2
[One] [Cyanogen OS/Mod] - Rasprava o Cyanogen OS-u, CyanogenMod-u ...itd.

1. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jun 25, 2015

Astraion , Jun 25, 2015 :
    Ovi su se malo zaboravili... kao i uvek. *facepalm*

waiting.png

Slydelix likes this.
  2. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jun 25, 2015

Astraion , Jun 25, 2015 :
    Sinoch sam se prezhalio i fleshao zadnji COS12 apdejt. Pa to je bombona. Najbolji COS12 apdejt dosada. Baterija spava za razliku od prethodnog apdejta.
    13 sata otkako sam ga punio do 100%, momentalno baterija je 80%, SOT 1 sat.
    Ovaj ima da vozi do izlaska sluzhbenog CM12.1, nechu ga dirati. :)

denisk, Urbana, Franjo and 1 other person like this.
  3. Slydelix
    Jelly Bean Jun 27, 2015

Slydelix , Jun 27, 2015 :
    neznam tocno kud da ovo stavim ali ugl... ovo je ozbiljno... odlucio sam probat viper4android i nakon pola sata mrdanja i instaliranja odlucio sam sve vratit na staro... doslo mi na pamet da bi samo mogao napravit cm update... nakon sta sam to napravio v4a je i dalje bio tu... nakon sta sam skroz mako v4a skuzio sam da nema onog audioFX-a... instalirao sam neki pack sa svim cm12s aplikacijama i sad... bilo sta da pustim cujem sa ovog zvucnika na vrhu (ear speaker ili tak nes...)... pomoc!!!! (cak ni meni vise ne pada nista ma pamet :( )

Edit: zakljucak: donji zvucnici su "mrtvi"

4. zvezdas
    Froyo Jun 27, 2015

zvezdas , Jun 27, 2015 :
    Zasto ne mogu da instaliram youtube aplikaciju poslednja verzija ? Koristim cm 12.1

5. Urbana
    Honeycomb Jun 27, 2015

Urbana , Jun 27, 2015 :
    I ja sam od dosade odlucila da ga isprobam cim sam cula da je izasao i super je.

denisk, Astraion and Franjo like this.
  6. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jun 28, 2015

Astraion , Jun 28, 2015 :
    To je to. 2 dana i skoro 11 sati @ 23% baterija. SOT 3h30m.
    Primetio sam da je problem sa "!" na WiFi i Mobile Data popravljen.
    Aplikacije se otvaraju brže, kao na primer Facebook. Sada nema onaj spinner koji izlazi ispod FB logo na loading screen i chekash oko 3-4sec dok se podigne.

Ispoliran apdejt. Preporuchujem ga svima koji se voze na COS12.

Screenshot_2015-06-27-15-17-53.png Screenshot_2015-06-27-15-19-59.png Screenshot_2015-06-27-15-17-07.png

7. sunci_st
    Eclair Jun 28, 2015

sunci_st , Jun 28, 2015 :
    Izgleda da se samo meni čini da s novim OTA baterija kraće traje. Koristite li kakav app za podešavanje baterije /aktivnih aplikacija?

8. Luksi
    Donut Jun 29, 2015

Luksi , Jun 29, 2015 :
    Dosao novi update za temasek, od 26.6., ali opet isti problem, kad zavrsi optimizacija aplikacija, uredjaj ponovno ode u boot.

Isao sam samo na flash tog novog zipa kroz TWRP, neznam da li treba nekako drugacije primijeniti taj update?

Di se moze skinuti zadnja verzija COS-a i da li ima touch fix?

9. nerazzurro
    Ice Cream Sandwich Jun 29, 2015

nerazzurro , Jun 29, 2015 :
    YNG1TAS2I3 imaš u root&recoveryu zip file

12.0 YNG1TAS2I3 Incremental
    566MB download file

Description
    This update provides fixes for the following items:
    * Touchscreen sensitivity
    * Bluetooth connectivity with several in-car systems
    * MMS sending on several carriers

10. Luksi
    Donut Jun 29, 2015

Luksi , Jun 29, 2015 :
    S obzirom da sam sad na temasek rom-u, jel mogu instalirati sad taj incremental update ili?

11. ZrakOzon
    Donut Jul 1, 2015

ZrakOzon , Jul 1, 2015 :
    Odličan je ovaj novi update. Samo još nisu sredili čučanje baterije kada je upaljen double tap to wake. Ali ekran je super osjetljiv, mobitel je hladan tako da im opraštam.

12. Sicba
    Donut Jul 1, 2015

Sicba , Jul 1, 2015 :
    Ej ljudi, evo, napokon i ja odlucio otic sa kitkata. Sad, trebao bih malu pomoc. Prvo, nisam jos ni odlucio dal otic na COS ili Oxygen, mada po citanju foruma i sl. blize sam Cyanogenu. Sad, kako mi mob nije rootan, jel mogu samo pikat update dok ne dodje na Cos ili? Jel se trebam brinut za podatke i ucinit backup prvo? Trenutno sam na kitkatu 4.4.4

Last edited: Jul 1, 2015

13. Franjo
    Jelly Bean Jul 1, 2015

Franjo , Jul 1, 2015 :
    Nemas brige za podatke, samo idi na update do zadnje verzije i uzivaj u Lolipopu.

Sicba likes this.
  14. Sicba
    Donut Jul 2, 2015

Sicba , Jul 2, 2015 :
    Evo, updateo ga i divim se novom mobu :D
    Sad, jedino me muci sto se baterija malo zagrijava, to je i razlog zasto sam presao sa kitkata. Znaci dok normalno idem po chromeu, fb il nes osjeti se da je mob nesto topliji. Nije to nista vruce bas il nes, al prije se nije tak brzo grijao. Vidjeh tu da na ovom updateu toga nema al meni se jos uvijek javlja. Jel imate kakvih preporuka za to, iskljucivanje kakvih opcija mozda il koja aplikacija?

15. Slydelix
    Jelly Bean Jul 5, 2015

Slydelix , Jul 5, 2015 :
    Posto nema threada za ColorOS onda cu ovdje :D

Znaci, ROM je do sad koliko sam ja vidio najnapredniji (za 1+1), ima toliko mogucnosti a možete vidjet u jednom videu (ovdje)... Evo za sad meni "najnapredniji" ROM.

16. spidara
    Donut Jul 5, 2015

spidara , Jul 5, 2015 :
    Ja bi napravio novi updat 12.0 YNG1TAS2I3 Incrementale kroz TWRP ali kada ga pokrenem otvori se twrp i neznam gdje se nalazi fail koji je mob sam skinuo kroz redoviti update. TWRP je sada na njemu 2.8.6.0

17. nerazzurro
    Ice Cream Sandwich Jul 5, 2015

nerazzurro , Jul 5, 2015 :
    Skini full zip file ROM od 12.0 YNG1TAS2I3 i instaliraj,takodjer twrp je official 2.8.7.0

18. wea3el
    Honeycomb Jul 6, 2015

wea3el , Jul 6, 2015 :
    Jel postoji mogućnost da onscreen tasteri budu providni?
    Do sada sam koristio hardverske pa sam rešio da probam kako mi leže "on-screen".
    Odmah mi je zasmetalo što je traka na kojoj se nalaze solidno crna umesto transparentna.
    Kad bi bila transparentna ne bi toliko smanjivala ekran,bar vizuelno.

19. Luksi
    Donut Jul 6, 2015

Luksi , Jul 6, 2015 :
    Kad smo kod toga - jel postoji mogucnost da se vrati onaj siroki pravokutnik za poklapanje poziva a ne mali crveni krug koji je na lollipopu?!?

I drugo, sad u recent calls moras prvo kliknuti na poziv i onda na redial, prije bi odma po kliku na poziv islo ponovno zvanje, sto mi je bilo genijalno kad sam u autu ili slicno...jel se to moze promijeniti?

20. spidara
    Donut Jul 7, 2015

spidara , Jul 7, 2015 :
    Skinuo sam TWRP manager I kada ga pokrenem govori mi da nemoze pisati po SD kartici , kada kliknem YES , kaze da sd patch not applied. Koliko znamo ONE PLUS nema sd karticu. Isto tako flashnut cu ga po preporuci sa kompletnim romom. Dali u tome slucaju moram ponovno wipe data I sta sve trebam da nebi opet ispocetka sve morao instalirati na telefon. Dosta toga je pocelo zezati na telefonu, naprimjer nemogu gledati video koji je snimljen preko njegove kamere u Gallery nego ga mogu pregledati samo preko VLC playera. Silent ne radi ispravno jer ok ne javlja da su stigle poruke I mail ali nema zvuka niti ada me netko zove.[​IMG] Ovo se pojavljuje kada hocu napraviti update TWRP ,odabrao sam bacon image. Dali je to OK

Last edited: Jul 7, 2015