6
➁ OnePlus 2 Genel

?

OnePlus 2 tasarımını nasıl buldunuz?

1. Çok kötü

4.7%
  2. Kötü

5.7%
  3. Normal

23.6%
  4. İyi

23.6%
  5. Çok iyi

23.6%
  6. Mükemmel

18.9%
  1. webpagina
    Ice Cream Sandwich Oct 4, 2016

webpagina , Oct 4, 2016 :
    citlari cikmiyo nedense merak ettim kendim Oneplus x ve 3 kullaniyorum 3u surekli gundemde tutuyorlar x 'ide bi ara unuttular sanmistim, :)

2. kemalwebnet
    Honeycomb Oct 20, 2016

kemalwebnet , Oct 20, 2016 :

Şimdi bu sorunu yaşayanlar olmuştur, olacaktır diye yazıyorum. Oneplus 2 de imei 1 kayıtlı değilse, imei 2 kayıtlı da olsa arama yapamazsınız. Yanlışlıkla imei 2 yi kayıt yaptıran bir arkadaşım imei 2 kayıtlı olmasına rağmen benim yaşadığım sorunu yaşadığı için tespit etmiş olduk. Sizde yanılıp sadece imei 2 yi kayıt yaptırmayın. Yaptırırsanız imei 1 i de kayıt yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Edit: Bu arada Oneplus 2 için rom çıkarılma hızı bayağı düştü. Henüz 2 yılını doldurmadı telefon fakat geri planda kaldı gibi.

3. baranidharanr
    Donut Nov 18, 2016

4. kemalwebnet
    Honeycomb Jun 16, 2017

kemalwebnet , Jun 16, 2017 :
    2016 amiral gemi katili diye aldık fiyasko çıktı. 2017 nin ortasındayız ve güncelleme desteği sona erdi.

5. Teyubesk39
    Froyo Jun 16, 2017

Teyubesk39 , Jun 16, 2017 :
    Op2 2015 uretimi bir cihaz ve neredeyse butun markalar cihazlarina ortalama 2 yil yazilim destegi sozu veriyorlar bu etik bi karar olmayabilir lakin sonuc boyle

6. omary0
    Cupcake Jun 20, 2017

7. m_kozal
    Froyo Sep 2, 2017

m_kozal , Sep 2, 2017 :
    Evet etik degil. Hatta yeni telefon bakmaya baslamisken baska bir Rom kurayim, bakalim birseye benzeyecek mi dedim. Lineage OS 14.1 i kurdum ve Boeffla Kernel'le beraber kullaniyorum. Isletim sistemi Android Nougat. Telefon inanilmaz akici calisiyor. Takilma ve frame drop nerdeyse yok. Ram yonetimi cok iyi. Pil omru de daha iyi. Bir suru ekstra ozellik var. Ustelik Oreo guncellemesi de gelecek. Telefonu aldigimda Lollipop'la gelmisti, yani simdi ben Oreo'yla birlikte 3 major guncelleme gormus olacagim. Bence hic fena degil. Lineage OS ve Resurrection Remix denememisseniz bir deneyin, eminim bayagi sasiracaksiniz. Dezavantaji bazi banka aplikasyonlari calismayabilir ve raw dng destegi ortadan kalkabilir.