21
Members From Hungary?

1. Dolphine
    Eclair Apr 3, 2015

2. horvathadam
    Gingerbread Apr 3, 2015

3. Juulr
    Gingerbread Apr 4, 2015

Juulr , Apr 4, 2015 :
    please let me know if you want an invite and are able to order the phone, I have got 2 invites to share with you guys

vinpilu likes this.
  4. d.dosa95
    Cupcake Apr 4, 2015

d.dosa95 , Apr 4, 2015 :
    találtatok valami leírást arról, hogy hogy lehet telepíteni az OxygenOS-t?

5. Marot Otmar
    Cupcake Apr 4, 2015

Marot Otmar , Apr 4, 2015 :
    A bambusz hátlap reménytelen.Az amerikai barátom sem jut előrébb benne.Én egy kicsit drágábban vettem a Wish-en.2 hét alatt itt volt.

6. matodavid
    Cupcake Apr 4, 2015

matodavid , Apr 4, 2015 :
    Parancsoljatok itt van 2 újabb kód!

GLGG-YYMD-MY8S-WZZG
    GLQ2-JTTM-YCHX-RXI7

Remélem még müködik :)

7. Gabor48
    Gingerbread Apr 4, 2015

Gabor48 , Apr 4, 2015 :
    Fent az oldalon ott a komplett leírás.https://oneplus.net/oxygenos
    ott az leíráson belül nyomj rá a spoiler gombra.

8. markbart21
    Eclair Apr 5, 2015

markbart21 , Apr 5, 2015 :
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám a telefonnal. Tegnap este felraktam az eredeti töltőre az eredeti kábellel 70% körül, reggelre pedig 61%-ra merült :/ Az aksi statisztikában azt látom h egy kicsit töltődött majd leállt a töltés (mellékletben csatoltam. Az első ″hegycsúcsot″ kell nézni). És még alapból is elég lassan tölt néha :/ Most utánna olvastam angol fórumokon de nem tudtam meg semmi újat.
    Meg azt is tapasztaltam hogyha nem eredeti kábellel töltöm akkor néha megáll a töltés és ilyenkor ki kell húzni a töltőfejet majd visszadugni és akkor újra tölt.
    De most pl amikor ezt írom akkor egész szép tempóban töltődik.
    Valakinek volt valami ilyen problémája?

Screenshot_2015-04-05-07-59-02.png

9. Gabor48
    Gingerbread Apr 5, 2015

Gabor48 , Apr 5, 2015 :
    Talán megtört a kábeled.
    Bnőm játszotta el egyszer, hogy felrakta töltőre és reggelre csak merült...kiderült, hogy fordítva dugta be a töltőfejbe a kábelt :D.
    Persze nálad ugrott egyet, úgyh nem hiszem h ez a gond. Biztos h más kábel használatánál megáll a töltés vagy csak lassan tölt? Előfordul, hogy a szar kábel csak 500mA-al tölt, na ezt a telefon alapjáraton majdnem meg is eszi, ha nyomkodod picit.
    Bár gyanúsak ezek a hegyek és a leállás.
    Nem töltötted szar minőségű adapterrel, ami szétcseszhette a töltő IC-t?

markbart21 likes this.
  10. markbart21
    Eclair Apr 5, 2015

markbart21 , Apr 5, 2015 :
    Szerda óta van meg a telefon azóta csak az eredeti töltőfejjel töltöttem. Este eredeti kábellel volt töltve. Volt amikor rövid volt ezért egy ISY márkájú kábelt használtam, majd megnézem hogy hány mA-s (elvileg rá kéne írniuk a kábelre).
    Meg ilyenkor ″teljesítménycentrikus″ módban ment a CPU szóval nem csodálkoznék ha nem látszódna hogy töltődik.
    Monjuk tapasztaltam már hogyha a töltőfejet+kábelt bedugva hagyom akkor kikapcsol egy idő után a töltőfej és hiába rakom fel töltőre a telefon nem tölt.
    Bár a grafikonból ítélve nem ez történt.
    Majd még utánna olvasok miért lehetett, eddig arra jutottam hogy másoknak is volt ilyen problémája :/

11. horvathadam
    Gingerbread Apr 5, 2015

horvathadam , Apr 5, 2015 :
    Hello,

én egy 350mAh-s kb. 6 éves nokia töltőt használok. Az elején nekem is soxor volt ilyen problémám, hogy megállt a töltés, de valahogy megszerette a telefon. :) Azóta tökéletesen tölt mindennel. Amúgy max 1100-al tudom tölteni. Ezzel mértem. Tesómnak nexus 5-je van, az én töltőmmel tolja neki 1800-al.

markbart21 likes this.
  12. Gabi89
    Eclair Apr 5, 2015

Gabi89 , Apr 5, 2015 :
    A képen a merülésen kivül én más gyanúsat (furát) is látok. Egész végig ébren tartotta valami a telót még akkor is mikor a kijelző ki volt kapcsolva. Ez semmiképpen sem normális!
    Egy Wakelock Detector -t érdemes lenne feltenni, vagy ha nincs rootolva a készülék akkor GSam Battery Monitor ami részletesebb statisztikát mutat mint a gyári.

markbart21 likes this.
  13. Gabor48
    Gingerbread Apr 6, 2015

Gabor48 , Apr 6, 2015 :
    Valószínűleg a google play szolgáltatások, mint nagyon sok embernek.
    Beállítások->adatvédelem->adatvédelmi beállítások->sarokban hárlm pöttynél bepipálni h mutassa a rendszeralkalmazásokat->megkeresni a google play-szolgáltatások->hosszan rányomsz és a felébresztést illetve az ébren tartást letiltod, utána visszamész és benyomod a kis lakatot ;)

markbart21 likes this.
  14. Dolphine
    Eclair Apr 6, 2015

15. Deneware
    Eclair Apr 7, 2015

Deneware , Apr 7, 2015 :
    Sajnos (még...) nincs ilyen telefonom, viszont Androidos igen. Tehát. Nincs részletes akkustatisztika ebben a telefonban ??? Hogy melyik app hány %-ot használt el ??? Mert ha nincs, akkor tegyél fel egyet (pl. GSam Battery Monitor Pro) ott pontosan ki fog derülni ki a hunyó, mi zabálja az akksidat, és annak függvényében lehet majd a megoldást keresni.

markbart21 likes this.
  16. Frosty89
    Froyo Apr 7, 2015

Frosty89 , Apr 7, 2015 :
    sziasztok

egy kicsit témát váltok, nem tudjátok mikor lehet rendelni végre hozzánk is a power bankot mert akárhányszor nézem csak a sold out van mellette, jó lenne megrendelni már, meg az otg kábelt is, egyszerre lenne igazi már csak a postaköltség miatt is.

markbart21 likes this.
  17. danospeti
    Eclair Apr 7, 2015

danospeti , Apr 7, 2015 :
    De, áprilisi tréfa, viszont valamennyit tényleg eladtak belőle. Mire én láttam már nem volt, pedig lehet hogy vettem volna :/
    Bambusz hátlap meghívóhoz kb lehetetlen hozzájutni, pedig nekem is nagyon kéne. Ebayen lehet kapni bambusz hátlapot, csak nyilván drágábban.

markbart21 likes this.
  18. markbart21
    Eclair Apr 7, 2015

markbart21 , Apr 7, 2015 :
    Szia! Szerintem nem érdemes az OTG kábelre várni. És most egy 300ft-s eBay-es izét használok és tökéletesen működik. Ingyen szállították kínából, 2-3 hetet vártam rá és megérkezett hibátlan állapotban.
    Pendrivet, egeret, billenytűzetet, HDD-t is kötöttem már a telefonra akár egyszerre is usb elosztóval (USB hub).
    LINK: http://www.ebay.com/itm/New-Robot-M...t=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item4620f24dfd
    Berakok pár képet:
    IMG_20150407_192553.jpg

Last edited: Apr 7, 2015

morocka and danospeti like this.
  19. markbart21
    Eclair Apr 7, 2015

Köszi a válaszokat! :)
    A Google Play Szolgáltatások letiltása tényleg segített :)
    (Meg ha már ott voltam letiltottam pár hülyeséget is pl a GooglePlus-t és társait amik többször... pontosabban több ezerszer felébresztették vagy ébren tartották a telefont.)

Köszi! :) ;)

20. markbart21
    Eclair Apr 7, 2015

Amúgy az normális ha nincs a telefonomon Cyanogenmod logo? Eredeti oldalról rendeltem (2 hete) kedden.
    Cyanogen fut rajta, a dobozra Global model van írva.
    Én arra gyanakszom hogy az OxygenOS-hez elég közel rendeltem és talán akkor már nem nyomták a hátlapra.
    Valaki segít megállapítani hogy ez CM11S vagy csak CM11?
    Kép a verziókról:
    Screenshot_2015-04-07-20-03-57.png

danospeti likes this.