2
Oneplus 2 HUNgary-UK

1. MartOOn
    Honeycomb Sep 3, 2015

2. MartOOn
    Honeycomb Sep 3, 2015

MartOOn , Sep 3, 2015 :
    harmadszorra torli ki a rendszer a valaszomat mert lionket szurok melle amit mar a masik forumban is melleraktam... kicsit tulk nagy itt a biztonsag

szoval telo megjott, kicsomagolva eppen belakom a kicsiket.

kepet nem szurok mert megint torlik...

3. mgy
    Eclair Sep 3, 2015

mgy , Sep 3, 2015 :
    MartOOn, mennyit kellett várnod a megrendelés után, míg postára adták. A fuvarost hagyjuk, azt láttam, hogy remekeltek. :)

4. MartOOn
    Honeycomb Sep 3, 2015

MartOOn , Sep 3, 2015 :
    delelott 10kor rendeltem masnap reggel Londonban alldogalt a repteren 1 napot es aztan reggel jott a dhl. szoval ha minden flottul ment volna akkor megrendeles napja plusz 2 nap.

5. mgy
    Eclair Sep 3, 2015

mgy , Sep 3, 2015 :
    ez jól hangzik...

6. Zozicsek
    Donut Sep 3, 2015

Zozicsek , Sep 3, 2015 :
    Az előző posztodban látszik a link (nem idézem, még a végén engem is törölnek :D ), zsíros. Kérdéseim:
    • A type-C adapter milyen? Kulcscsomón elfér? (kicsit túlzásnak látszik a doboza)
    • A jobb ficakban mintha egy StyleSwap logót látnék. Plusz hátlap? Melyik? Milyen?
    • Bónusz kérdés, ez már nyílt, mindenkinek szól, de főleg azoknak, akik már vettek OPT-t: a flip tokos hátlapot (e: https://oneplus.net/hu/oneplus-2-flip-cover) vette már valaki? Vélemények?
    Használati tapasztalatokkal egyelőre békén hagylak, majd ha már belaktad/használod pár hete, térjünk vissza rá :D

7. MartOOn
    Honeycomb Sep 3, 2015

MartOOn , Sep 3, 2015 :
    jaja carbonos a cucc. bar a sandstone black is nagyona adja!
    usb type c adapter: http://1drv.ms/1NPldHt

siman rafer kulcstartora de a "fule" eleg kis gyengyusznak tunik a tokjanak. de otletes nagyon!

ide is irok kozben tapasztalatokat: http://mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_a_oneplus_2/friss.html

mobilarena forum

8. Hangya74
    Cupcake Sep 4, 2015

Hangya74 , Sep 4, 2015 :
    Sziasztok!

Aki már megkapta, mi az általános véleménye a fingerprint olvasóról?
    Nem nyűg, hogy mindig meg kell nyomni? El se tudom képzelni, hogy ha pl egy álló atrtóban van, hogy lehet nyomkodni, hogy ne csúszkáljon az asztalon.

9. Zozicsek
    Donut Sep 4, 2015

Zozicsek , Sep 4, 2015 :
    Nekem ugyan még nincs, de azt lehet tudni, hogy a fingerprint sensor/home gomb nem tényleges gomb, hanem érintős. Ergo megnyomni nem kell, csak érinteni, így aztán kétlem hogy odébb tologatnád feloldáskor.

De ez csak tipp, a kérdés egyébként jogos. Tulajok?

10. Hangya74
    Cupcake Sep 4, 2015

Hangya74 , Sep 4, 2015 :
    Csak azért jutott eszembe, mert épp olvastam a Huawei Honor 7 tesztjét, ahol a hátlapra rakták a szenzort. Na az már probléma lehet.

11. Zozicsek
    Donut Sep 4, 2015

Zozicsek , Sep 4, 2015 :
    Asztali tartóban biztosan. Kézben egyébként még az is lehet, hogy kényelmesebb - legalábbis az LG telefonok gomb elrendezései alapján.

12. MartOOn
    Honeycomb Sep 4, 2015

MartOOn , Sep 4, 2015 :
    Érintős. Egesz jol muxik. Tessek felmenni mobilarena OPT topikjaba. Ott vannak az eszreveteleim. ;) szep hosszan... Be nem potyogom megegyszer... :D

13. mgy
    Eclair Sep 4, 2015

mgy , Sep 4, 2015 :
    Hogyan lehet amúgy a készüléket/képernyőzárat feloldani? Csak az ujjlenyomat-olvasóval? Vagy mint minden "régi" telón húzással is?

14. MartOOn
    Honeycomb Sep 4, 2015

15. Zozicsek
    Donut Sep 5, 2015

Zozicsek , Sep 5, 2015 :
    Ott is vagyok, azonos névvel :)

16. mgy
    Eclair Sep 5, 2015

mgy , Sep 5, 2015 :
    Igen, de kell mindenképp a home gomb hozzá? Most úgy oldom fel a bármilyen telóm, hogy valamelyik gombra bekapcsol a kijelző, aztán húzásra, kódra, madárfüttyre meg felold.
    Ez itt hogyan mehet?
    Nyilván oda akarok kilyukadni, hogy meg lehet-e kerülni valahogy a vacakoló home gombot...

17. vinpilu
    Gingerbread Sep 5, 2015

vinpilu , Sep 5, 2015 :
    Gondolom, igen. Power gombra ébred a telefon aztán meg elhúzás, pin, feloldó minta stb ugyanúgy játszik.

18. mgy
    Eclair Sep 5, 2015

mgy , Sep 5, 2015 :
    No, nemsokára kiderül. Jó lenne így, ne olvasgassa az én ujjlenyomatom senki se.... :D

19. MartOOn
    Honeycomb Sep 5, 2015

MartOOn , Sep 5, 2015 :
    Meg lehet kerulni ahogy a kollega is irta, power gomb hasznalataval. De az az erdekes hogy felnyitaskor nem szaraxik a gomb. Siman es gyorsan olvassa az ujjam. Amikor gyorsan érinted meg akkor vannak a bajok. Aztan megmakacsolja magat es semmit nem csinal 1percig.aztan megint jo.

20. Gabi89
    Eclair Sep 5, 2015

Gabi89 , Sep 5, 2015 :
    Van duplakoppos ébresztés is ugye ? Mert a One tudta, és amikor nem tolták el szoftveresen akkor egész hatékonyan is működött. Nem egy 10/10 mint mondjuk LG készülékeken, de egy 10/8 azért simán.