62

Member from Poland?

1. sideswipe Gingerbread Apr 23, 2014

McAwesomePL and majczak71 like this.
  2. hayt Ice Cream Sandwich Apr 23, 2014

hayt, Apr 23, 2014 :
    Wchodze w to. Wczoraj caly dzien i noc tweetowalem z OnePlus w nadzieji ze pomoze mi to uzyskac zaproszenie. I zgadzam sie w pelni ze powinnismy sobie nawzajem pomoc poto wlasnie zalozylem ten thread na forum.

3. hayt Ice Cream Sandwich Apr 23, 2014

hayt, Apr 23, 2014 :
    Napewno kupie 64gb wersje a i moja malzonka cos zaczela brzdakac o 16 gb wersji dla niej.

McAwesomePL likes this.
  4. sideswipe Gingerbread Apr 23, 2014

5. bienio Froyo Apr 23, 2014

bienio, Apr 23, 2014 :
    Mam nadzieję że będzie chociaż możliwa wysyłka do Polski, z ryzykiem że w przypadku awarii będzie trzeba wysyłać telefon za granicę.
    Wtedy problemem pozostaje jedynie zaproszenie ...

6. nightshadow Cupcake Apr 23, 2014

7. BigBart Gingerbread Apr 23, 2014

majczak71 likes this.
  8. bienio Froyo Apr 23, 2014

9. blu3h34r7 Ice Cream Sandwich Apr 23, 2014

blu3h34r7, Apr 23, 2014 :
    Świetny pomysł. Piszę się na to w 100%. Pieniążki już odłożone. Jeśli tylko dostanę zaproszenie to na pewno się z Wami podzielę. :)

McAwesomePL, majczak71 and hayt like this.
  10. Mehow Donut Apr 23, 2014

Mehow, Apr 23, 2014 :
    Cześć wszystkim! :) Miło tu widzieć tylu Polaków. Widzę, że temat ten cieszy się dużym zainteresowaniem, więc wpadłem na pomysł by stworzyć polski odpowiednik tego forum. Póki co postawione jest jedynie gołe forum, pod adresem: one-plus.pl. Chciałbym, abyśmy wspólnie zbudowali polską społeczność wokół OnePlus, czy ktoś popiera mój pomysł? :)
    Za forum odpowiadam obecnie ja sam, dlatego jeśli ktoś miałby ochotę wspomóc mnie swoimi siłami moderatorskimi, to jestem otwarty na propozycję. Wszelkie pomysły odnośnie tego jak forum może wyglądać również mile widziane.

Pozdrowienia, Michał

PS Może stworzyć na forum dział, gdzie możliwe byłoby wymienianie się zaproszeniami?

11. hayt Ice Cream Sandwich Apr 23, 2014

hayt, Apr 23, 2014 :
    Czemu nie ale mysle ze docelowo powinnismy dazyc do otwarcia polskiego dzialu na oficjalnym forum opo. Pozdrawiam

McAwesomePL, majczak71 and Mehow like this.
  12. Mehow Donut Apr 23, 2014

Mehow, Apr 23, 2014 :
    Masz rację, ale myślę, że jedno nie przeszkadzało by drugiemu, albo być może fakt ze istnieje polskie forum zmotywowaloby adminów oficjalnego forum do otwarcia polskiej wersji :)

BTW chwilowo mogą występować problemy ze stroną, bo rejestrator jeszcze konfiguruje DNSy domeny, ale za niedługo wszystko powinno wrócić do normy.

13. sideswipe Gingerbread Apr 24, 2014

sideswipe, Apr 24, 2014 :
    Tych znaczków nie dało się zrobić trudniejszych? Ciągle nie wchodzi przepisany kod.

majczak71 and Mehow like this.
  14. Maciej Froyo Apr 24, 2014

Maciej, Apr 24, 2014 :
    Skoro już zostałem wywołany do tablicy, to odpowiem tutaj bardziej publicznie :)
    Póki co jeszcze niczym nie dysponuję. Nie wiemy również do końca jak ten system będzie wyglądał. Na zasadzie "Hope for the best but expect the worst" pamiętajmy, że realizacja zaproszeń może być wstępnie limitowana np tylko do krajów, w których telefon jest oficjalnie dostępny, a do Polski dotrą później. Chociaż jak widzę i tak sporo nas krajanów siedzi za granicą.

W skrócie - wstrzymajmy się z dzieleniem skóry na niedźwiedziu do czasu jakichś oficjalnych wytycznych. Póki co nie mogę nic obiecać :)

McAwesomePL, majczak71 and hayt like this.
  15. qbasob Honeycomb Apr 24, 2014

qbasob, Apr 24, 2014 :
    Jakby co też jestem zainteresowany zaproszeniem, pieniądze mam, mógłbym kupić go natychmiast w wersji 64GB.

PS. Ach te kombinacje :p Pamiętam premierę Nexusa 4, łączenie się z serwerami Google przez VPN, podszywanie się pod obywatela USA, korzystanie z usług jakiejś firmy forwardującej przesyłki, tylko po to, żeby dostać Nexusa w Polsce zaraz po premierze. I ta zdziwiona mina kuriera któremu wszystko opowiedziałem, że tyle zachodu dla zwykłego telefonu :p

16. hayt Ice Cream Sandwich Apr 24, 2014

hayt, Apr 24, 2014 :
    Popieram w stu procentach. Ja narazie podchodze do zagadnienia na zasadzie ze sklepy online w Uk traktuja wysylke do Irlandii jakocos normalnego. Wiec moze w tym przypadku tez sie uda. Pozdrawiam.

17. warzkaz Froyo Apr 24, 2014

warzkaz, Apr 24, 2014 :
    Mieszkam w Polsce ale nie jestem Polakiem.
    I think this phone is going to end up just like nexus 5 which was sold for 1700 zł on allegro for 16 GB version :O

majczak71 likes this.
  18. hayt Ice Cream Sandwich Apr 24, 2014

hayt, Apr 24, 2014 :
    It's possible but to be honnest it will depend from seller politics if they decide to extend market for more countries eg. Poland. Price has to be lower, if not phone can finish like other overpriced gadgets.

19. jacor2 Donut Apr 24, 2014

McAwesomePL, majczak71 and Mehow like this.
  20. Mehow Donut Apr 24, 2014

Mehow, Apr 24, 2014 :
    Zapraszam na forum, można się dopisać na listę, gdzie myślę, będzie można łatwiej się ze sobą skomunikować jeśli będzie trzeba :)
    http://one-plus.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=5

Ogólnie na forum już można pisać, byłoby mi miło, gdybyśmy rozkręcili kilka dyskusji (przynajmniej póki nie ma polskiego działu tutaj) :)

Dziękuję za uwagę. Te obrazki są automatycznie generowane przez skrypt forum, postaram się coś z tym zrobić, być może zmienić z czasem zabezpieczenia Captcha na przyjaźniejsze ;)

Last edited: Apr 24, 2014