6
➁ OnePlus 2 Genel

?

OnePlus 2 tasarımını nasıl buldunuz?

1. Çok kötü

4.7%
  2. Kötü

5.7%
  3. Normal

23.6%
  4. İyi

23.6%
  5. Çok iyi

23.6%
  6. Mükemmel

18.9%
  1. optimusTURK
    Gingerbread Aug 10, 2015

Last edited: Aug 10, 2015

2. mukoleyte
    Eclair Aug 10, 2015

mukoleyte , Aug 10, 2015 :
    arkadaşlar bu telefonu çinden almaya kalksak kullanıma hazır hale gelene kadar cebimizden kaç para çıkacak?
    sormamın sebebi vergiler hariç falan yazıyordu bir yerde de merak ettim

3. Adem
    Ice Cream Sandwich Aug 11, 2015

Adem , Aug 11, 2015 :
    Arkadaşlar davetiyeler verilmeye başlandı herkez store hesabından ve mail hesaplarindan kontrol edebilir hayırlı olsun şimdiden alacaklara :)

Last edited: Aug 11, 2015

4. yonetmen
    Eclair Aug 11, 2015

yonetmen , Aug 11, 2015 :
    Turkiye'de ikamet eden uyelere ilk etapta davetiye verilecegini zannetmiyorum. Hindistan, Cin, Avrupa ve Amerika öncelikli gibi geliyor...

5. Adem

Adem , Aug 11, 2015 :
    Hocam Oneplus satışta Türkiye yi dikkate almıyor zaten satış yok Turkiye ye sıralamada ulke de baz alınmıyor çünkü davetiye global kullanılıyor davetiyeniz varsa satışı olan tüm ülkelere sipariş verebilirsiniz.

6. Adem

Adem , Aug 11, 2015 :
    Diyelim ki Çin e gittin ve aldın telefonu yen üzerinden alacağın için biraz daha ucuza gelebilir sadece Türkiye de pasaport kayıt ücreti adı altında 130 tl gibi bir rakam ödersin o kadar yada Avrupa amerika üzerinden bir tanıdığına getirttin diyelim yine aynı şekilde sadece pas. Kayıt ücreti ödersin o kadar yani ekstra bir vergi söz konusu değil. Cebimden ne kadar çıkar diye düşünüyorsan hocam sitedeki satış fiyatını tl ye cevirerek+pas. kayıt ücreti ekleyerek öğrenebilirsin, tabi 15 euro gibi bir kargo ücreti de olması lazım.

7. mcsememo
    KitKat Community Expert Aug 11, 2015

mcsememo , Aug 11, 2015 :
    Bunlarin yaninda mail hesabinizin spam ve promotion tablarini kontrol edin arkadaslar. Davetiyeler bu klasorlere de gelebilir. Davetiye hangi email adresine gonderildiyse, o email adresinin bagli oldugu OnePlus hesabina claim edilebilir. Belki de bu durum sadece bana verilen davetiye icin gecerlidir. Iyi forumlar.

akulata likes this.
  8. akulata
    Ice Cream Sandwich Aug 14, 2015

akulata , Aug 14, 2015 :
    hocam ne yaptın verdin mi OPT siparişini..

9. mehan
    Honeycomb Aug 14, 2015

10. akulata

11. mcsememo
    KitKat Community Expert Aug 14, 2015

12. mcsememo

mcsememo , Aug 14, 2015 :
    Siparisi 11'inde verdim ama express kargoyu secmeme ragmen urun kargoya bugun verildi. Diger modlarin siparisleri de bugun gonderilmis. Genel bir yavaslama soz konusu.
    Screenshots_2015-08-11-11-54-40.png
    Subtotal: 436,98 €
    Express Shipping: 24,49 €
    Grand total: 461,47 €

tamguneya and c@n like this.
  13. c@n
    Honeycomb Aug 14, 2015

akulata likes this.
  14. mcsememo

Hayirlisi olsun dostum, insallah kisa zamanda alirsin. Ben opo2'yi satin almak icin opo'yu elimden cikarmistim. Lakin opo2'ye ayirdigim butceyi elde olmayan sebepler ile baska birseye harcamak durumunda kaldim. Bir yakinim da bu telefondan almayi dusunuyordu, yoneticiler de modlara davetiye gonderince bosuna gitmesin dedim aldim. Kismet olur telefonu kullanma imkanim olursa incemesini ayrintili birsekilde yaparim.

c@n likes this.
  15. c@n
    Honeycomb Aug 14, 2015

c@n , Aug 14, 2015 :
    Tesekkurler dostum.. Senin icin de hayirlisi olsun..:) OPO dan o kadar memnunum ki baska telefonlara artik bakmiyorum bile..

Op2 nin kasa yapisi ve degistirebilir kapak olmasi beni benden aldi diyebilirim.. Ozellikleri de benim icin gayet yeterli..

Ya Turkiye den ya da yurtdisindan Ekim gibi almayi dusunuyorum.. Hayirlisi diyelim..:)

Senin incelemenide dort goz ile bekliyorum..

16. akulata

akulata , Aug 14, 2015 :
    Hocam senden ozellikle styleswap kapaklar icin bir yorun isteyeceğim kullandiginda. Mesela bu aldigin blackapricot nasil l? Ben bamboo almayi düşünüyorum ya bakalim

17. mcsememo

Butun kapaklar ayni uretim bandinda uretilmesine ragmen Sandstone disindaki kapaklar ozgun cizgilere sahip. Black apricot coveri gordugumde budur demistim. Styleswap cover konulu inceleme yazisi ve videosu yayinlamislar. On izlenim edinmek icin videoyu izleyebilirsin.

akulata likes this.
  18. c@n
    Honeycomb Aug 14, 2015

akulata likes this.
  19. akulata

akulata , Aug 14, 2015 :
    Bende bomboo rosewood ve kevlar arasindayim. Ama buyuk ihtimalle bamboo alacagim. Cok hos bir goruntu oluyor. One'dayken almak istemistm bambooyu kismet olmamisti

20. mcsememo

Bamboo'yu kevlara ve rosewooda gore daha basarili buldum. Insallah en kisa zamanda nasip olur alirsin kardesim.

akulata likes this.