2
[One] [Cyanogen OS/Mod] - Rasprava o Cyanogen OS-u, CyanogenMod-u ...itd.

1. nerazzurro
    Ice Cream Sandwich May 24, 2016

nerazzurro , May 24, 2016 :
    probaj ugasit to u developer opcijama pa vidi dali hoće,također probaj obrisati drivere na pc-u od mobitela i ponovo ih instalirati drivere

2. Astraion
    Ice Cream Sandwich May 24, 2016

3. Luksi
    Donut May 25, 2016

4. Astraion
    Ice Cream Sandwich May 25, 2016

Astraion , May 25, 2016 :
    Kad si konektirao OPO sa PC (za prvi put?), jel ti se pojavio popup na telefon za grant access?

5. Luksi
    Donut May 27, 2016

Luksi , May 27, 2016 :
    Ne sjecam se kad sam ga prvi put spajao...ima vise mjeseci i tad sam bio na Lollipopu...

Sad sam skuzio da kad se ide na volume down da se podesi zvucni profil da nema vise ono priority kao na lollipopu?! Nudi samo mogucnost da se stavi vibracijski mod..ne kuzim, sto ako ocu silent?

Kako vi mijenjate u silent mode?

6. zvezdas
    Froyo May 27, 2016

7. Luksi
    Donut May 28, 2016

Luksi , May 28, 2016 :
    Ok. Radi. Al kad se vracas u na zvuk onda opet moras namjestat na kolko zvuka hoces, benize se samo ukinut dnd pa ta imas npr 4/5 ringing volume. Il bar ja nekuzim kako.

Ali ovo je dovoljno, da se razumijemo. Hvala!

8. ipenovic
    Froyo Jun 17, 2016

ipenovic , Jun 17, 2016 :
    OnePlus One, CM zadnji OTA update mi je došao prije nekih tjedan dana i od tada mi nema zvuka na početak i kraj punjenja baterije? Mislim, nebitna stvar, ali nekako sam navikao na to pa sam se par **** našao u situaciji da provjeravam jeli se stvarno puni nakon što sam ga prethodno uključio na punjač. Jeli imao neko sličnih "problema" i jeli uspio popraviti?

Makla mi se i ona opcija da biram način rada kad se spojim sa USB kabelom na računalo, ali to sam sredio u dev options.

9. matija646
    Jelly Bean Jun 17, 2016

matija646 , Jun 17, 2016 :
    zašto si recimo ne složiš da ti se ekran upali dok ga prištekaš ili ištekaš sa punjača
    po meni je to puno bolji feedback jer je vizualni, zvučni uvijek možeš nekako propustit i ne čut

10. spidara
    Donut Jul 25, 2016

spidara , Jul 25, 2016 :
    Pozdrav, dugo vremena sam bio na CM 12 i sada sam se prebacio na CM 13.0-ZNH0EAS2JK.,to sam obavio kroz TWRP i kada sam htio root obaviti sa SU koji je radio na CM12 dobio sam samo boot loop. Vratio ponovno backup od CM12 kroz TWRP i ponovno stavio CM 13.0, pitanje je koji sada da flash koristim za superuser da bi radio na CM 13.0

11. matija646
    Jelly Bean Jul 26, 2016

matija646 , Jul 26, 2016 :
    problem koji se desio si i sam opisao, tj stavio si supersu koji je namijenjen za cm12, te je u tome bio problem i zato se je radio bootloop
    skini zadnju beta verziju i to flashaj, to bi trebalo da riješi problem

12. spidara
    Donut Jul 28, 2016

13. spidara
    Donut Aug 1, 2016

spidara , Aug 1, 2016 :
    Dans ofem na more i kupim bon za tarifu jer mi treba ovdje ns moru internet,nemam wi-fi i imam šta za vidjet,mobitel mi ne prebacuje na 4g, samo na H,H+ ili na 3g ali koji se ne povezuje sa mobilnom mrežom. Drugi telefon Samsung uredno radi na 4g. Vidim da ljudi imaju sa time problema ali dali netko zna kako to riješiti .

14. Franjo
    Jelly Bean Aug 2, 2016

15. spidara
    Donut Aug 2, 2016

spidara , Aug 2, 2016 :
    Da,prije je normalno radio i sada kad sam ganprebacio na CM13,signal je strašno loš i ne hvata LTE,čak niti 3g. Vratio sam backup preko restora od cm12 i dalje isto. Čitao sam nešto o tom problemu ali nisam našao neko riješenje. Izgleda da je to neki bug i da se baš meni dogodio. Nisam siguran da znam napraviti potpuni wipe i vratiti mobitel na stock. Nadam se da bi to povratilo modem ili radio da ponovno radi 4g ili LTE. Draže bi mi bilo staviti neki rom da se popravi promet podacima i pojača hvatanje signala.

16. pero7
    Cupcake Aug 29, 2016

pero7 , Aug 29, 2016 :
    znaci, obrisao sam slucajno os na oneplusone-u, i sada ga ne mogu nikako vratiti, mogu uci jedino u twrp ali nemam sta instalirati kada nemam nista na njemu, pokusao sam prebaciti cm13.zip pomocu adb-a ali ne ide, ima netko kakvu sugestiju? hvala :)

17. xxxlux
    Honeycomb Aug 30, 2016

18. matija646
    Jelly Bean Aug 30, 2016

matija646 , Aug 30, 2016 :
    ako ti nikako ne prolazi neki sideload, ili flash, najjednostassvnija sljedeća opcija ti je da kupšiš otg kabel (20ak kn košta) i onda prebaciš rom i gappse na usb, prištekaš usb na mob, reboot u twrp i flash roma i gappsa sa usb-a
    i ja sam se isto tako mučio prije dok sam se prebacivao na f2fs i obrisao cijeli mob, jedva nekako sam uspio prebacit na mob rom za flash (pogotovo jer sam bio na poslu i nisam imao pristup svom lapu), nakon toga sam pop*zdio i kupio taj kabel za 20ak kn, pomogne nenormalno u takvim situacijama, a da i ne govorim da svaki d*ek možeš spojit na mob (usb, hard, tipkovnica, miš i ostalo)

19. pero7
    Cupcake Aug 30, 2016

pero7 , Aug 30, 2016 :
    matija svaka cast ovo sa usbom se nisam sjetio, uspijelo je hvala vam, stavio sam onaj stariji cm13 jer mi je na njemu radio , dok mi ovaj najnoviji ne zeli instalirati, stalno izbacuje neke greske u twrpu -.-

20. matija646
    Jelly Bean Aug 31, 2016