19
Members From Hungary?

1. MartOOn
    Honeycomb Apr 23, 2014

2. NandorHUN
    Gingerbread May 18, 2014

3. jsimpson1221
    Froyo May 18, 2014

4. NandorHUN
    Gingerbread May 18, 2014

NandorHUN , May 18, 2014 :
    Magyaroknak sok szempontból nincs értelme regisztrálni, mivel amíg hivatalosan nincs az országban addig a meghívásos rendszer nálunk nem játszik sajnos.
    Szal marad az anyázás, hogy ne csak a szomszédba postázzanak :D

YetiSensei likes this.
  5. jsimpson1221
    Froyo May 18, 2014

jsimpson1221 , May 18, 2014 :
    Nincs ismerős a szomszédban? Én is Németo.-ból fogom átküldetni az enyémet egy ismerősünkkel. : P Vagy DHL-éket biztos meg lehet kérni, hogy postázzák tovább itthonra. Amúgy ha már itt vagyunk ilyen bensőségesebb körökben: mit szóltok, tényleg forradalmasítani fogja szerintetek a piacot? Illetve csak én vártam többet a telefontól, mint ami?

YetiSensei and Kalik like this.
  6. fischerandris
    Eclair May 18, 2014

YetiSensei and Kalik like this.
  7. NandorHUN
    Gingerbread May 18, 2014

Többet? Ennyiért? :D
    Szerintem nem lesz akkora forradalom, lásd Apple is lesz.ja, hogy a konkurencia sokkal olcsóbban árulja a - szerintem - jobb telefonokat, úgy a többi Androidos telefon gyártó is le fogja, még akkor is ha a OnePlus cég felfut és népszerű lesz.
    Egyébként szerintem a többi teloja a gyártónak ennyire nem lesz olcsó, mert valamennyi profitot majd ők is szeretnének látni, persze valoszínüleg így is nagyon olcsó lesz.
    Első tesztek alapján egyébként nagyon jó, CM is nagyon tetszik, csak az a baj hogy összehasonlító tesztek még nem nagyon vannak, én pl. amire kíváncsi lennék az a képernyő színek, fényerő összehasonlítása és sebesség összehasonlítás.

YetiSensei likes this.
  8. jsimpson1221
    Froyo May 18, 2014

Hát, ők kürtölték szanaszét, hogy ennél a telefonnál semmilyen szempontból nem lesz jobb az idén, meg hogy nem voltak megelégedve a jelenlegi felhozatallal. Nem tudom. Most akkor már elégedettek? Mert szerintem nem újítottak semmit csak telepakoltak egy normális telefont felsőkategóriás specifikációkkal és eladják annyiért amennyibe valójában kerülnek a mai telók a gyártószalag végére érve.
    Tény, nagyon jó. Főleg ilyen árban, de nem az a forradalmi újítás, amit eredetileg híreszteltek...

Elvileg a képernyő színei nagyon valósághűek. A fehérekről hallottam, hogy minimálisan szürkések, ha nagyon bele akarna kötni valaki. A fényerőről is csak pozitívat hallottam.
    Nem úgy a képernyő méretéről, amivel én is csak akkor értenék egyet, ha tényleg beletuszkolták volna egy 5"-os telefon házába. (Mert eredetileg ezt mondták.) Szerintem túl nagyra sikeredett, de mindegy. Mindig vannak kompromisszumok... : / : D

YetiSensei and mczegledi like this.
  9. Bazsa86
    Gingerbread May 18, 2014

10. NandorHUN
    Gingerbread May 18, 2014

A telefon mérete tényleg nagy, DE nagyon jó a képernyő kihasználása (az egyik legjobb) :
    http://androidspin.com/wp-content/u...-phones-for-their-screen-size-infographic.png
    Pl. a telefon mérete ugyanakkor mint a Z2 é , de képernyője 5,5".
    Az meg hogy a legjobb lenne nem igaz, mert minden telefon relative jobb valamiben, valamiben rosszabb, G3, Oppo 7 nagyobb felbontással, M8 jobban néz ki, minőségibb, Z2nek jobb a kamerája, S5nek meg cserélhető aksija van...

YetiSensei likes this.
  11. sevex
    Cupcake May 18, 2014

sevex , May 18, 2014 :
    szervusztooook! valaki Gyor kozelebol aki tud behozatni ismeroson keresztul?

YetiSensei, kmarci94 and Kalik like this.
  12. jsimpson1221
    Froyo May 18, 2014

Najó, értem én, hogy mindenkinek más a "jobb", de valami igazán nagyot vártam OnePlusszéktól a sok hype után. (és nem méretre gondolok : D)

YetiSensei likes this.
  13. jsimpson1221
    Froyo May 18, 2014

Szevasz, ugyan Budapest közelében lakom, de ha hozzájutok meghívóhoz, akkor beszélhetünk, ha gondolod. ; )

ancsa900108 and YetiSensei like this.
  14. NandorHUN
    Gingerbread May 18, 2014

Én a kedvező áron kívül nem vettem észre hogy hypolnák más miatt.
    Amúgy egy-két tulajdonságát kiemelve így is jobb mint a konkurencia, más tulajdonságokat tekintve meg rosszabb. De ez mindig is így lesz, anno nincs tökéletes telefon.

YetiSensei likes this.
  15. MartOOn
    Honeycomb May 18, 2014

MartOOn , May 18, 2014 :
    Külföldön elo magyaroktol kell rendelni. ;) illetve veluk kell megalkudni. Egy postacimre hany darabot lehet rendelni majd vajon? Kulon kulon email cimre termeszetesen csak a postacim lenne egy. Vagy hogy igazolod h olyan orszagban elsz ahol hivatalosan forgalmazzak?

YetiSensei and Laszlo80 like this.
  16. fischerandris
    Eclair May 18, 2014

fischerandris , May 18, 2014 :
    Nekem vannak Németországban meg Angliában is ismerősök, most hirtelen nem tudom hogy euróban vagy fontban érdemes -e jobban megvenni.

YetiSensei likes this.
  17. MartOOn
    Honeycomb May 18, 2014

MartOOn , May 18, 2014 :
    Es azt tudja vki h mi alapjan azonositanak be? Email cim, vagy postai cim? Mert ha csak email cim, akkor kb barki "elhet" pl Angliaban. Csak egy ismeros kell.

YetiSensei likes this.
  18. jsimpson1221
    Froyo May 18, 2014

Euróban. ; )

YetiSensei likes this.
  19. NandorHUN
    Gingerbread May 18, 2014

YetiSensei likes this.
  20. MartOOn
    Honeycomb May 18, 2014

YetiSensei likes this.