19
Members From Hungary?

1. MiszterSoul
    Ice Cream Sandwich Jun 23, 2017

MiszterSoul , Jun 23, 2017 :
    IMG_20170623_155541-1728x2304.jpg
    Meg is érkezett.

Imádom, nagyon jó, mérete is tökéletes, hétvégén megy a teljes tesztelés, élménybeszámolóval

vinpilu likes this.
  2. Adyzon
    Eclair Jun 25, 2017

Adyzon , Jun 25, 2017 :
    Annyira bejött, kapásból kettőt is vettem! Legjobb vétel ha nem 3\3T-ről váltasz. :) Tökéletes minden szempontból. Igaz, az értesítési LED lehetne erősebb, vagy a kamerába stabilizátor, illetve a kezdeti bugokat javíthatnák, de ezeken felül tökéletes telefon, le a kezekkel, mocskosan gyors!
    1498389838609.jpg

vinpilu likes this.
  3. MiszterSoul
    Ice Cream Sandwich Jun 26, 2017

MiszterSoul , Jun 26, 2017 :
    Szép! :D
    1080p-ig van képstabilizátor benne, szoftveresen.
    Ha találsz bugot, akkor jelenteni kell itt a fórumon, gyorsan bele rakták egy frissítésbe a játék telepítési hibák javítását is miután reportolták, és azóta szépen települ minden sok gb-os játék is :D

Adyzon likes this.
  4. vwgery
    Eclair Jul 6, 2017

vwgery , Jul 6, 2017 :
    Megjelent a Simple app frissítése. Belerakták végre az NFC fizetést. Próbáltátok? OPO-n simán megy :)

Csigger likes this.
  5. laskr1999
    Donut Jul 7, 2017

tbalnt likes this.
  6. sparklyth
    Cupcake Jul 12, 2017

sparklyth , Jul 12, 2017 :
    Hello mindenki!
    Most lettem büszke tulaja egy fantasztikus 3T-nek :-D
    Imádom! Nagyon jó "kis" teló!

Viszont van egy kisebb gondom vele, leírom hátha tud valaki segíteni. Naponta járok külföldre (Szlovákia) és olyankor nem tudok telefonálni. Kapcsolódik hálózathoz, jelzi is a kis háromszög, hogy jó a vétel, még sem tudok hívást kezdeményezni, sem fogadni. Először nem is vettem észre, csak ahogy figyelgettem az akku idő alakulását tűnt fel, hogy a mobilhálózati jel roamingkor piros. Így próbáltam egy hívást és kiderült, hogy nincs kapcsolat. Utánna néztem neten, hogy mit lehet tenni, de végleges megoldást nem találtam. Úgy sikerül megoldani, hogy tárcsázóba bepötyögöm a *#*#4636#*#* kódot és Telefon adatai menüben Mobilos rádió hatótávolság gombot ki kapcsolom majd kis idővel vissza, ilyenkor újra keresi a hálózatot majd ha csatlakozik akkor, ha minden rendben kiírja, hogy Hangszolgáltatás: Szolgáltatás, Hanghálózat típusa:UMTS. Ha nem, akkor nincs szolgáltatás, meg szétkapcsolva, meg csak segélyhívás, ilyenkor kezdem előlről. Mo.-n nincs ilyen gondom, mindig van szolgáltatás, tudok telefonálni és hívni is.
    Írták több helyen, hogy null IMEI szám miatt van, de nekem ki jelzi és jó is, mert a dobozán is ez van. Jel erősség is van mindig, csak hangszolgáltatás ne szokott lenni, ami egy telefon esetében elég idegesítő. Ami számomra furcsa (ha jól emlékszem a többi telóm kijelezte), hogy nem jelzi ki a telefonszámomat a Beállításokban és a titkos menüben sem.
    Lehet, hogy még is meg kellene próbálnom az IMEI visszaállítást? Egyszer a próbálkozások közben (mobilos rádió hatótávolság kikapcs -> restart után) a titkos menüben az IMEI csak nullákból állt, újabb rádió kikapcsolás-bekapcsolás után helyre állt, és azóta nem vettem észre ezt a jelenséget.
    Szerintetek mi lehet a gond? Sim kártyára nem gyanakszok, szerintem szoftver vagy hardver, de ha hardver, akkor nem csak roaming szolgáltatásra kapcsolódna nehezen. Simet meg nem akarok cserélni, mert kb. fél éves.
    Még egy dolgot kérdeznék.
    A telót Gearbest-ről rendeltem, mert OnePlus.net-en már nem lehetett kapni. Gearbest vállal rá garit, de én szertném itt intézni, ha lehet. Van erre mód? Írjak a supportnak?
    Előre is köszi a válaszokat!

Never Settle

:)

7. laskr1999
    Donut Jul 14, 2017

laskr1999 , Jul 14, 2017 :
    Üdv! Próbáld meg a www.prohardver.hu oldalon a 3T topicba megkérdezni.

sparklyth likes this.
  8. backflip91
    Cupcake Oct 30, 2017

backflip91 , Oct 30, 2017 :
    Szia!

El tudnád lszi. küldeni a youtube videó linkjét?

Köszi!

9. selejt
    Cupcake Nov 6, 2017

selejt , Nov 6, 2017 :

10. vwgery
    Eclair Nov 22, 2017

vwgery , Nov 22, 2017 :
    Sziasztok! Vett már valaki OPO-hoz akksit? Az ebayesek teljesen használhatatlanok...

11. vinpilu
    Gingerbread Nov 22, 2017

vinpilu , Nov 22, 2017 :
    Vettem kb. egy éve az Aliról, de még nem tettem be. Igazából LOS14 alatt most egész jó a fogyasztás, illetve nem érzem a gyári aksin, hogy már kuka lenne (pedig augusztus elején volt 3 éves a telóm).

12. vwgery
    Eclair Nov 22, 2017

vwgery , Nov 22, 2017 :
    Nekem is lassan 3 teljesen kuka lett..fél napot bírt ki és 5-6óra alatt töltötte fel. Semmi baja a telefonomnak de ezekkel az akksikkal hónapok óta szenvedek..

13. Horváth László
    Cupcake Dec 7, 2017

Horváth László , Dec 7, 2017 :
    Szia ! Össze tört a OnePlus 3- am kijelzője szeretnèm kicserèltetni . Tudnál ebben segíteni ?

14. Csigger
    Froyo Dec 26, 2017

15. István Antal Mező
    Cupcake Jul 22, 2018

István Antal Mező , Jul 22, 2018 :

16. István Antal Mező
    Cupcake Jul 22, 2018

17. István Antal Mező
    Cupcake Jul 22, 2018

18. U1532865324675
    Cupcake Sep 8, 2018

fulopke likes this.