19

Members From Hungary?

1. lewyty Cupcake Aug 26, 2015

lewyty, Aug 26, 2015 :
    Rendes körülmények között EU adaptert adnak hozzá?

Én 2,936,016 :D AZ meg vicces hogy mikor feliratkoztam 2,100,000 körül voltam xD

aszitted likes this.
  2. Zoli5 Gingerbread Aug 26, 2015

3. vinpilu Gingerbread Aug 26, 2015

vinpilu, Aug 26, 2015 :
    Nem az enyém az érdem, cimborámnak született lánya, de köszönjük, átadom! Azért nálunk is mondhatni friss az élmény, 8 hónapos a fiam.

@lewyty, sajnos nem fogod tudni beregisztrálni ezen az oldalon a profilodhoz. Ebből kifolyólag a vásárlás után nem kapsz majd osztható meghívót sem (amire feliratkoztál az majd egyszer csak megjön azért). A garanciát is azzal a shoppal kell intézned, ahol vetted, Kínába kell majd visszaküldeni (kívánom, hogy sose legyen gond vele). Gyárilag nem rootolt, de garanciavesztés nélkül rootolható. Szóval, csak rajtad áll, hogy mikor esel neki.

Last edited: Aug 26, 2015

4. lewyty Cupcake Aug 27, 2015

lewyty, Aug 27, 2015 :
    Le van ez írva valahol? Nem gyártói gari van a telón? Magyarországon is forgalmaznak nem? Csak tudnak velem kezdeni valamit.
    Vagy akkor ráb@sztam?

5. mgy Eclair Aug 27, 2015

mgy, Aug 27, 2015 :
    Urak,
    milyen számlát adnak a telóhoz? Simán bemegy könyvelésbe, ugye? ÁFA-tartalma 27%, vagy valami angol?

6. Genesiman Froyo Aug 27, 2015

Genesiman, Aug 27, 2015 :
    Nem pontosan emlékszem...de én a Paypal fizetési igazolást + a rendelést visszaigazoló mailt kinyomtatva adtam le a könyvelésnek, és nem szóltak, hogy gond lenne. Viszont ÁFA nincs rajta, az EU-n belüli szabályokkal játszik.

7. mgy Eclair Aug 27, 2015

mgy, Aug 27, 2015 :
    ÁFA mindenképp van rajta, ha eu-n belülről is jön, csak kérdés, melyik országé.
    De ne itt ragozzuk, sztem... :D

8. Genesiman Froyo Aug 27, 2015

Genesiman, Aug 27, 2015 :
    Áfa nincs a számlán. Itthon a könyvelés bevallja a befizetendő magyar áfa összegét, amit vissza is igényel. És mivel a cucc Angliát elhagyva jön, ezért az angol áfa nincs számlázva.

9. kisbelga Donut Aug 28, 2015

10. Zozicsek Donut Aug 28, 2015

Zozicsek, Aug 28, 2015 :
    Rengeteg teszt foglalkozik a kérdéssel - kb bármelyik, nézz körül google-n vagy youtube-on. A "Oneplus 2 HUNgary-UK" thread-en tamask már kapott, ő is írt. Azt mondja, ez kb stimmel nála:

Mindenhonnan az jön vissza, hogy komolyabb melegedés nincs, komoly terhelés alatt egy idő után 40-45 fokra beáll a burkolat, majd úgy marad. Ez pár fokkal több mint egy Galaxy S6, de nem lényegesen, és nem érződik súlyosnak. Cserébe a szintetikus teszteken gyengébb, de gyakorlati használat során ennek egész konkrétan nulla hatása van.

11. vwgery Eclair Aug 28, 2015

vwgery, Aug 28, 2015 :
    Sziasztok!
    A héten másodjára csinálta a telefon, hogy telefonbeszélés után meg akarom szakítani a vonalat, és nem kapcsol be a kijelző csak a "gombok" világítanak. Semmire nem reagál, nagy nehezen 1-2perc után tudom újra indítani a kikapcsoló gomb és hangerő gomb fellel.
    Járt már más is így? Mi lehet a baj?

12. vinpilu Gingerbread Aug 28, 2015

vinpilu, Aug 28, 2015 :
    Hibakeresésnél most már az is fontos lesz, hogy kinek milyen készüléke van. Neked milyen van?
    OPO-val még nem tapasztaltam ilyet.

13. ittakary Eclair Aug 28, 2015

ittakary, Aug 28, 2015 :
    Sziasztok! :)

Aki vásárolt mostanában telefont, több mint valószinű, hogy egy héten belül fog kapni meghivót. Ha jutna nekem egy, nagyon NAGYON megköszönném.

Üdvözletem :)

14. morocka Cupcake Aug 28, 2015

morocka, Aug 28, 2015 :
    sziasztok

a most futó akcióban rendeltem pár fóliát a one-hoz, közte a prémiumból mattot és a standardot is. ránézésre az ég világon semmi különbség nincs köztük. a mattnak nem kéne azért látványosan más felülettel rendelkeznie?
    annyira nem keseredtem el persze, mert a mattot csak azért rendeltem, mert a másik prémium már nincs készleten.

15. vwgery Eclair Aug 28, 2015

vwgery, Aug 28, 2015 :
    Jogos...1-em van. Es OS12.0 van rajta. Semmi extra app nincs rajta es nem telepitettem rá mostanában semmit. Nincs rootolva sem.

16. Zozicsek Donut Aug 28, 2015

Zozicsek, Aug 28, 2015 :
    OPO-hoz valót eddig még nem láttam, de amilyen matt fóliákkal eddig találkoztam, ott felhelyezés előtt nem nagyon látszik különbség, csak utána.

morocka likes this.
  17. Zozicsek Donut Aug 28, 2015

Zozicsek, Aug 28, 2015 :
    Nálam más gyártmányú és típusú telefonnal volt hasonló gond (Sony Xperia SP, hogy pontosak legyünk). Nem tudom, mi volt a konkrét hibaok, de factory reset megoldotta.

18. morocka Cupcake Aug 28, 2015

morocka, Aug 28, 2015 :
    köszi, valóban matt lett.

19. vwgery Eclair Aug 28, 2015

20. Genesiman Froyo Aug 30, 2015

markbart21 likes this.