21
Members From Hungary?

1. Gubiam
    Cupcake Aug 26, 2016

Gubiam , Aug 26, 2016 :
    Én Aug. 8.-án rendeltem meg és tegnap kaptam az értesítést, hogy Aug. 29.-én már át is adja a futár. Ez annak ellenére történt, hogy a rendelést követően Szept. 25. volt kitűzve kézbesítésnek. Kellemes meglepetés volt, nem mondom.:)

2. fulopke
    Donut Sep 14, 2016

fulopke , Sep 14, 2016 :
    Az android rendszer mohóságára van már működő megoldas? Már annyi mindent kipróbáltam ,de semmi. Tiszta telepítés már megvolt , még az internal memory-t is töröltem újra telepítéskor ,de ez sem hasznalt.
    Épkézláb ötleteket várok! Köszönöm

Attached Files:

3. cukika75
    Cupcake Nov 8, 2016

U1532865324675 likes this.
  4. szmorce
    Eclair Nov 9, 2016

szmorce , Nov 9, 2016 :
    Sziasztok!

Ma reggel sikeresen leejtettem a telómat, kijelző csere ügyben van valakinek tapasztalata?
    Hol érdemes javítatni. A teló működik de jó lenne cserélni a kijelzőt.

Üdv:

5. Zoli5
    Gingerbread Nov 10, 2016

Zoli5 , Nov 10, 2016 :
    Sziasztok!

Tegnap vizes volt az ujjam amikor fel akartam oldani a OnePlus 2-met ujjlenyomattal és azóta nem reagál a HOME gomb. Más is találkozott ilyen problémával? Van valakinek tapasztalata home gomb cserével kapcsolatban? Ebay-ről berendeltem, a leírások alapján megoldható a csere.

Üdv.:
    Zoli

6. Genesiman
    Froyo Nov 14, 2016

Genesiman , Nov 14, 2016 :
    Üdv! És még mindig OPO. Az első okostelóm, ami másfél év után is ketyeg.

7. selejt
    Cupcake Nov 21, 2016

selejt , Nov 21, 2016 :
    Szia!
    Én az OPX telóm kijelzőjét vertem oda és betört.
    Az Aliexpressen rendeltem egy kijelzőt és egy Youtube videó segítségével megcsináltam
    magamnak kb. 1 óra alatt.
    Azóta is hibátlan. :)

8. Zoli5
    Gingerbread Nov 24, 2016

Zoli5 , Nov 24, 2016 :
    Sziasztok!
    Valaki küldte már vissza a telefonját OnePlus szervizbe? 2 hete feladtam egy RMA-t, másnap meg is kaptam a cimkét a csomagra és hogy 2 napon belül jön a futár és elviszi a telefonomat. Azóta is várom a futárt.
    Ha valakinek van tapasztalata RMA-val legyen szíves megosztani velem, hogy nála mennyire volt gördülékeny, meddig tartott, garanciába javították-e vagy fizetnie kellett. Köszönöm.
    Üdv.:
    Zoli

9. fulopke
    Donut Nov 24, 2016

fulopke , Nov 24, 2016 :
    Mikor megkapod a fuvarlevelet akkor egyeztetni kell a futár céggel hogy mikor mehetnek a csomagért. Ha ezt nem tetted meg akkor várhatsz még egy darabig.
    Én egy hónapja gariztattam, nem került semmibe és 6 nap alatt megjárta csehországot.

10. Matiesqu
    Cupcake Nov 26, 2016

Matiesqu , Nov 26, 2016 :
    Sziasztok!

Most lettem büszke gazdája egy használt de györnyörű 1+ One-nak...
    Kb 1 hét telt el azóta mióta nálam van a teló és a mai nap egyszer csak fogta magát kikapcsolt és azóta se bekapcsolni nem lehet sem pedig tölteni!
    Szeretném a tapasztaltabb tagok tanácsát kikérni, hogy mi lehet a probléma?
    Magyarországon tudom szervizeltetni a telefont?
    Köszönöm előre is a segítségeteket!

11. vinpilu
    Gingerbread Nov 30, 2016

vinpilu , Nov 30, 2016 :
    Az hogy a töltés sem megy, az elég gáz. Revocery-be próbáltad bootolni (bekapcs+hang lefelé billentyű nyomásra történik-e valami)?

12. G_Kanokanor_Seme_(Kano)_
    Cupcake Jan 6, 2017

G_Kanokanor_Seme_(Kano)_ , Jan 6, 2017 :
    Sziasztok! Felpatcheltem a sima OP3mat OOS4re, minsen faszán működik kivéve a nav gombokat, azokat ha megnyomom olyan mintha nyomva tartanám és így használhatatnan, csak az onscreenest tudom így használni és így elég rossz...

13. qeterme
    Cupcake Jan 31, 2017

qeterme , Jan 31, 2017 :
    Sziasztok!
    Lassan elhasználódik a gyári alap kijelzővédő fóliám a 3T-men és azon gondolkoztam, hogy mit vegyek rá? Ti mit javasoltok? Üvegfóliát vagy ilyen "kijelzővédő folyadékot"? Esetleg, ha üvegfólia, akkor nincs nagy lyuk a kijelző szélén, ami nincs fedve? Vagy esetleg hagyjam szabadon? Ti mit használtok, vagy van-e bármi tapasztalatotok ezzel a folyadékkal?

14. Nemeth_Tamas
    Donut Mar 14, 2017

Last edited: Jul 11, 2021

15. haukker
    Cupcake Mar 26, 2017

haukker , Mar 26, 2017 :
    Hello
    Olyan gondom lenne, hogy ütődés miatt behalt a teló kijelzője. Nem tudja valaki, hogy mennyibe kerül a megjavíttatása, elpostázása úgy hogy nincs rá ilyen mindenre jó garancia?

16. fulopke
    Donut Mar 27, 2017

fulopke , Mar 27, 2017 :
    Szia!

Írj a supportnak, hogy ilyen gondod van és szerintem fognak árajánlatot adni. Valaki mintha már próbálta volna velük javíttatni. Állítólag nem olcsó, de jobb minőségű mint az utángyártott és ha még garis a készülék akkor a javítás után is az fog maradni, mert a szerviz pótolja a garanciális matricát csere után.

17. MiszterSoul
    Ice Cream Sandwich Jun 4, 2017

MiszterSoul , Jun 4, 2017 :
    Sziasztok! :)
    Egy ideje követem a fórumot, a Oneplus-t pedig kezdetek óta, de idén jött el az ideje, hogy már ideje lenne lecserélnem a jó kis LG G2-m, remélem hamarosan egy Oneplus 5 tulajdonosaként lehetek jelen a közösségben! :D

18. vinpilu
    Gingerbread Jun 7, 2017

vinpilu , Jun 7, 2017 :
    Előre is Üdv a Klubban!
    A 3-as kimaradt számomra, így most nagy érdeklődéssel várom az 5-ös megjelenését, bár nálam az 1-es még mindig jól muzsikál, a 2-es meg a keresztfiamnál. ;)

19. MiszterSoul
    Ice Cream Sandwich Jun 21, 2017

20. vinpilu
    Gingerbread Jun 23, 2017

vinpilu , Jun 23, 2017 :
    Jöhet majd az élménybeszámoló is! ;) Én még mindig az 1-est nyüstölöm, egyelőre elegendő arra, amire használom.