy cuś). Samochodowa ładowarka do OP3T (DASH) z tego co wiem jest aktualnie dostępna. Co do powerbanków to tak jak z ładowarkami, będzie działać, ale wolniej (ponieważ nie podadzą 4A prądu tak jak DASH, tylko mniej).

edit: ładowarka samochodowa była jeszcze jakiś tydzień temu dostępna, ale teraz już nie... Może pojawi się po premierze OP5

Last edited: Jun 6, 2017

10. K_u_Ba Cupcake Jun 21, 2017

K_u_Ba, Jun 21, 2017 :
    Cześć,
    czy ma ktoś z Was pomysł co zrobić, żebym mógł pobierać aplikacje przez 3G/4G na mojego OP3T?
    Przez WiFi wszystko działa.

11. iNtEnSePL KitKat Jun 21, 2017

iNtEnSePL, Jun 21, 2017 :
    mówisz o pobieraniu nowych czy aktualizacjach? Bo jeśli o aktualizacjach, to zmienia się to w ustawieniach sklepu Play Store (wchodzisz do play store, hamburger>ustawienia>aktualizuj aplikacje automatycznie)

12. K_u_Ba Cupcake Jun 21, 2017

K_u_Ba, Jun 21, 2017 :
    Dzięki za odpowiedź, niestety chodzi mi o pobieranie nowych aplikacji.

13. iNtEnSePL KitKat Jun 21, 2017

jaką masz wersję systemu, jaki telefon, czy masz zainstalowane takie aplikacje (Truecaller, AVG Antivirus and PayTm)?
    Czy wyskakuje jakiś kod błędu, czy po prostu pobieranie wisi?
    Czy jesteś w roamingu (np. w Play ale na sieci innego operatora)?

14. K_u_Ba Cupcake Jun 21, 2017

K_u_Ba, Jun 21, 2017 :
    System OxygenOS 4.1.6, telefon OnePlus 3T, mam AVG Antivirus.
    Po prostu wisi, nie ma żadnego błędu.
    Nie, nie korzystam z roamingu.

15. iNtEnSePL KitKat Jun 21, 2017

spróbuj odinstalować tego antywirusa całkowicie, restart telefonu i zobacz, czy zadziała.
    Te trzy aplikacje (które wymieniłem) blokowały pobieranie aplikacji z Play store.

16. K_u_Ba Cupcake Jun 21, 2017

K_u_Ba, Jun 21, 2017 :
    Niestety nie pomogło dalej mam "pobieranie..." i nic się nie dzieje...
    Nie do końca rozumiem, czy wybierając aplikację i "odinstaluj" nie usuwam jej całkowicie?

17. iNtEnSePL KitKat Jun 21, 2017

usuwasz. możesz potem wyczyścić cache aplikacji Play store I zrobić restart, ale nie wiem czy to pomoże. tak czy siak restart jest wskazany po odinstalowaniu antywira

18. K_u_Ba Cupcake Jun 21, 2017

K_u_Ba, Jun 21, 2017 :
    Zrobiłem wszystko to co mówiłeś. Teraz pobrała mi się aktualizacja sklepu Play i gdy chciałem pobrać np Angry Birds, to wyskoczyła mi informacja, że aplikacja jest bardzo duża i zalecają pobrać przez WiFi, odznaczyłem tą opcję. Niestety znowu jest "pobieranie..." i nic się nie dzieje :(

19. iNtEnSePL KitKat Jun 21, 2017

brak mi więcej pomysłów

20. K_u_Ba Cupcake Jun 21, 2017

K_u_Ba, Jun 21, 2017 :
    Może coś z tym menadżerem pobierania? Tylko nie mogę go nigdzie znaleźć w telefonie...

EDIT: Znalazłem, ale nic nie dało czyszczenie cache i danych...

Last edited: Jun 23, 2017