2
[One] [Cyanogen OS/Mod] - Rasprava o Cyanogen OS-u, CyanogenMod-u ...itd.

1. zvezdas
    Froyo Jan 29, 2016

zvezdas , Jan 29, 2016 :
    Instalirao sam oxygen recovery pa preko njego ox.2.1.4. I onda rutujem sa kingrut da bi instalirao twrp i supursu jer preko oxygen recovery ne moze supersu.da flesujem ponovo supersu ?

2. matija646
    Jelly Bean Jan 29, 2016

3. zvezdas
    Froyo Jan 29, 2016

zvezdas , Jan 29, 2016 :
    Ne radi.sad opet ispočetka drugi ROM sutra opet i tako svaki dan menjam znači smor.a mislio sam da ostanem na oxygenu

4. wea3el
    Honeycomb Jan 29, 2016

wea3el , Jan 29, 2016 :
    Okačena nova (1.9.7) verzija Marsh CM13 roma.
    Jutros sam ga stavio i za sada stvarno nikakvih problema.
    Dodao je opcije za isključivanje providnosti, Trebuchet je novija verzija, sve radi brzo i stabilno.
    Ko bi da proba Marshmallow preporuka.

Astraion likes this.
  5. wea3el
    Honeycomb Jan 29, 2016

wea3el , Jan 29, 2016 :
    @zvezdas hajde ovde da nastavimo da nas tamo ne bi smarali zbog engleskog. ;-)

Dižem ja na Mega pa mogu da ti podelim. Važi?
    Trenutno je na 290 od 450MB.

6. mant00
    Gingerbread Jan 29, 2016

mant00 , Jan 29, 2016 :
    Jel vracao netko sa oxygenOS 2.1.4 na CM12.1 i koja je najsigurnija metoda, citao sam da je dosta ljudi brick telefon jer oxygen fastboot je pun bugova i risktantno je. Uglavnom kupio sam OPO prosli tjedan, stigao je prije 2 dana, isti dan kad sam ga prvi put ukljucio poceli su problemi sa touchscreenom i ghostingom, ustvari samo ghosting se pojavljuje, nemam problem da mi touch ne reagira kao vecini.

Nekad se telefon ne moze normalno koristiti jer zna po par minuta ghostat i otvarat/zatvarat aplikacije, pisat random slova itd. 3x sam contact support i sad cekam remote session za par dana, prvi pokusaj je bio factory reset i nije pomoglo, drugi put su mi rekli da instaliram oxygenOS takoder nije pomoglo, ne znam sta da radim sad kad mi je na oba softvera isti problem a iskreno oxygenOS mi se ne svidja nimalo.

7. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jan 30, 2016

Astraion , Jan 30, 2016 :

8. Astraion
    Ice Cream Sandwich Feb 2, 2016

Astraion , Feb 2, 2016 :
    @Slydelix = ledo? Smenio username?

Jel ovaj Marsh ROM ima dark theme? (i ako nema dali se mozhe ubaciti)
    I pitaj ga dali mozhe integrirati opciju Accent Colors od Oxygen OS u ovaj ROM?

Koja je verzija momentalno? 2.0?

9. Slydelix
    Jelly Bean Feb 2, 2016

Slydelix , Feb 2, 2016 :
    da :D

10. Astraion

11. Slydelix
    Jelly Bean Feb 2, 2016

Slydelix , Feb 2, 2016 :
    pisao sam reply a cini se da sam slucajno kliko post...
    promijenio sam username, nema dark version i pitat cu ga
    verzija 1.9.7 a u about pise 2.0

12. Astraion

Astraion , Feb 2, 2016 :
    @Slydelix
    Znachi molim te budi uporan za Dark Theme i AKO se mozhe Accent Colors! :)
    Dark theme je uslov da konachno probam ovaj ROM! lol

13. Slydelix
    Jelly Bean Feb 2, 2016

Slydelix , Feb 2, 2016 :
    nema jos
    1.9.7 u 2.0 ce bit dosta updateova... Ja mu sa svojim kompjuterom buildam rom (i testiram prvi :D )

Astraion likes this.
  14. Slydelix
    Jelly Bean Feb 2, 2016

Slydelix , Feb 2, 2016 :
    @Astraion bez obzira kolko Sam **** pitao uvjek mi je poslao link za euphoria themu koja ima dark mode... Kaže da radi sad neke vaznije stvari...

15. Astraion
    Ice Cream Sandwich Feb 3, 2016

Astraion , Feb 3, 2016 :
    @Slydelix nije problem za alternativu, imam Flux, mogu njega koristiti. Navikao sam na sistemsku dark temu i sistemske ikonice, zato insistiram. A i ova Accent Color opcija (Oxy OS) je cool i ne treba ti uopshte druga tema.
    Mozhda sachekam v2.0 da vidim prvo novine. :)

16. Slydelix
    Jelly Bean Feb 3, 2016

Slydelix , Feb 3, 2016 :
    @Astraion evo sad na kompu radim novi build Marsha... Imaš sta je sve novo u tom buildu... Ima nekih stvarno lijepih slika... (Koristim ju sad)

17. Slydelix
    Jelly Bean Feb 6, 2016

Slydelix , Feb 6, 2016 :
    Upravo uploadam najnoviji build marsha na github (unofficial build, nece ga bit preko OTA) pa koga zanima nek proba...
    Novo:
    New Boot animation (potvrđeno)
    crveni okvir u Browseru popravljen (potvrđeno)
    to je to za sad

18. skyline91
    Honeycomb Feb 16, 2016

skyline91 , Feb 16, 2016 :
    Nalazim se na official cos12 YOG7DAS2k1 i nekako mi se čini da mi baterija prekratko traje. Uglavnom cijeli dan imam uključene mobilne podatke, tek navečer spojim wifi. Uključen mi je bluetooth za miband. Od aplikacija najviše koristim chrome i whatsapp. Uspijem dobiti možda 2.5h SOT-a. Uključen je greenify za aplikacije poput messengera, instagrama i slično. Ima možda netko ideju šta bi moglo biti? I ako ima neka preporuka za stabilan Marshmallow rom sa dobrim trajanjem baterije?

Attached Files:

19. Astraion
    Ice Cream Sandwich Feb 16, 2016

Astraion , Feb 16, 2016 :
    Ovo mirishe na Mobile Radio Active Bug. Koristish WiFi ili Mobile Data?
    Daj da vidim Battery ~> History Details screen?

Ja sam josh uvek na COS12 (YNG1TAS2I3) i u prosek sam 4h SOT / 2 dana standby. WiFi 24/7
    Greenified su samo fb i messenger. Instagram nije toliko naporan, ostavi njega.

Ja chekam da (konachno) izbaci ovaj Aaah njegov Marsh v2.0 i da probam Marshmallow.
    @Slydelix je njegov "eksperimentalni pacov" (ledosladoledi), tako da ti on mozhe odgovoriti sve u vezi ovog ROMa.

Last edited: Feb 17, 2016

20. matija646
    Jelly Bean Feb 17, 2016

matija646 , Feb 17, 2016 :
    Ja intenzivno koristim rom od jgcaap, i prezadovoljan sam, nema problema na njemu što se toga tiče
    Samo naravno uvijek prvo malo počekati informacije od ostalih ljudi da se vodi dal ima neki bug