21
Members From Hungary?

1. Zekanyd91
    Gingerbread Apr 17, 2015

2. Zekanyd91
    Gingerbread Apr 17, 2015

3. laca4025
    Cupcake Apr 17, 2015

laca4025 , Apr 17, 2015 :
    Ja, aha, én még kedden megkaptam a telót. Ugyancsak CM11 van rajta és nagyon állat. Van egy kis sárgaság a kijelző alján, de őszintén szólva engem nemigen zavar.

Last edited: Apr 17, 2015

4. vinpilu
    Gingerbread Apr 17, 2015

vinpilu , Apr 17, 2015 :
    A One amíg lehet kapni addig CM-mel fog jönni. Talán a Two-nak lehet majd a hivatalos ROM-ja az Oxygen, de mintha arra emlékeznek, hogy arra is lesz CM, akkor meg passz, hogy mivel adják ki...

5. markbart21
    Eclair Apr 18, 2015

markbart21 , Apr 18, 2015 :
    Én nem kaptam de nem is vártam rá! :)
    Ha jól tudom innen töltöttem le ;)
    https://forums.oneplus.net/threads/official-cos12-x-download-links-ota-factory.296778/
    Nem kell nagy tudás a felrakáshoz.
    Ha nincs custom recoveryd (vagyis ha nem piszkáltad pc-vel a telefon rendszer cuccait) akkor az első link. Letöltöd a telefonra. Telefon kikapcs, hangerő le + bekapcsgombal bekapcsolni. Valahol lesz vlm update gomb → SD → 0/ → és kikeresed ahova raktad/letöltötted. Majd rányomsz.
    Elvileg nem törli az adatokat de ha törli vagy valami baja lesz a telefonodnak akkor nem vállalok felelőséget szerintem olvass még utánna!
    Ha van custom recovery-d akkor szerintem tudod hogy kell felrakni és akkor nem az első link kell :)
    Sok sikert :)

6. Zekanyd91
    Gingerbread Apr 18, 2015

Zekanyd91 , Apr 18, 2015 :
    Köszi, találtam én is leírásokat, csak egyszerűen nincs kedvem :D Annyira nem rohanok a változás elé. Majd jön az. :)

markbart21 likes this.
  7. kadd
    Cupcake Apr 18, 2015

kadd , Apr 18, 2015 :
    Tegnap nem tudtam írni a fórumba, mert birtokba kellett vennem az új telómat :)

Néhány infó azoknak, akik most fognak rendelni:
    Normál szállításnál is van nyomkövetés. Amikor a rendelés "Complete" lesz, elérhető a tracking szám.
    Németországba a Royal Mail viszi, ott átveszi a GLS.
    A GLS honlapján is szépen nyomon követhető a mozgás
    Nekem 8 munkanap alatt hozták ki, de ahogy eddig olvastam itt a fórumon, ez extra hosszúnak számít.
    Rendelésnél megadtam a telefonszámom, gondoltam majd hív a futár, mint máskor a kézbesítés előtt, de nem hívott. Kiderült, hogy adatvédelmi okok miatt az angolok nem adják tovább a feltüntetett telefonszámot a GLS-nek!

markbart21 likes this.
  8. romyv
    Froyo Apr 19, 2015

9. Deneware
    Eclair Apr 20, 2015

Deneware , Apr 20, 2015 :
    Akkor egy kis matek... Az Edigitalnál a 16 megás bruttó(!) 129.900 HUF. Ha áfa visszaigénylésre ( mint vállalkozó, cég, stb) jogosult vagyok, akkor 102.284 HUF a tényleges vételár, és nincs postaköltség. Ha "itt" rendelem meg a 16 megásat, akkor a fizetendő összeg ÁFA nélkül 94.299+5.500 vagy 94.299+10.000, tehát vagy alig olcsóbb, vagy az express szállításnál még drágább is! Van valakinek valamilyen nyomós érve amellett hogy mégis az itteni vásárlás mellett döntsek ha eljön az ideje? :)

10. Gabi89
    Eclair Apr 20, 2015

Gabi89 , Apr 20, 2015 :
    Edigital -os telefonra neked kell felraknod a CM11S (12S) ROMot, mert ők alapból a kínai változatot forgalmazzák és arra teszik fel a sima CM11 -et. Valamint ha jól láttam arra csak egy év garancia van.

Több érvet nem tudok és nem is biztos, hogy ezek mondjuk neked fontosak.

11. el-magnifico
    Froyo Apr 20, 2015

el-magnifico , Apr 20, 2015 :
    Sziasztok.

Kicsit off a téma de sajna a program saját fórumán nem tudtak segíteni.

Használja valaki közületek a waze progit?
    Nekem az a problémám hogy nem tudok embereket keresni mert hiába engedélyezem nem kapcsolódik a telefonkönyvhöz. IOSről engem fel tudnak venni de pl másik androidról elfogadom a felkérést és nem jelzi vissza a küldőnek. A fiókok között ott van a waze, az adatvédelem ki van kapcsolva de semmi. 3 embert rakott bele alapból azokat akiknek van google+ szolgáltatásuk. Ők már akkor benne voltak a telefonkönyvben mikor a többi névjegyet csak elkezdtem beletenni.
    Köszi.

12. Deneware
    Eclair Apr 20, 2015

Deneware , Apr 20, 2015 :
    Csak tipp! Azt írod "a többi névjegyet csak elkezdtem beletenni". Már ezen fennakadtam. Nem ez lesz a gond? A címtáradat nem a Google címtárban tárolod? Mert ha igen, akkor mihelyst beállítod a telefonon a fiókodat, a címtár automatikusan szinkronizálódok az adott telefonra. Ha holnap veszel egy másikat, akkor arra. Névvel, email címmel, telefonszámmal, stb. Van ugyanakkor (gondolom...) a telefonnak SAJÁT címtára, ami független a Google-től. Nem lehet hogy te ezt használod éz ezzel nem tud a WAZE szinkronizálni?

el-magnifico likes this.
  13. el-magnifico
    Froyo Apr 20, 2015

el-magnifico , Apr 20, 2015 :
    Valóban a telefon saját címtárát használom. Lehet ez lenne a baj? Na akkor kipróbálom a te javaslatodat. Remélem jó lesz. Nem is gondoltam, hogy a sima telefonkönyv az nem jó. :)

14. BBoo
    Cupcake Apr 20, 2015

BBoo , Apr 20, 2015 :
    Mi a különbség a cm11s és a cm11 között? Azt értem, hogy a cm11s euoròpai a másik meg a kínai, de lényegében miben különböznek? Èn innen rendeltem a telòt, de nem látom, hogy cm11s verziò lenne.. Mellékelem képen.

Attached Files:

markbart21 likes this.
  15. szmorce
    Eclair Apr 21, 2015

markbart21 likes this.
  16. vwgery
    Eclair Apr 21, 2015

vwgery , Apr 21, 2015 :
    Ti hogyan láttátok merre jár a csomag? Nekem folyamatosan csak annyi van a royalmail-en, hogy úton van Magyarországra. Elég fura nyomkövetés :D

17. Gabi89
    Eclair Apr 21, 2015

Gabi89 , Apr 21, 2015 :
    Cyanogen Build számból látszik, hogy ez 11S verzió. (XNPH05Q)
    https://cyngn.com/support ( CyanogenMod 11S (4.4) cm-11.0-XNPH05Q-bacon-signed-fastboot.zip )

A CM11 -ből nem is volt stable verzió a OneplusOne -ra, csak Snapshot ami a stabiltól elég messze áll. http://download.cyanogenmod.org/?device=bacon&type=snapshot

Főbb különbségek pedig szmorce által linkelt oldalon.

18. BBoo
    Cupcake Apr 21, 2015

19. vinpilu
    Gingerbread Apr 23, 2015

szmorce likes this.
  20. @tka
    Cupcake Apr 23, 2015

@tka , Apr 23, 2015 :
    Sziasztok!
    Londonba elek es szeretnek a baratnommel 2db 16GB-os feher telefont rendelni, de se a magyar, se az angol honlaprol nem lehet, mert kifogyott. Baratnom ragaszkodna a feherhez es szerintunk a tarhelybol is elegendo lenne a kisebb.
    Esetleg van vkinek vmi infoja, hogy kb mennyit kene varni, hogy ujra elerheto legyen, hamar meghivo nelkul is lehet rendelni? Szeretnenk ezt a telefont, de a vegtelensegig nem fogunk ra varni.
    A valszokat elore is koszonom.