19

Members From Hungary?

1. Genesiman Froyo Aug 30, 2015

Genesiman, Aug 30, 2015 :
    Eddig jó. Nincs számottevő változás és műkszik minden.

markbart21 likes this.
  2. ittakary Eclair Aug 30, 2015

ittakary, Aug 30, 2015 :
    én 3 napja húztam újra fastboot-ból, frissen, egyelőre tetszik

viszont nektek nem szoktak beakadni a programok? "mobile radio active" cimszóval rengeteget le szokott néha szivni: instagram, FB, messenger, Chrome :(

rettenetesen idegesítő, mert így az egész multitask az értelmét vesziti

3. Genesiman Froyo Aug 30, 2015

Genesiman, Aug 30, 2015 :
    Nekem OTA jött. Azzal semmi gond nem jelentkezett. Pedig reset sem volt. De még elég friss.

4. vwgery Eclair Aug 31, 2015

5. MartOOn Honeycomb Aug 31, 2015

MartOOn, Aug 31, 2015 :
    en ilyet hasznaltam rajta bar en mindiga nillkin markajut veszem az kb 5x ennyibe kerul. de a mostani telomon is az van kb 10 honapja es egy karc sincs rajta.

latom megy még itt a diskurzus. meg en nyitottam ezt a topikot amikor a oneplus onera vartam :) most maeg uton van mar a two. ;)

valakinek van mar itt OPT?

vwgery likes this.
  6. Zoli5 Gingerbread Aug 31, 2015

7. lewyty Cupcake Aug 31, 2015

lewyty, Aug 31, 2015 :
    Mért nem érvényesíthetem a nemzetközi készülékem gariát (amit kínai eladótól vettem) európában? Nem a gyártó adja a garanciát? Ez nem így működik/működne?
    Mondjuk azt nem mondtam a supportnak hogy nemzetközi készülékem van és nem kínai, csak onnan szereztem be. Ez számíthat?

Last edited: Aug 31, 2015

8. MartOOn Honeycomb Aug 31, 2015

9. weiszakos Gingerbread Sep 2, 2015

weiszakos, Sep 2, 2015 :
    Van egy átadó inviteom oneplus 2 re. A leggyorsabb jelentkezőé, de cserébe ha lesz visszaosztás megvásárolt teló után számítok majd egy meghívóra!

OnePlus Lover likes this.
  10. mgy Eclair Sep 2, 2015

mgy, Sep 2, 2015 :
    Írtam.

11. ittakary Eclair Sep 3, 2015

ittakary, Sep 3, 2015 :
    tegnap kaptam én is egy meghivót prohardveren, de nem tudtam felhasználni, ezt irta ki:

12. Zoli5 Gingerbread Sep 3, 2015

Zoli5, Sep 3, 2015 :
    Érdekes, csak a gazdája tudja felhasználni?
    Én is kérek invite-ot, lehetőleg olyat ami valid. :)

13. Zozicsek Donut Sep 3, 2015

Zozicsek, Sep 3, 2015 :
    FIGYELEM! Amit most fogok írni egy tipp, rá kell kérdezni supportnál (ha esetleg erre jár egy magyar mod/admin/support, nézzen utána, ha lehet, köszi előre is)

Úgy fest, hogy egyes meghívókat (pl várólistáról) csak ahhoz az e-mail címhez tartózó regisztrációval lehet beváltani, amire a meghívót elküldték. Legalábbis erre utal a hibaüzenet.

14. mgy Eclair Sep 3, 2015

mgy, Sep 3, 2015 :
    Nem csak, hogy úgy fest, sajnos így működik.

15. Zozicsek Donut Sep 3, 2015

Zozicsek, Sep 3, 2015 :
    Ezek szerint te is belefutottál tegnap ugyanebbe?

16. mgy Eclair Sep 3, 2015

mgy, Sep 3, 2015 :
    Igen. Teljesen felesleges korlátozásnak tartom. Persze az eredeti szándék, ne lehessen csencselni a meghívókkal valahol felsejlik a háttérben ;) de akkor is komolytalan.
    Nagyon kíváncsi leszek erre a telefonra, de ez a hetek óta tartó meghívósdi nem mondom, hogy nagyon meghozta a kedvem... :(

17. ittakary Eclair Sep 3, 2015

ittakary, Sep 3, 2015 :
    de ennek mi a fene értelme van?

basszus a "meghivókkal csencselés" itt nálunk rohadtul nem volt jelen, sokkal inkább egy közösséget alkotva, az "újrahasznositás" volt inkább a jellemzőbb. Tehát az a meghivó, ami a tulajdonosának nem kellett, továbbszállt valaki olyannak, aki fel akarta használni.

Agyrém ez az új rendszert... megint az ártatlan felhasználók szopják meg, mint mindig.

18. weiszakos Gingerbread Sep 3, 2015

weiszakos, Sep 3, 2015 :
    Oponál is ez volt a helyzet, emlékszem én csontee kolléga emiljével tudtam belépni, és megrendelni a telót, ez nem új szabályozás, amikor volt a kiosztható, 3db bónusz meghívó a rendelés után, na azt lehetett simán tovább küldeni!

19. weiszakos Gingerbread Sep 3, 2015

weiszakos, Sep 3, 2015 :
    A prohardveren? Mármint más kapta és adta át neked?

20. ittakary Eclair Sep 3, 2015