19
Members From Hungary?

1. Gubiam
    Cupcake Aug 26, 2016

Gubiam , Aug 26, 2016 :
    Én Aug. 8.-án rendeltem meg és tegnap kaptam az értesítést, hogy Aug. 29.-én már át is adja a futár. Ez annak ellenére történt, hogy a rendelést követően Szept. 25. volt kitűzve kézbesítésnek. Kellemes meglepetés volt, nem mondom.:)

2. fulopke
    Donut Sep 14, 2016

fulopke , Sep 14, 2016 :
    Az android rendszer mohóságára van már működő megoldas? Már annyi mindent kipróbáltam ,de semmi. Tiszta telepítés már megvolt , még az internal memory-t is töröltem újra telepítéskor ,de ez sem hasznalt.
    Épkézláb ötleteket várok! Köszönöm

Attached Files:

3. cukika75
    Cupcake Nov 8, 2016

U1532865324675 likes this.
  4. szmorce
    Eclair Nov 9, 2016

szmorce , Nov 9, 2016 :
    Sziasztok!

Ma reggel sikeresen leejtettem a telómat, kijelző csere ügyben van valakinek tapasztalata?
    Hol érdemes javítatni. A teló működik de jó lenne cserélni a kijelzőt.

Üdv:

5. Zoli5
    Gingerbread Nov 10, 2016

Zoli5 , Nov 10, 2016 :
    Sziasztok!

Tegnap vizes volt az ujjam amikor fel akartam oldani a OnePlus 2-met ujjlenyomattal és azóta nem reagál a HOME gomb. Más is találkozott ilyen problémával? Van valakinek tapasztalata home gomb cserével kapcsolatban? Ebay-ről berendeltem, a leírások alapján megoldható a csere.

Üdv.:
    Zoli

6. Genesiman
    Froyo Nov 14, 2016

Genesiman , Nov 14, 2016 :
    Üdv! És még mindig OPO. Az első okostelóm, ami másfél év után is ketyeg.

7. selejt
    Cupcake Nov 21, 2016

selejt , Nov 21, 2016 :
    Szia!
    Én az OPX telóm kijelzőjét vertem oda és betört.
    Az Aliexpressen rendeltem egy kijelzőt és egy Youtube videó segítségével megcsináltam
    magamnak kb. 1 óra alatt.
    Azóta is hibátlan. :)

8. Zoli5
    Gingerbread Nov 24, 2016

Zoli5 , Nov 24, 2016 :
    Sziasztok!
    Valaki küldte már vissza a telefonját OnePlus szervizbe? 2 hete feladtam egy RMA-t, másnap meg is kaptam a cimkét a csomagra és hogy 2 napon belül jön a futár és elviszi a telefonomat. Azóta is várom a futárt.
    Ha valakinek van tapasztalata RMA-val legyen szíves megosztani velem, hogy nála mennyire volt gördülékeny, meddig tartott, garanciába javították-e vagy fizetnie kellett. Köszönöm.
    Üdv.:
    Zoli

9. fulopke
    Donut Nov 24, 2016

fulopke , Nov 24, 2016 :
    Mikor megkapod a fuvarlevelet akkor egyeztetni kell a futár céggel hogy mikor mehetnek a csomagért. Ha ezt nem tetted meg akkor várhatsz még egy darabig.
    Én egy hónapja gariztattam, nem került semmibe és 6 nap alatt megjárta csehországot.

10. Matiesqu
    Cupcake Nov 26, 2016

Matiesqu , Nov 26, 2016 :
    Sziasztok!

Most lettem büszke gazdája egy használt de györnyörű 1+ One-nak...
    Kb 1 hét telt el azóta mióta nálam van a teló és a mai nap egyszer csak fogta magát kikapcsolt és azóta se bekapcsolni nem lehet sem pedig tölteni!
    Szeretném a tapasztaltabb tagok tanácsát kikérni, hogy mi lehet a probléma?
    Magyarországon tudom szervizeltetni a telefont?
    Köszönöm előre is a segítségeteket!

11. vinpilu
    Gingerbread Nov 30, 2016

vinpilu , Nov 30, 2016 :
    Az hogy a töltés sem megy, az elég gáz. Revocery-be próbáltad bootolni (bekapcs+hang lefelé billentyű nyomásra történik-e valami)?

12. G_Kanokanor_Seme_(Kano)_
    Cupcake Jan 6, 2017

G_Kanokanor_Seme_(Kano)_ , Jan 6, 2017 :
    Sziasztok! Felpatcheltem a sima OP3mat OOS4re, minsen faszán működik kivéve a nav gombokat, azokat ha megnyomom olyan mintha nyomva tartanám és így használhatatnan, csak az onscreenest tudom így használni és így elég rossz...

13. qeterme
    Cupcake Jan 31, 2017

qeterme , Jan 31, 2017 :
    Sziasztok!
    Lassan elhasználódik a gyári alap kijelzővédő fóliám a 3T-men és azon gondolkoztam, hogy mit vegyek rá? Ti mit javasoltok? Üvegfóliát vagy ilyen "kijelzővédő folyadékot"? Esetleg, ha üvegfólia, akkor nincs nagy lyuk a kijelző szélén, ami nincs fedve? Vagy esetleg hagyjam szabadon? Ti mit használtok, vagy van-e bármi tapasztalatotok ezzel a folyadékkal?

14. G_Tamás_Németh_CXYj
    Cupcake Mar 14, 2017

G_Tamás_Németh_CXYj , Mar 14, 2017 :
    Sziasztok!
    Van egy kis probléma a telefonommal. Pár perc használat után lefagy és nem is indul el, eljut az animációig és megáll majd kikapcsol. Hagyni kell egy darabig mire el tudom indítani. Úgy vettem észre, hogy akkor fagy le, ha egy kicsit hardverigényesebb appot indítok ami megdolgoztatja a vasat. Az az érzése az embernek, hogy ha egy kicsit "felmelegszik" akkor fagy le. Erre példa, hogyha nem tudom elindítani akkor pl. ha kirakom az ablakba egy pár percre "hűlni" akkor el is indul, amúgy nem. Már csináltam egy teljes gyári visszaállítást, de semmi. OP3-ról van szó amúgy. Valaki tapasztalt, vagy olvasott/ hallott hasonlót?

Last edited: Mar 14, 2017

15. haukker
    Cupcake Mar 26, 2017

haukker , Mar 26, 2017 :
    Hello
    Olyan gondom lenne, hogy ütődés miatt behalt a teló kijelzője. Nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül a megjavíttatása, elpostázása úgy hogy nincs rá ilyen mindenre jó garancia?

16. fulopke
    Donut Mar 27, 2017

fulopke , Mar 27, 2017 :
    Szia!

Írj a supportnak, hogy ilyen gondod van és szerintem fognak árajánlatot adni. Valaki mintha már próbálta volna velük javíttatni. Állítólag nem olcsó, de jobb minőségű mint az utángyártott és ha még garis a készülék akkor a javítás után is az fog maradni, mert a szerviz pótolja a garanciális matricát csere után.

17. MiszterSoul
    Ice Cream Sandwich Jun 4, 2017

MiszterSoul , Jun 4, 2017 :
    Sziasztok! :)
    Egy ideje követem a fórumot, a Oneplus-t pedig kezdetek óta, de idén jött el az ideje, hogy már ideje lenne lecserélnem a jó kis LG G2-m, remélem hamarosan egy Oneplus 5 tulajdonosaként lehetek jelen a közösségben! :D

18. vinpilu
    Gingerbread Jun 7, 2017

vinpilu , Jun 7, 2017 :
    Előre is Üdv a Klubban!
    A 3-as kimaradt számomra, így most nagy érdeklődéssel várom az 5-ös megjelenését, bár nálam az 1-es még mindig jól muzsikál, a 2-es meg a keresztfiamnál. ;)

19. MiszterSoul
    Ice Cream Sandwich Jun 21, 2017

20. vinpilu
    Gingerbread Jun 23, 2017

vinpilu , Jun 23, 2017 :
    Jöhet majd az élménybeszámoló is! ;) Én még mindig az 1-est nyüstölöm, egyelőre elegendő arra, amire használom.