6
➁ OnePlus 2 Genel

?

OnePlus 2 tasarımını nasıl buldunuz?

1. Çok kötü

4.7%
  2. Kötü

5.7%
  3. Normal

23.6%
  4. İyi

23.6%
  5. Çok iyi

23.6%
  6. Mükemmel

18.9%
  1. BurkiPower
    Cupcake Sep 18, 2015

BurkiPower , Sep 18, 2015 :
    Arkadaşlar merhaba. Çin versiyon olan OP2 aldım İmei kaydı yaptıcam ama çift sim olduğu halde tek bir tane imei var. bu konuda bilgisi olan varmı?

2. mcsememo
    Community Veteran Sep 18, 2015

mcsememo , Sep 18, 2015 :
    Cin versiyonu OP2 tek imei no'ya sahip olmakla birlikte cin disinda dual sim active ozelligine sahip degil. Bunun yaninda cin versiyonu ile 4G konusunda ab ulkeleri ve kuzey amerikada bazi kisitlamalar olabilecegi belirtilmis. Konu hakkinda detayli bilgi icin @Mike 'nin yazdigi mesaja buradan ulasabilirsin.

3. ibayrak
    Froyo Sep 18, 2015

ibayrak , Sep 18, 2015 :
    nasil yani benim siparisimde cinden geliyor bende mi kullanamayacigim cift sim ozelligini.

4. mcsememo

Senin satin almis oldugun OnePlus 2 cin versiyonu degil, A2003 European-Asian versiyonu. Avrupa ulkelerinden siparis verenlere A2003 gonderiliyor. Cin versiyonunun kodu A2001 ve tek imei no'suna sahip. Iyi forumlar.

5. BurkiPower
    Cupcake Sep 18, 2015

Nasıl yani benim anladığım şimdi tek imei kaydı yapıcam ve tek sim kullanıcam onun yanında 4g de de sıkıntı cekicem mi yoksa çekme ihtimalim varmı?

6. ibayrak
    Froyo Sep 18, 2015

ibayrak , Sep 18, 2015 :
    eyvallah @mcsememo saolasin sanda iyi forumlar

7. mcsememo

Kullanip gormek lazim. @Mike 'nin cin versiyonu/4G ile ilgili sozleri ozellikle avrupa ve kuzey amerikayi ilgilendiriyor.

8. BurkiPower
    Cupcake Sep 18, 2015

peki denemek lazım. pekala cift hat kullanmam da sıkıntı cıkarmı? bilginiz varmı?

9. mcsememo

OnePlus'in bu konu hakkinda bir aciklamasi yok ama bildigim kadariyla tek imei no'ya sahip oldugu icin standby durumundayken her iki sim kart aktifken, bir sim mesgul oldugunda diger sim kullanilamiyor.

10. mukoleyte
    Eclair Sep 18, 2015

mukoleyte , Sep 18, 2015 :
    evet kullanan arkadaşlar lütfen izlenimlerinizi paylaşırsanız :)
    sağdan soldan bir sürü haber okuyoruz yok şarj sıkıntısıydı yok efendim parmak izi okuyucuydu derken bir sürü insan biliyorum vazgeçen :)
    kullanıp tarafsız olarak artılarıyla eksileriyle yazabilecek arkadaşlar sizleri bekliyoruz :)

akulata likes this.
  11. ibayrak
    Froyo Sep 21, 2015

ibayrak , Sep 21, 2015 :
    Hayirli aksamlar.Bugun telefon elime ulasti yalniz cok fazla hata var.Parmak izi okuyucusu bazen tepki vermiyor.Ön kameraya gecince kamera uygulamasi cokuyor.Kamera uygulamasi coktukten sonra tekrar baslattim bu seferde flas calismamaya basladi mecburen telefona format attim.ilk gunden pisman oldum aldigima.Yarin yeni bi guncelleme geliyomus insallah bu hatalar giderilir.

mukoleyte likes this.
  12. mcsememo
    Community Veteran Sep 21, 2015

mcsememo , Sep 21, 2015 :
    OxygenOS 2.1.0 ota guncellemesi dagitilmaya baslandi. Ota guncellemesi hakkinda bilgi almak icin buraya bakabilirsin. Ota guncellemesini beklemek istemiyorsan buradan indirip yukleyebilirsin. İyi forumlar.

akulata likes this.
  13. ibayrak
    Froyo Sep 21, 2015

ibayrak , Sep 21, 2015 :
    Kardes saolasin isini 4x4luk yapiyosun Allah razi olsun cok yardimci oluyosun bizlere.

akulata likes this.
  14. mcsememo
    Community Veteran Sep 21, 2015

mcsememo , Sep 21, 2015 :
    Estagfirullah arkadasim, elimden geldigince yardimci olmaya calisiyorum. Allah senden de razi olsun. Belirttigin sorunlar ile formattan sonra tekrar karsilasirsan buradan OnePlus2Oxygen_14_OTA_006_all_1508211811.zip dosyasini indirip yukleyebilirsin. Iyi forumlar.

mukoleyte, ibayrak and akulata like this.
  15. Muniks
    Gingerbread Sep 23, 2015

akulata likes this.
  16. akulata
    Ice Cream Sandwich Sep 23, 2015

akulata , Sep 23, 2015 :
    Rica ederim kardeşim güle güle kullan. Yorumlarını bekliyorum telefonla ilgili.

mukoleyte and Muniks like this.
  17. BurkiPower
    Cupcake Sep 24, 2015

BurkiPower , Sep 24, 2015 :
    Baya bi aradım ama bulamadım HYDROGEN os da şarja taktığımız da bi program devreye giriyor ve şarj hakkında bilgi veriyordu o programın ismi neydi allah aşkına :)

18. Muniks
    Gingerbread Sep 25, 2015

Muniks , Sep 25, 2015 :
    Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar:

OP2 yi iki gündür kullanıyorum. Artı ve eksi noktaları var:

Hoşuma giden yönleri:
    - Design çok güzel
    - Parmak okuma ile açma yöntemi çok işe yarıyor
    - çift kart olması yüzünden artık iki telefon taşımama gerek yok
    - Telefonlaşırken ses kalitesini çok geliştirmişler. OPO dan çok daha iyi
    - Kamara kalitesi daha iyi
    - Anten çekimi OPO ya göre daha iyi

Hoşuma gitmeyen yönleri:
    - OxygenOS: OPO nun CMe göre çok fonksiyonlar eksik. Daha eklenmesi ve geliştirilmesi gerekiyor
    - Aküsü daha büyük olduğu halde 20 saat dayanmıyor

Umarım bu eksi noktaları en kısa zamanda giderirler. Genel olarak OxygenOS OP2nin bütün imkanlarını kullanamıyor. Aslında Telefon çok iyi.
    OP2 için CM cıktığı an CMi yükleyeceğim.

19. mcsememo
    Community Veteran Sep 25, 2015

mcsememo , Sep 25, 2015 :
    Oncelikle iyi bayramlar. Yeni telefonun hayirli olsun. Son ota guncellemesi gelmediyse buradan indirip yükleyebilirsin. Benim deneme imkanim olmadi ama @Carl OP2 icin cikan Exodus romunu cok ovmus. Istersen buradan indirip yukleyebilirsin. Iyi forumlar.

cemee and Muniks like this.
  20. cemee
    Ice Cream Sandwich Sep 25, 2015

naklov and akulata like this.