2
Oneplus 2 HUNgary-UK

1. LsltheMenace
    Gingerbread Nov 21, 2015

LsltheMenace , Nov 21, 2015 :
    Tervezem en is hogy valtok... Nagyon megszerettem opo-n ill lg g3-omra is azt tettem... De allitolag bug-os... Neked milyenek a tapasztalataid? Mukodik minden ahogy kell?

2. hunhool
    Gingerbread Nov 21, 2015

hunhool , Nov 21, 2015 :
    ujjlenyomat olvasó,és a laser autófókusz nem működik.
    Előbbi túlélhető,utóbbi pedig 30-40cm távolság után értelmetlen.de mind2 orvosolva lesz előbb-utóbb.
    összehasonlítva a párom telojaval,amin a legújabb OxygenOS fut,bátran kijelenthető,hogy mar most mérföldekkel jobb a cm12.1. AK kernellel párosítva pedig nagyon alázza.
    V4A ezerszer jobb hangzast ad,mint a gyari hangzas,vegre van ereje a zenenek ha fulessel hallgatod(sima hangszoron is).

3. Tysolt
    Cupcake Nov 24, 2015

4. kökény Zsolt
    Cupcake Nov 28, 2015

kökény Zsolt , Nov 28, 2015 :
    [Quote = "hunhool, poszt: 14077550, tag: 33951"] ujjlenyomat olvasó, és egy lézeres autófókusz Nem működik.
    Előbbi túlélhető, utóbbi Pedig 30-40cm távolság UTÁN értelmetlen.de mind2 orvosolva Lesz Előbb-utóbb.
    összehasonlítva a párom telojaval, amin egy Legújabb OxygenOS fut, bátran kijelenthető, Hogy mar legtöbb mérföldekkel Jobb a cm12.1. AK kernellel párosítva Pedig Nagyon alázza.
    V4A ezerszer Jobb hangzast ad, menta egy Gyari hangzas, Végre van ereje a zenenek ha fulessel hallgatod (sima hangszoron van).
    [MEDIA = youtube] ZYU3Vy4RZeE [/ MEDIA] [/ quote]

Szia AZT meg tudod mondani hogy ANT+ lett a telcsin hogy felraktad a cm-et??

5. hunhool
    Gingerbread Nov 30, 2015

hunhool , Nov 30, 2015 :
    Haat... Fogalmam sincs :D

6. hunhool
    Gingerbread Dec 14, 2015

7. asztalos.tamas
    Cupcake Dec 20, 2015

asztalos.tamas , Dec 20, 2015 :
    Sziasztok!
    Ha minden igaz tegnap rendeltem meg egy OPT-t és a paypallal már ki is fizettem de csak a paypaltól kaptam egy email-t a rendelésről. A Oneplus-tól viszont semmi válasz nem érkezett.
    Ez normális nem is fognak írni és csak úgy megérkezik vmikor?

8. Dezduro
    Cupcake Dec 21, 2015

Dezduro , Dec 21, 2015 :
    Hátha vkit érdekel,van
    egy eladó OP2 Rosewood styleswap cover bontott nem használt féláron és
    egy eladó OP2 Translucent Gray Case bonott nem használt szintén féláron.