62

Member from Poland?

1. iPit Froyo May 3, 2014

iPit, May 3, 2014 :
    Cisza... W sumie tez wole wersje 64gb, spokojnie wole poczekać jeszcze miesiac . MKBHD juz dostał do testów to będzie mozna na spokojnie zobaczyć.

majczak71 likes this.
  2. S3V3N Cupcake May 3, 2014

majczak71 likes this.
  3. hayt Ice Cream Sandwich May 3, 2014

hayt, May 3, 2014 :
    Strzaleczka z zelonej Irlandii. ;)

McAwesomePL and majczak71 like this.
  4. kasiasty_wojtek Ice Cream Sandwich May 3, 2014

kasiasty_wojtek, May 3, 2014 :
    Mam nadzieje ze to będzie dobry smartfpgphone i nie będzie miał żadnych wad a mogę poczekać miesiąc :)

majczak71 likes this.
  5. adamq Honeycomb May 4, 2014

adamq, May 4, 2014 :
    Kto to jest?
    Ja najbardziej chciałbym wziąć 1+1 do ręki, żeby stwierdzić czy da się wygodnie użytkować urządzenie tej wielkości na codzień. Nie czarujmy się, bebechy ma super, system super, wygląd też niezły, ale ta wielkość trochę przeraża.

majczak71 likes this.
  6. Maciej Froyo May 4, 2014

Maciej, May 4, 2014 :
    To bardzo proste. Oficjalnie w Polsce nie będzie dostępny póki co, a większość ludzi boi się korzystać z serwisów forwardujących (bądź o nich nie wie). W ten sposób telefon będzie dostępny głównie na allegro przez pośredników - czytaj kilkaset pln marży na dzień dobry. Cena będzie taka sama dopiero jak będzie oficjalnie dostępny w PL.

7. fudiasz Eclair May 4, 2014

fudiasz, May 4, 2014 :
    Ja czekam na dostępność wersji 64GB i zamawiam na adres w Belgii. BTW wie ktoś czy ta wersja cm11S będzie dostepna na inne telefony, np. nexus5??

majczak71 likes this.
  8. Xanoxis Honeycomb May 4, 2014

Xanoxis, May 4, 2014 :
    To już kwestia niewiedzy, cena powinna być taka sama. Trzeba po prostu edukować rodaków na temat takich rzeczy jak forwarding i "kupowanie za granicą". Mnie nigdy Allegro nie przekonywał, zawsze wolę mieć większe zabezpieczenie, że towar jest ok.

9. kasiasty_wojtek Ice Cream Sandwich May 4, 2014

kasiasty_wojtek, May 4, 2014 :
    Ja mam znajomego w Berlinie więc nie będę miał problemu ,tylko ta dostępność,tak samo jak z nexusem 3 i 4 :/ porazka

majczak71 likes this.
  10. Xanoxis Honeycomb May 4, 2014

Xanoxis, May 4, 2014 :
    Porażka? Po czerwcu powinno być coraz bardziej ok, to nie jest sporo czekania.

majczak71 likes this.
  11. kasiasty_wojtek Ice Cream Sandwich May 4, 2014

majczak71 likes this.
  12. kmotala Cupcake May 4, 2014

majczak71 likes this.
  13. Maciej Froyo May 4, 2014

Maciej, May 4, 2014 :
    Cena będzie taka sama jak się kupuje u źródła. Pośrednicy zarabiają na marży. Edukować warto, ale podejrzewam, że sporo ludzi woli zapłacić trochę więcej byleby np sprzedawca zajął się realizacją gwarancji. Inna sprawa, że u wielu takich podejrzanych pośredników gwarancji i tak nigdy się nie wyegzekwuje.

Mnie to akurat specjalnie nie dziwi. Polska nie jest zbyt ważnym rynkiem dla nowego sprzętu, więc trudno oczekiwać od tak młodego start-upu inwestowania w niepewne rynki. Jest zresztą parę ważniejszych krajów które zostały pominięte. Myślę, że trzeba trochę poczekać i jeśli uda im się rozkręcić tę firmę to dołączą Polskę jak będą rozszerzać listę państw.

majczak71 likes this.
  14. kasiasty_wojtek Ice Cream Sandwich May 4, 2014

No właśnie kwestia gwarancji,co sie tanie jak sie będzie miało martwy pixel? Będzie chyba nieciekawie miesiące polowania i taki fail;(

majczak71 likes this.
  15. hayt Ice Cream Sandwich May 4, 2014

hayt, May 4, 2014 :
    To juz raczej zycie po prostu. :)

16. Xanoxis Honeycomb May 4, 2014

Xanoxis, May 4, 2014 :
    Żaden pośrednik nie zagwarantuje gwarancji (o ironio), ponieważ 1+ nie chce pośredników w sprzedaży.

17. kasiasty_wojtek Ice Cream Sandwich May 4, 2014

No tak. Ale jeśli to start up i odniesie wielki sukces,tobedzie im zależało na dobrej obsłudze , a widzę ze dużo testowych urządzeń wypuścili więc chyba chcieli dopiescic telefon

majczak71 likes this.
  18. Xanoxis Honeycomb May 4, 2014

Xanoxis, May 4, 2014 :
    Jak dodadzą polskę do wspieranych krajów to będzie pewnie można i tam dać komórkę do gwarancji.

19. edtheduck Honeycomb May 4, 2014

edtheduck, May 4, 2014 :
    Telefon wygląda na interesujący.
    Chętnie kupię wersję 16GB jak dostanę zaproszenie.
    Choć byłoby miło gdyby nie trzeba było kombinować z zakupem poprzez firmy pośredniczące.

20. schreder Gingerbread May 4, 2014

schreder, May 4, 2014 :
    Kurna ja do końca maja jestem w UK, gdybym miał zaproszenie to bym zdażył kupić OPO, a tak to lipa :| Mam nadzieję, że wyhaczę inva skądś.

majczak71 likes this.