2

Oneplus 2 HUNgary-UK

1. MartOOn Honeycomb Aug 28, 2015

MartOOn, Aug 28, 2015 :
    ne videokat gyartsanak vazze hanem telefonokat!!! :)

2. YetiSensei Eclair Aug 29, 2015

YetiSensei, Aug 29, 2015 :
    szerintem ez Fan made videjó bár nemtom nemnéztem utána de ha tényleg ők csinálták akkor igazadvan :D

3. MartOOn Honeycomb Aug 30, 2015

MartOOn, Aug 30, 2015 :
    Na jol rajuk szoltam. :) ma délelőtt 10 korul megjott a meghivom. Azonnal megrendeltem a telót hozza egy usb-c átalakítót is. Gyors postaval kertem szoval akar napokon belul itt lehet hisz UK-UK az utvonal. Viszont Yeti kollégának megérkezett a konkret telefon szoval megyek azt nyomkodni nemsoká. :) amint válaszol egy uzenetemre... :p

4. MartOOn Honeycomb Aug 30, 2015

MartOOn, Aug 30, 2015 :
    Mikor menjek? ;)

5. Zozicsek Donut Aug 31, 2015

Zozicsek, Aug 31, 2015 :
    Mázlista :D Hanyadik voltál a listán?

6. YetiSensei Eclair Aug 31, 2015

YetiSensei, Aug 31, 2015 :
    Mint ahogy Martoon elvtárs említete megérkezett a telefonm, és mázlim volt vele mert nemkell a rendszer átrakásával foglalkozzak (Hidrogenről Oxigenre) mert alapból az Oxigen van rejta, ugyanakkor egy érdekes dolog hogy mir rámegyek hogy Check for updates (mer ugyebár már van 1.1 es verszió asszem) akkor szépen megtalálja, letölti de instalálni azt nemakarja mert hibát ad, lehet hogy azér mer kínai, valakinek valami ötlete? Ja és ahogy gondoljátok a 4G nem működik de minden más megy .

7. MartOOn Honeycomb Aug 31, 2015

8. MartOOn Honeycomb Aug 31, 2015

MartOOn, Aug 31, 2015 :
    OxygenOS 2.0 van most rajta és arra jonne frissítés neked. Talán a 2.0.1, meglatjuk enyemen mi lesz.

9. YetiSensei Eclair Aug 31, 2015

YetiSensei, Aug 31, 2015 :
    ok

10. Zoli5 Gingerbread Aug 31, 2015

Zoli5, Aug 31, 2015 :
    Hogyan működik a lista?
    Sikerült felküzdenem magamat a 4,678. helyre, de meghívót nem kaptam még. Jó lenne látni hogy hányadikat küldték ki.

11. MartOOn Honeycomb Aug 31, 2015

MartOOn, Aug 31, 2015 :
    elo ember nem tudja neked megmondani hogyan muxik ez a lista... :( sztem kamu. van srac aki 1000 korul van es meg nem kapott semmit. van aki 60k felett es igen en 11.000 voltam amikor jott a meghivo de azota is a listan vagyok most mar 12.600 helyen. nem ertem....

sztem az szamit az elejen elmondtak. minel regebbi tag vagy, legyel aktiv a forumkon, az se baj ha volt OPO-d. ezek alapjan en egesz jol allok es jott is meghivo. de ez csak egy sejtes.

12. Zoli5 Gingerbread Aug 31, 2015

Zoli5, Aug 31, 2015 :
    Aha. Azt a leírást én is olvastam. Van OPO-m, annó elég aktív voltam itt a fórumon, 33350. tag vagyok a fórumon. Szinte elejétől kezdve követem a OnePlus "fejlődését". Remélem hamarosan én is kapok.

Egyébként szerinted mennyire éri meg váltani OPO-ról OPT-ra? El tudnám adni az OPO-t, de még így is 40-50ezret rá kéne fizetnem.

13. MartOOn Honeycomb Aug 31, 2015

MartOOn, Aug 31, 2015 :
    Pont ezt irtam ezek szerint nem ide hanem a mobilarena forumba, hogy OPO-rol haaat arrol lehet hogy nem valtanek. Egy jo CM 12-vel sztem hasít a one is rendesen. Igazából az ujjlenyomaton, dual simen es a kotelezo hw frissitesen kivul nem sok ujat hozott. Kijelzo sztem koppra ugyanaz, dizájn is nagyon hasonlo. Ez is egyben van de a OPO is. Szoval jo kerdes. Kb olyan lehet mint samu s4-rol s5-re valtani. Erzed a kulonbseget de ez kb 2 napig tart. Most s5-om van elotte volt OPO-m, szoval en most egy laggolos tacsvizrol jovok igy nagyobb lesz a változás. Nem beszelve h itt nem nagyon muxik a multitasking mig OPT-nal a 4gb RAM azert bizakodova tesz. ;) ha lapsz meghivot, vedd meg hasznald par napig terj vissza OPO-ra es el fogod tudni donteni. :D

Azt hol latod hanyadik member vagy? Fent a cimsorban a neved utan?

Akkor en 7624. :)

14. Zoli5 Gingerbread Sep 1, 2015

Zoli5, Sep 1, 2015 :
    Igen, a neved utáni szám. :)
    Annyit elfelejtettem említeni, hogy főleg a dual-sim miatt váltanék, mert most 2 telefont hordok magammal (OPO + Lumia 435).

15. MartOOn Honeycomb Sep 1, 2015

MartOOn, Sep 1, 2015 :
    Hát akkor megéri! :D
    Dhl írt vagy ma vagy holnap kihozzak. Kesobb kiderul. Tenyleg gyors posta.

vinpilu and Zoli5 like this.
  16. weiszakos Gingerbread Sep 3, 2015

weiszakos, Sep 3, 2015 :
    én 1818678 voltam a lsitán és tegnap kaptam inviteot, szóval a listához nem sok köze van sztem:)

17. Zozicsek Donut Sep 3, 2015

Zozicsek, Sep 3, 2015 :
    Számomra is egyre furább a dolog, mondjuk a logika elvben az alábbiak szerint működik:
    • 1. kör: OnePlus eventek résztvevői és nyertesei
    • 2. kör: A OPO korai támogatói és aktív fórumozók
    • 3. kör: OPO tulajok
    • 4. kör: Várólista
    Forrás: https://forums.oneplus.net/threads/sticky-logic-of-invites-roll-out-explained.344725/

Magadra ismersz valahol?

Én sajnos se résztvevő, se OPO tulaj, se korai támogató nem vagyok. Fórumon igyekszem aktív lenni, a várólistán momentán 94,761-ik vagyok (egy bő hete regisztrált egy haverom, akkor lettem 88,939 - tehát kilenc nap alatt buktam hatezer helyet). Azt látom realitásnak, hogy karácsonyra rendelhetek OPT-t. Yippeee

18. Zozicsek Donut Sep 3, 2015

Zozicsek, Sep 3, 2015 :
    Na? Na? Na? :D

19. weiszakos Gingerbread Sep 3, 2015

weiszakos, Sep 3, 2015 :

Igen, elég sok helyen. Korai támogató, aktív fórumozó pipa, opo tulajdonos pipa, event résztvevő pipa, bár az Android 5 érkezésénél (cm 12vs Oxygen) elég keményeen kirtizáltam itt a fórumon őket.

20. Zozicsek Donut Sep 3, 2015

Zozicsek, Sep 3, 2015 :
    A kritika már más kérdés :)

Na, akkor megvan hogy neked miért adtak ilyen korán invite-ot