21
Members From Hungary?

1. vinpilu
    Gingerbread May 6, 2016

vinpilu , May 6, 2016 :
    Aztán ilyenkor kiderül, hogy mindenki itt van és figyel. :)

Genesiman likes this.
  2. Genesiman
    Froyo May 6, 2016

Genesiman , May 6, 2016 :
    Szóval hogy tovább menjünk. Telepítettem a CM 13-at, amiről az Update Tracker app értesített. Működik. Egy két gond lehet de nem találtam igazán problémát. (Ha kikapcs-bekapcs, akkor azért nem talál automatikusan hálózatot, keresni kell.)

3. vinpilu
    Gingerbread May 7, 2016

vinpilu , May 7, 2016 :
    Neked OPO van vagy 2-es, esetleg X?
    Én a 2-est elcseréltem egy rokonnal hogy azért családban maradjon.
    Az OPO-ra megjött OTA a COS13 és ráengedtem. A CM13 egyébként miben különbözik, csak apróságok, esetleg stabilitásban?

4. Genesiman
    Froyo May 7, 2016

Genesiman , May 7, 2016 :
    OPO és eredetileg CM rommal.
    Nem OTA volt, letöltöttem. Semmi változást nem tapasztalok, illetve pl a Sygic újra működik. Egyedüli gond, ha kikapcs-bekapcs, akkor nem lép fel automatikusan a Vodára, hálózatot kell keresnem.

5. vwgery
    Eclair May 10, 2016

vwgery , May 10, 2016 :
    Sziasztok! Az OPO-m jobb felső sarka kicsit besárgult. Hasonlóan ahogy a szifonok szoktak, csak halványabb. Áprilisban volt egy éves. Szerintetek írjak a supportnak, vagy engedjem el a témát és szokjak hozzá?

6. vinpilu
    Gingerbread May 15, 2016

vinpilu , May 15, 2016 :
    Nem emlékszem már, hogy mit mondtak kijelzősárgulásra anno. Gyárilag az alsó harmadban látszott sárgulás sokaknak. Mindenesetre bajod nem lesz belőle, ha írsz nekik.

7. el-magnifico
    Froyo May 24, 2016

el-magnifico , May 24, 2016 :
    Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.
    Felment a legutóbbi OTA a One-omra. Minden szép és jó, de "elvesztettem" az ujjhuzogatással történő írás lehetőségét. (pötyögnöm kell ami vicces, mert annyira megszoktam a húzogatós módszert, hogy nehezen megy.) A Nyelv és bevitelnél be van állítva, és az Android ASOP billentyűzet megy de valamiért nem akarja az igazságot.
    Van ötletetek, vagy ez általános hiba a 6-nál.

Köszi

8. vinpilu
    Gingerbread May 24, 2016

vinpilu , May 24, 2016 :
    Nem lehet, hogy az AOSP billentyűzet helyett a SwiftKey - t használtad eddig és csak át kell váltanod?

el-magnifico likes this.
  9. el-magnifico
    Froyo May 27, 2016

el-magnifico , May 27, 2016 :
    Szia.

Köszi a választ. Biztos hogy az Androidost használtam. Ki is próbáltam, hogy ha átteszem a telefon nyelvét angolra, franciára, spanyolra, akkor érdekes módon megy. De amint visszateszem magyarra megszűnik a lehetőség. Lehet még nem oldották meg. :)
    A swiftkey-jel megy azt tudom, de a skin nem tetszik ezért nem használtam sose.

10. vinpilu
    Gingerbread May 27, 2016

vinpilu , May 27, 2016 :
    Androidost meg én nem használtam eddig. :D
    Egyébként a SwitKey-hez van pár skin alapból, meg ingyenesen letölthető is. Lehet, találsz köztük kedvedre valót.

11. vicktechnick
    Cupcake May 29, 2016

vicktechnick , May 29, 2016 :
    Sziasztok! A hétvégén voltam futni, a Oneplus One-t a karomra rögzítve viseltem egy pánttal, kijelzővel a karom felé. Izzadtam mint a ló, s mikor először kivettem, hogy ránézzek, nem érzékelt a kijelző semmit. Kis idő múlva rezgett, mint mikor lemerül és kikapcsol. Hazaérve gépre dugtam, de nem ismeri fel, csak négy meghajtót lát, azokat is formázni akarja a windows. Feldugtam töltőre, semmi visszajelzés. Lehetséges hogy beázott az izzadtságtól? Ötletek?

12. G_Dávid_Gergely_Szabó_
    Cupcake Jun 25, 2016

G_Dávid_Gergely_Szabó_ , Jun 25, 2016 :
    Sziasztok,

Rendeltem egy OP3-t elsőbbségi szállítással, júni 22-én, mennyi a várható szállítási idő? Mik a tapasztalatok?
    Postával küldik vagy valamelyik csomag küldővel?

Köszi,
    Dávid

13. asztalos.tamas
    Cupcake Jun 26, 2016

asztalos.tamas , Jun 26, 2016 :
    Sziasztok! Nekem egy OPT van és pár napja jött egy rendszer frissítés amit fel is tett gyorsan.
    Azóta viszont sok alkalmazásnál kiírja hogy:
    "Képernyőfedvény észlelve
    Ennek az engedélynek a módosításához ki kell kapcsolni a
    Képernyőfedvényt a Beállítások > Alkalmazások menüben"

Meg is nyitom de sehol nincs ilyen beállítás/módosítás és így nem tudom mit kell tenni.
    Találkoztatok már vele? Mit lehet tenni?

Köszi előre is.

14. kishege21
    Cupcake Jun 28, 2016

kishege21 , Jun 28, 2016 :
    SZia!
    Hogy működik az ÁFA meg a vám? Rá kellett még fizetned a telefonra mikor megérkezett?

15. kishege21
    Cupcake Jun 28, 2016

kishege21 , Jun 28, 2016 :

Szia!
    Ha megérkezik a telefonod leírnád az első benyomásodat róla? Én is gondolkozom egyben, csak a szállítással vannak fenntartásaim.

Köszi
    Niki

16. vinpilu
    Gingerbread Jun 28, 2016

vinpilu , Jun 28, 2016 :
    DHL szokta hozni a készüléket, elsőbbségivel már talán meg is kaptad, de simával is valahogy mostanában kellene kézhez kapnod. Tracking numbert nem kaptál?

17. vinpilu
    Gingerbread Jun 28, 2016

vinpilu , Jun 28, 2016 :
    A shopban látható árra már nem jön ÁFA+vám, sőt a normál szállítás ingyenes, mert akció van (100 ezer forint felett ők állják). Szóval, 124.990-ért házhoz jön.

18. horvathzoard
    Cupcake Jul 6, 2016

horvathzoard , Jul 6, 2016 :
    Sziasztok! Most vettem egy OP3-at. A szállítás gyors volt és precíz (5 nap, de beleesett egy hétvége is) sajnos Áfás számla nincs. Csomag szép sérülésmentes (a beltartalom is:) Viszont nem vagyok nagy guru, így néhány kérdésem lenne a gurukhoz:) Hol tudom beállítani, hogy kijelezze a számomat ha hívok valakit? átnyálaztam az egész telót, de ilyenre nem bukkantam. Illetve tudtok ajánlani jó billentyűzetet, amiben van áé stb betű, mert alapban csak olyan magyar QUERTY-t találok, amin nincsenek ékezetes betűk. kösz a segítséget

19. vinpilu
    Gingerbread Jul 6, 2016

vinpilu , Jul 6, 2016 :
    Telefon app --> menü (három pötty jobb felül) --> beállítások --> hívások --> további beállítások --> hívóazonosító.
    A billentyűzeteken az ékezetes betűk általában hosszan nyomásra jönnek elő, de ettől lehet olyan, ahol kiteszik, csak én nem találkoztam még vele (meg nem is kerestem).

20. horvathzoard
    Cupcake Jul 6, 2016

horvathzoard , Jul 6, 2016 :
    Eljutok odáig hogy Telefon app --> menü (három pötty jobb felül) --> beállítások...
    de itt nekem nincs olyan hogy "hívások" csak
    - megjelenítési beállítások
    - hangok és rezgés
    - gyors válaszok
    - telefonos fiókok
    - kézmozdulatok