6

➁ OnePlus 2 Genel

?

OnePlus 2 tasarımını nasıl buldunuz?

1. Çok kötü

4.7%
  2. Kötü

5.7%
  3. Normal

23.6%
  4. İyi

23.6%
  5. Çok iyi

23.6%
  6. Mükemmel

18.9%
  1. mcsememo KitKat Community Expert Mar 9, 2015

mcsememo, Mar 9, 2015 :
    Bu konuda OnePlus 2 ile ilgili haberler, gelismeler, duyumlar, karsilastirmalar, fotograflar ve buna benzer paylasimlar yapilabilir. OnePlus 2 ile ilgili konu basliklari icin buraya tıklayınız.

OnePlus 2 Türkçe tanitim sayfasi için buraya tıklayınız.

OnePlus 2 - 2016 Flagship Killer

Özel durumlar için bazı davetleri rezerve ediyoruz. Rezervasyon listesi için kayıt yaptırın, kullanılmayan davet olduğunda davet kazanma şansı yakalayın. Kayit olmak için buraya tıklayınız.
    Bir OnePlus 2 sahibi tarafından davet edilmeniz ya da yarışma ve kampanyalarımıza katılmanız gerekecek. En güncel bilgiler için bizi takip etmeye devam edin.
    Davetler genelde 24 saat geçerlidir, talebinizden sonra ne kadar süreniz kaldığını görebileceksiniz. Davetleri paylaşmak ve arkadaşlarınıza, ailenize göndermek için genelde 1-2 haftanız olacak.
    Bir davetle OnePlus 2 aldıysanız, gönderime hazır olması 3 haftaya kadar sürebilir. Bize güvenin, beklemenize değecek. Ama fikrinizi değiştirdiyseniz ve siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, bunu siparişiniz “İşlemde” statüsüne geçmeden Hesap bölümünden halledebilirsiniz. Siparişinizin iptal edilmesi ve paranızın iade edilmesi için size yardımcı olacağız.
    OnePlus 2’nizi satın aldığınızda hemen davet almazsınız, ama emin olun alacaksınız. Davetleri stok durumuna göre organize ediyoruz.
    Başlangıçta sayı biraz az olacak, ama zamanla artacak. Üretim arttıkça düzenli olarak yeni davetler alacaksınız. Ne kadar çok paylaşırsanız, paylaşacak o kadar çok davet alacaksınız.
    Bir davetin süresi dolduğunda uygun OnePlus 2, davet bekleyen başka birine tahsis edilir. Ne yazık ki her süre dolduğunda yeniden davet gönderemiyoruz. OnePlus’tan gelen tüm e-mailleri gördüğünüzden emin olmak için oneplus.net’ten gelen e-maillerin spam kutunuza düşmediğinden ya da Promotions sekmesinde gizlenmediğinden emin olun. Bunun için bizi bağlantı listenize ekleyin.
    Davetiye paylaşımı için buraya tıklayınız.
    OnePlus 2 satışı 11 Ağustos'ta başlayacak. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Last edited: Aug 29, 2015

adyon87, Adem, AsalAdam and 3 others like this.
  2. mcsememo KitKat Community Expert Jul 10, 2015

mcsememo, Jul 10, 2015 :
    OnePlus 2 Teardown (IFIXIT)

3. Adem Ice Cream Sandwich Jul 10, 2015

Last edited: Jul 29, 2015

4. Adem Ice Cream Sandwich Jul 11, 2015

Adem, Jul 11, 2015 :
    Hadi bakalım Oneplus Two çıkmadan aksesuarları satışa çıktı bile bu da görseli sızan Two için dedikoduları doğrular mahiyette , hayırlı olsun şimdiden alacak arkadaşlar için aksesuarları görmek için linke tıklayın.:)

Link : http://orzly.com/oneplus-2.html

akulata likes this.
  5. Adem Ice Cream Sandwich Jul 11, 2015

6. mehan Honeycomb Jul 11, 2015

Adem likes this.
  7. Adem Ice Cream Sandwich Jul 11, 2015

Adem, Jul 11, 2015 :
    Belli gibi hocam arkada çift kamera modülü ile 16mp, önde 8mp olarak geleceği şuan için en çok konuşulanlar arasında tabi büyük gün gelmeden bu söylenenler dedikodudan ibaret.

c@n, mehan and Alptekin like this.
  8. c@n Honeycomb Jul 13, 2015

c@n, Jul 13, 2015 :
    OP2 guzel alet olacak.. Beklemedeyim.. :) guzel ve fiyatini uyguna getirebilirsem neden olmasin.. ;)

Cunku Oneplus markasini kullandiktan sonra bir daha baska marka almam zor gibi, imkansiz degil ama cok zor...:)

9. mehan Honeycomb Jul 13, 2015

mehan, Jul 13, 2015 :
    Samsung s6 veya lg g4 kafa tutabilir mi. Suan icin en iyi kamera g4 de sanirim.

Adem likes this.
  10. Adem Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

Adem, Jul 13, 2015 :
    Şuan için en iyi kamera g4 de hocam dediğin gibi ama ayın 27 sine kadar o günden sonra değişme yaşanabilir bu sıralamada :) ayrıca samsung un şuan için s6 ile başı dertte yazılımsal sorunları bir türlü aşabilmiş değil yeni gelen güncellemede bir işe yaramadı , kafa tutmaktan ziyade Oneplus two nun en üst sırayı alacağının kanaatindeyim hocam.

Last edited: Jul 13, 2015

mehan likes this.
  11. akulata Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

akulata, Jul 13, 2015 :
    Yine sükse yapacak bir telefon istiyorlarsa ois ve lqzer focus olmasi sart bence

Adem likes this.
  12. Adem Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

Last edited: Jul 13, 2015

13. akulata Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

akulata, Jul 13, 2015 :
    Birde arkadaşlar kismet olursa OPT almayi düşünüyorum. Fakat opo yu alirken cin den bir alisveris sitesi(malumunuz site ali) uzerinden almistim. Ama bu sefer orjinal oneplus sitesi uzerinden alcam. Smdi bu adimda neler yapilmasi gerekir neye ihtiyacim olcak bana yardimci olursaniz sevinirim. En azindan simdiden bi on hazirlik icinde olim bende

asbestroro likes this.
  14. Adem Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

Adem, Jul 13, 2015 :
    Öncelikle Oneplus hesabınızı gözden geçiriniz bilgileriniz gerçek kimlik bilgilerinizle uyuşup uyuşmadığını kontrol ediniz ve adres olarak eğer Türkiyede yaşıyorsanız Oneplus ın dağıtım yaptığı bir ülkede yaşayan yakınınız varsa onun adresini ekleyiniz yani yurt dışından telefonu size getirecek kişi ile konuşup anlaşınız daha sonra adres kısmını doğru bir şekilde sokak şehir ülke posta kodu bunları doğru olarak adres defterinize ekleyiniz ardından ödemeyi siz yapacaksanız şayet paypal hesabınızda yok ise paypala üye olup oraya kredi kartınızı tanımlamanız gerek illaki sizin kartınız olmasına gerek yok herhangi birinin kredi kartıda olur babanız , abi ,anne vs. daha sonra o kredi kartını doğrulamanız gerekecek alışverişte kullanabilmeniz için , onun içinde paypal sizden küçük bir ücret alacak tanımladığınız karttan 1 dolar gibi bir rakam sonra onu size geri iade edecektir , paypalda ki bilgilerinizinde kimlik bilgilerinizle uyuşması gerek (ileride yaşanabilecek bir sorun doğrultusunda bilgileriniz uyuşmaz ise pek yardım alamazsınız ne paypal ne de Oneplus firmasından ) ve bunuda hallettiğiniz zaman sadece artık telefonun satışa çıkacağı günü beklemek kalıyor geriye , satışa cıktığı gün davetiye usülü mü olacak yoksa normal satışmı bilmiyorum o doğrultuda eğer davetiye usulü olacaksa size gelmese bile forumda yine davetiye paylaşımşları yapılacaktır , yide de o gün geldiğinde bu durumu tekrar gözden geçiririz şimdilik yapacağınız işlemler bu kadar hocam.Ben telefonun alternatif sitelerden alınmasına karşıyım kendi sitesinden alırsanız aklınızı kurcalayan birşey olmayacaktır.Gönül rahatlığı ile de kullanmaya devam edersiniz.

asbestroro, TolgaSevinc and akulata like this.
  15. akulata Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

akulata, Jul 13, 2015 :
    Telefonu almanyaya gidecek olan kuzenim alip getirecek. Oneplus hesabımda ki adresi onun verdigi adrese göre duzenledim. Yanlis anlamadiysam paypal hesabimdaki adresiminde ayni olmasi gerekli oyle degilmi? Birde oneplus ve paypaldaki hesabimdaki isimlerde telefon kime gidecekse onun ad ve soyadi mi olmasi gerekiyor? Bu arada paypaldaki kredi kartımın onaylanma işlemini de gerçekleştirdim. Bundan sonra dediginiz gibi telefonun satışa cikmasini ve duruma göre davetiye beklemeye başlayacağım.

asbestroro likes this.
  16. Adem Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

Adem, Jul 13, 2015 :
    Kredi kartınızın ekstre sinde size bir kod verilecek paypala onu girmeden kartınızı tam bir şekilde doğrulamış olmazsınız bunun için ekstre basımını beklemenize gerek yok bankanızın müşteri hizmetlerini arayıp kartta yapılan işlemler adı altında size o kodu okuyabilir o kodu da ilgili yere girerek ancak o şekilde kartın doğrulamasınız yapmış olursunuz bu işlemi bu şekilde yaptınız mı hocam ? Adreslerin aynı olması gerekmiyor sizin paypaldaki adresiniz Türkiye adresi olabilir bu sorun değil onemli olan Oneplus siparişinizde ki adres zaten ödeme esnasında paypal size adres kısmını gösteriyor hocam , ad soyad kısmında da problem olmaz ben şuana kadar 2 adet aldım Almanya üzerinden benim adıma gitti gönderiler ve amcaoğlum teslim aldı herhangi bir problemlede karşılaşmadı teslimat esnasında hatta benin ikinci telefonun ilki kargoda kayboldu o kadar mübadeleler atlattım ki yine de sorunsuz bir şekilde Oneplus halletti olayı tekrar gönderdi telefonu.

asbestroro likes this.
  17. Adem Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

Adem, Jul 13, 2015 :
    @mcsememo hocam istersen bu son yazdıklarımı başka bir başlık altına taşıyabilir yada silebirisin.

asbestroro likes this.
  18. mcsememo KitKat Community Expert Jul 13, 2015

asbestroro and Adem like this.
  19. Adem Ice Cream Sandwich Jul 13, 2015

20. mcsememo KitKat Community Expert Jul 13, 2015

mcsememo, Jul 13, 2015 :
    Ben tesekkur ederim Adem kardesim, iyi forumlar.