19

Members From Hungary?

1. Staldan Cupcake Sep 7, 2015

Staldan, Sep 7, 2015 :
    Sziasztok,
    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, mert van pár elég idegesítő bugja a telómnak.
    Először is nem tudom hogy de a galériát ha megnyitom akkor a képeket nem ilyen kis ikonokkal jelzi mint eddig hanem szinte a teljes képernyőt elfoglaló ikonok lettek és nem tudom mitől változott meg.
    Másodszor is meg (ez nem feltétlen a telefon hibája) a messengerben eltűntek a chatfejek, nincsenek az opciónál sem, nem jelennek meg ha üzenetet kapok és az alkalmazás engedélyeknél sincs a messengernek olyan, hogy felugró ablakok. Próbáltam újratelepíteni is de semmi nem segített.
    Ha bárkinek vmi ötlete lenni az egyik kijavítására akkor azt nagyon megköszönném.

2. MartOOn Honeycomb Sep 7, 2015

MartOOn, Sep 7, 2015 :
    milyen telo, melyik ROM. gyari galeriat hasznalsz? akkor lehet azt csak egy reset oldja meg de helyedben megkeresnem az app kezeloben es egy adatok torlese hatha rendbe hozza. a messenger meg ugy xar ahogy van. szedd le telepitsd ujra. nekem ennyi otletem van.

3. vwgery Eclair Sep 8, 2015

vwgery, Sep 8, 2015 :
    Sziasztok! Megjött az OPO-mra a cos12.1 frissítés. A kérdés az lenne, hogy a telefon híváslistánál csempe formában megjelent a leggyakrabban hívott kb. 15 telefonszám. Akárhol keresem, nem találom, vissza lehet hozni ezt a menüsort?

4. vinpilu Gingerbread Sep 8, 2015

vinpilu, Sep 8, 2015 :
    Biztos kitalálták már hogy lehet visszahozni, de nem néztem még utána. Sajnos a frissítés része, hogy cserélték ezt a csempéset a truecaller-ra vagy mi a neve az újnak.

vwgery and markbart21 like this.
  5. Genesiman Froyo Sep 8, 2015

Genesiman, Sep 8, 2015 :
    Ez engem is bosszant, de nem volt energiám foglalkozni vele.

6. Staldan Cupcake Sep 9, 2015

Staldan, Sep 9, 2015 :
    Sry azt elfelejtetten említeni, Opo cm12.1. Igazabol mar probaltam ujratelepiteni, torolni az alapertelmezeaeket de sajnos eddig semmi nem segitett, koszi azert majd akkor ha kijon a patch a cm12.1re es az sem javitja meg akkor tolok egy resetet

7. HiImJoe Cupcake Sep 9, 2015

HiImJoe, Sep 9, 2015 :
    Sziasztok!
    Új vagyok itt, most találtam rá erre a one plus one-ra és eléggé megtetszett, viszont szeretnék pár dolgot még megtudni róla. Esetleg tudnátok abban segíteni, hogy a garancia, hogy működik a telefonra? Hány év van rá? Mi a teendő, ha esetleg valami probléma lenne vele ( lekopogom) ? Annyi még, hogy kb mennyi idő ameddig megérkezik és címre küldik vagy van egy hely ahol átlehet venni?
    Előre köszi a segítséget :)

8. vinpilu Gingerbread Sep 10, 2015

vinpilu, Sep 10, 2015 :
    Két év garancia van a telefonra. Érvényesíteni a Support menüponton keresztül lehet. Tehát ha probléma lenne vele, akkor ott kell egy hibajegyet nyitni, amiben leírod a problémát. Ezután kérhetnek még pár dolgot fényképeket, videót a hibáról, vagy hogy telepítsd újra az általuk küldött csomaggal, de hallottam már remote session-ről is, amikor megosztod velük a PC-d rákötve a telefonnal. Végül, ha látják, hogy rossz, akkor talán még a futárt is intézik, hogy eljusson hozzájuk a rossz készülék, de lehet, hogy neked kell Angliába visszaküldeni. Javítják, vagy cserét kapsz, aztán azt saját költségükön küldik vissza a címedre.
    A OnePlus One már meghívó nélkül rendelhető. Két szállítási lehetőség van, expressz és standard. Nem tudom most mennyire elfoglaltak az új telefon (Two) értékesítése miatt, de kb. a következő szállítási időkkel lehet számolni 5-6 nap az expressz és 7-8 a standard (de ezt most régi tapasztalatok alapján mondom). A címedre küldik (amit itt a fiókodon belül beállítasz) és talán DHL a szállító.

HiImJoe likes this.
  9. ittakary Eclair Sep 10, 2015

ittakary, Sep 10, 2015 :
    Gyerekek nehogy Express Shippinggel kérjétek... nettó lehúzás... -1 nap shipping idő a Standardhoz képest és +2000Ftot kérnek el érte...

10. Zoli5 Gingerbread Sep 10, 2015

Zoli5, Sep 10, 2015 :
    Fú de jó hogy Standarddal rendeltem meg :)
    Ha tegnap rendeltem, akkor kb. mikor fogom megkapni?

11. ittakary Eclair Sep 10, 2015

ittakary, Sep 10, 2015 :
    Neked rossz esetben akár közel 1 hónap is lehet (1,5-3,5 hét)

Nekem expressként 1-3 hét

én vasárnap rendeltem meg, hétfő óta Processing (5-10 nap is eltelhet az előkészitéssel) és akkor még a postázás időtartama erre rájön: 5-7 nap neked, nekem 3-5 nap

de amúgy:

Europe:
    • For standard shipping: 8-17 business days
    • For express shipping: 7-15 business days

amúgy most Prohardveren láttam egy friss trackingről képet, és neki Kinából jött a telefon!

aki már rendelkezik OP2-val, és kaptak Tracking-et, ők meg tudnák nézni hogy honnan jött nekik?

12. Zoli5 Gingerbread Sep 10, 2015

Zoli5, Sep 10, 2015 :
    De ha kínából jön, akkor a VÁM-mal és az ÁFÁ-val mi van? OnePlus kifizetni?

Nem tudtok valami jó alternatívát usb-c adapterre? Telefonnal együtt nem tudtam megrendelni, mert elfogyott nekik. Ebay-en néztem, de ott a legtöbb elég gagyinak tűnt.

13. ittakary Eclair Sep 10, 2015

ittakary, Sep 10, 2015 :
    én rendeltem egyet ebayről 400ft-ért kettőt... még nem tudtam kipróbálni, mivel nincs telefonom, de én biztos nem fogok 3400FTot fizetni 1+éknak érte :D

VÁM+ÁFA pedig szerintem előre ki van fizetve és úgy jön hozzánk...

14. mgy Eclair Sep 10, 2015

mgy, Sep 10, 2015 :
    Vicces ez a több szálon menő beszélgetés... :D
    Majd kiderül hamar innen a fórumról is, hogyan érkezik a címzetthez, van pár szerencsés, akinek már postán van.

15. thalamus Gingerbread Sep 10, 2015

thalamus, Sep 10, 2015 :
    Sziasztok,

CM 12.1 frissítés után előjött egy gond, ha hívok egy számot ami nincs a kontaktok között akkor fogja magát és újraindul a teló, fura módon ha vendég fiókra váltok akkor simán megy a hívás.

Tapasztalt már vki ilyet?

Előre is köszi a válaszokat

16. vinpilu Gingerbread Sep 10, 2015

vinpilu, Sep 10, 2015 :
    Én is standard rendeltem 9/3 csütörtökön, ma lett complete és kaptam tracking numbert. Sőt én vagyok, akit @ittakary említ, hogy Kínából jön a teló:
    opt.PNG

Nem számítok VÁM-ra, ÁFA-ra, ezt valahogy a Oneplus biztos rendezi előre, csak most nincs készlet Londonban, hanem Kínából elégítik ki az igényeket. Talán azért mert az elején vagyunk, olyan forró, hogy a gyártósorról jön. Szerintem ezért is hosszabbak most a szállítási idők.

17. MartOOn Honeycomb Sep 10, 2015

MartOOn, Sep 10, 2015 :
    az enyem Londonbol jott. lehet kifogyott az UK warehouse.

18. ittakary Eclair Sep 11, 2015

ittakary, Sep 11, 2015 :
    Az a kemény, hogy van egy srác PH topikban, aki 7-én rendelte éjjel, és tegnap ki is vitték neki Szombathelyre! Én hatodikán rendeltem és még el sem indult...

És ne legyek ideges...

19. vinpilu Gingerbread Sep 11, 2015

vinpilu, Sep 11, 2015 :
    Ja, olvastam, érdekes. Nekem közben a trackingben mára van egy Midland UK bejegyzés, jövő héten talán Pécel is lehet belőle. :D

20. mgy Eclair Sep 11, 2015

mgy, Sep 11, 2015 :
    Elkezdtek jönni a szeptember elején megrendelt telefonok...

Genesiman likes this.