62

Member from Poland?

1. Mr. Pro Froyo Jul 1, 2017

Last edited by a moderator: Jul 17, 2017

2. gore2kill4 Gingerbread Jul 5, 2017

gore2kill4, Jul 5, 2017 :
    Witam. Czy zwracał ktoś z was, telefon w ramach satysfakcji 15 dni? Jak wygląda procedura? Pozdrawiam

3. sandmman Honeycomb Jul 11, 2017

sandmman, Jul 11, 2017 :
    O rety.... ale dawno mnie tu nie było...
    Aż się łezka w oku kręci :)
    Pozdrawiam!

durek666 likes this.
  4. durek666 Honeycomb Aug 6, 2017

durek666, Aug 6, 2017 :
    Matko i córko tyle czasu minęło... ale jeżeli to czytacie to starej gwardii powiem tyle, że do dzisiaj nie wiem jak można było rozpieprzyć tak zacny wątek :):):) ... jak przypomnę sobie dawną częstotliwość postów, że strach było gdzieś na weekend wyjechać bo po powrocie wątek nie do nadrobienia :) grile i te sprawy i to jak wiele można było się tu nauczyć o zgrozo często od "gówniarzy" z 10 czy 15 - lat młodszych od siebie :):):) a teraz ... masakra :):) ...a tak btw ktoś tu teraz administruje czy czekolada się wyprowadziła? :):):):):)

Last edited: Aug 6, 2017

p_bladek and jarek87 like this.
  5. K_u_Ba Cupcake Aug 6, 2017

K_u_Ba, Aug 6, 2017 :
    Cześć,
    Mam problem z moim OnePlus'em 3T, wygląda to tak, że podczas korzystania, w pewnym momencie przestają działać przyciski fizyczne telefonu (oprócz blokady, bo można go uśpić, wtedy cały proces przebiega szybciej), następnie wszystko staje, ekran robi się czarny, widać tylko górny pasek z godziną itp, po czym po chwili ekran gaśnie, a telefon jakby umiera na chwilę. Kompletnie zero reakcji na cokolwiek. Po kilkudziesięciu sekundach pojawia się wibracja i muszę wprowadzić kod (tak samo jak przy włączaniu telefonu).
    Czy ma ktoś z Was pomysł o co może chodzić i jak to naprawić? Dzisiaj już dwa razy do tego doszło... :(

Pozdrawiam i bardzo dziękuję za wszelką pomoc ;)

p_bladek likes this.
  6. marcinsu Ice Cream Sandwich May 14, 2019

p_bladek and McAwesomePL like this.
  7. McAwesomePL Lollipop May 14, 2019

McAwesomePL, May 14, 2019 :
    Jak dostałem powiadomienie, że ktoś coś napisał w tym wątku, to z początku nie uwierzyłem :D
    Osobiście posiadam już OP6, więc na 7 nie ma sensu zmieniać. A co, myślisz, żeby się przesiąść? Jeśli tak, to co tam obecnie na co dzień u Ciebie urzęduje? :)

p_bladek and marcinsu like this.
  8. marcinsu Ice Cream Sandwich May 14, 2019

marcinsu, May 14, 2019 :
    Ile to już lat :)

Nadal używam OnePlus One :cool:
    Jeszcze całkiem dobrze się trzyma na najnowszym andku od Lineage.
    Przeszkadza mi w sumie już to że trzyma 1 dzień na baterii i w sumie brakuje już nowości :)

Chce kupić teraz 7 Pro 5G, także czekam aż tylko pojawi się w sklepie i o ile wszystko będzie dobrze ze specyfikacją to kupuję.

Ty masz w miarę świeży telefon także jeszcze szkoda zmieniać.
    Co prawda kiedyś zmieniałem pół do roku czasu telefon. OPO zmieniło moje życie ;)
    o_O

p_bladek and McAwesomePL like this.
  9. McAwesomePL Lollipop May 14, 2019

McAwesomePL, May 14, 2019 :
    To prawda, OPO jest iście nieśmiertelne :D - sam przyznaję, że po 4 latach przerzuciłem się z niego na 6 głównie dlatego, że po prostu chciałem mieć coś nowego. Mój One zresztą nadal jest w użyciu, różnica jedynie taka, że już nie przeze mnie - niemniej, wciąż się trzyma.

Przeskok na 7 Pro może być niezłym upgradem, chociażby ze względu na sam ekran, oczywiście bebechy, czy właśnie baterię.

p_bladek and marcinsu like this.
  10. Leryske Honeycomb May 30, 2019

marcinsu and McAwesomePL like this.
  11. marcinsu Ice Cream Sandwich May 30, 2019

marcinsu, May 30, 2019 :
    @Leryske
    To tylko w tej aplikacji tak się dzieje. Sam nie wiem czy to wina software czy hardware.

Ludzie pisali coś o możliwości zwrotu do czasu naprawy problemu. Ale nie wiem czy to możliwe oddać używany.

12. McAwesomePL Lollipop May 30, 2019

McAwesomePL, May 30, 2019 :
    Teraz już chyba nawet lat :eek:, niemniej cześć :)

...no właśnie ten cały ghost touch to w sumie ciekawa sprawa. Z jednej strony użytkownicy 7 Pro zauważyli, że pojawia się on tylko wtedy, kiedy włączy się NFC, co wskazywałoby na interferencję elektromagnetyczną między płytką NFC, a ekranem (lub nie, w razie czego poprawcie mnie xd), a więc hardware, z drugiej jednak przeczytałem ostatnio na reddicie, że np. na OOS v9.5.1 ten problem nie występuje, co z kolei wskazywałoby na software.

Do CPU-Z ghost touch także się nie ogranicza tak swoją drogą:
    https://twitter.com/davidvkimball/status/1132688495359643648?s=19

Co by nie było, na chwilę obecną trzeba po prostu mieć nadzieję, że OnePlus albo zrobi wymianę urządzeń na dość dużą skalę (doubt), albo zwyczajnie odnajdzie rozwiązanie softwarowe. Noooo i ograniczyć użycie NFC do minimum ;)

marcinsu likes this.
  13. marcinsu Ice Cream Sandwich May 30, 2019

marcinsu, May 30, 2019 :
    Jeszcze trochę poczekam, może pojawi się aktualizacja.
    Jak nadal to będzie to zdecyduje się na zwrot.

Brakuje mi również tej animacji bocznej jak są jakieś wiadomości. Z tym też jest problem.

McAwesomePL likes this.
  14. McAwesomePL Lollipop May 30, 2019

Z tym Ci niestety nie jestem w stanie pomóc, ale przypomniałeś mi, że miałem jeszcze napisać o tych zwrotach - niezależnie od tego, czy telefon był używany, czy też nie, wg prawa europejskiego masz możliwość zwrotu towaru bez żadnych dodatkowych kosztów ani podania powodu przez 15 dni od jego otrzymania, także jeśli tyle nie minęło, to otrzymanie zwrotu jest jak najbardziej możliwe.

marcinsu likes this.
  15. marcinsu Ice Cream Sandwich May 30, 2019

marcinsu, May 30, 2019 :
    Info od support'u:

McAwesomePL likes this.
  16. McAwesomePL Lollipop May 30, 2019

Szczerze wątpię, żeby support wiedział dużo o tej usterce - najpewniej dostali oni tylko ogólne wytyczne nt. tego, jaką odpowiedź mają podawać pytającym.

marcinsu likes this.
  17. p_bladek KitKat Jun 14, 2019

marcinsu and McAwesomePL like this.
  18. McAwesomePL Lollipop Jun 14, 2019

McAwesomePL, Jun 14, 2019 :
    p_bladek

Hohoho kogo ja widzę. Brokuła nadal rządzi?

Na razie ani jej widu, ani słychu, więc trudno powiedzieć - nawet, jeżeli nadal jest moderatorem, to na chwilę obecną się nie udziela.

EDIT: Aha, no i oczywiście dobry wieczór stałemu bywalcowi! :D

marcinsu likes this.
  19. p_bladek KitKat Jun 16, 2019

p_bladek, Jun 16, 2019 :
    Możemy spróbować pogadać morsem.