2
[One] [Cyanogen OS/Mod] - Rasprava o Cyanogen OS-u, CyanogenMod-u ...itd.

1. Rajnus
    Honeycomb Aug 27, 2015

2. Franjo
    Jelly Bean Aug 27, 2015

Franjo , Aug 27, 2015 :
    Možda da probaš ovo pa javiš jel radi. [​IMG]

3. Rajnus
    Honeycomb Aug 27, 2015

Rajnus , Aug 27, 2015 :
    Jel netko od vas ima bug da mu gornji dio displaya nije responsive? Taman kod notificationa. Kada resetiram mob radi jedno vrijeme zatim opet isto. Valjda kada se boota do kraja nešto se loada što to zblesira...

4. Franjo
    Jelly Bean Aug 27, 2015

Franjo , Aug 27, 2015 :
    Meni se ne pali zaslon kod notifikacija, samo se pokažu bijela slova. Moram ga budit da vidim što piše u poruci.

5. Rajnus
    Honeycomb Aug 27, 2015

Franjo likes this.
  6. jartukovic
    Ice Cream Sandwich Community Expert Aug 27, 2015

7. jartukovic

8. matija646
    Jelly Bean Aug 27, 2015

matija646 , Aug 27, 2015 :
    drage volje, ali nisam toliko vješt sa tim stvarima...
    tako da meni to sve izgleda kao hijeroglifi i nemam pojma što sa tim :/
    neke osnove imam, ali za prčkanje po zipovima i file-ovima, nemam jer nisam to nikad radio

Franjo likes this.
  9. jartukovic

jartukovic , Aug 27, 2015 :
    Evo ja napravio update, sutra ću sakupljati dojmove pa ako mi se ne svidi nazad na KitKat. Već vidim da mi se neke stvari ne sviđaju ali ajmo testirati barem 48 sati. OPO se ludo ugrijao dok je sve instalirao a pogotovo dok je optimizirao 217 aplikacija tijekom prvog pokretanja, te usput posisao malo manje od 15% baterije od potpuno napunjene minutu prije flešanja.

10. matija646
    Jelly Bean Aug 28, 2015

matija646 , Aug 28, 2015 :
    evo što sam ja napravio, odlično radi :)
    noćna smjena pa sam išao probati

dakle skinuo sam ovo
    http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-cyanogen-os-12-1-rooted-cleaned-t3187016
    nakon toda otvorio zip, otišao u system/priv-app i obrisao mapu dialer next
    nakon toga sam iz temasek roma iz istog foldera u zipu, prebacio dialer mapu u ovaj zip od cos 12.1
    i ništa više nisam radio

nakon toga je bio clean flash roma
    umjesto nove aplikacije, dobije se stock aplikacija telefona koja radi kao i na svakom drugom romu
    nakon postavke moba i vračanja u korisno stanje i stavljanja teme, aplikacija za telefon je isto temana i prihvača teme, ja zadovoljan

možda nekome isto pomogne to, tj napraviti kako sam ja, pa probati reflash roma :)
    vjerujem da bi i na dirty flash isto se dogodilo, samo što bi onda imali dvije aplikacije za telefon,ali dobro, lako se ugasi jedna u postavkama :)

Attached Files:

11. ElStrider
    Donut Aug 28, 2015

ElStrider , Aug 28, 2015 :
    I ja sam ga flashao, i za sad radi i izgleda super. Novi dialer mi se sviđa, ovaj truecaller pogotovo. Jedino mi se zblesirao mPBZ pa mi nije htio prihvatit točan pin nakon updatea, neznam Jel zbog 12.1 ili samo slučajnost.

12. jartukovic
    Ice Cream Sandwich Community Expert Aug 28, 2015

jartukovic , Aug 28, 2015 :
    Meni je prije tako bilo sa m-zaba aplikacijom kod skoka na novu verziju OS-a. Sada su sa zadnjim verzijama to rjesili. Obriši sve podatke od aplikacije i probaj opet prvo inicijalno aktiviranje.

13. jartukovic

Evo prvi bug (predpostavljam od nove verzije) ne radi mi okretanje ekrana, instalirao kompas da vidim kako reagira ali kompas ni da mrdne. Jel netko ima problema sa ovom novom verzijom.

14. matija646
    Jelly Bean Aug 28, 2015

15. jartukovic

Probao, i ovo što je on napisao, i proširenu verziju sa githuba na žalost ne radi. Tražim dalje.

16. nerazzurro
    Ice Cream Sandwich Aug 28, 2015

nerazzurro , Aug 28, 2015 :
    kod mene radi kako treba okretanje ekrana i kompas.Imao sam mali bug u Strava running&cycling aplikaciji,pa sam obrisao u settings> apps> data i cache.Sad radi kako treba

Last edited: Aug 28, 2015

17. Franjo
    Jelly Bean Aug 28, 2015

Franjo , Aug 28, 2015 :
    Evo jos jedan primjecen problem. Home i recent apps dugmici ne rade, izgubio advance reboot meni. Resetirao i sve je ok, za sada.

18. Rajnus
    Honeycomb Aug 28, 2015

Rajnus , Aug 28, 2015 :
    I meni.

19. xxxlux
    Honeycomb Aug 28, 2015

xxxlux , Aug 28, 2015 :
    Kompas ima grešku, pokazuje jug umjesto sjevera, ako opo držite nagnutog prema sebi (što je normalno) ako ga nagnete od sebe pokazuje dobro. Nema problema dok imamo mahovinu.

20. jartukovic

Kažu da je mogući problem u zadnjem TWTP-u, da ne odradi flešanje kako treba. Probat ću sutra downgrade-ati TWRP pa dirty flešati opet COS 12.1, ako ne upali probat cu vratiti COS 11 backup pa opet dirty flešati COS 12.1. Ili ako ni to ne upali clean install 12.1 pa restore titaniuma. Nešto će upaliti.