2
[OnePlus 2] - Opća rasprava dok se ne otvore specifični threadovi

1. tolic
    Donut Dec 30, 2015

tolic , Dec 30, 2015 :
    Bok svima, vidim da se ne spominje na hrvatskom forumu. Ima li itko problem da ga druga strana ne moze cuti. Nakon pet nekad 10min,a nekad minutu, druga strana me jednostavno ne čuje. Ja cujem sve. Rebootala sam, obrisala google now koliko je moguce. Nista ne pomaze. Toliko mi je krivo jer sam super zadovoljna sa svime inace. OPT je star niti dva mjeseva i zapravo neupotrebljiv ako ne mogu obavljati pozive. HELP

2. 0v3rl0rd
    Gingerbread Dec 30, 2015

0v3rl0rd , Dec 30, 2015 :
    Ljudovi... Upravo sam skužio da kad upalim bilo koju aplikaciju za kameru, uspijem vidjeti laser od fokusa... Prostim okom je moguće vidjeti slabo svjetlucanje lasera iz praktički bilo kojeg kuta gledanja prema senzoru...
    To je kao normalno ili...?

3. matija646
    Jelly Bean Jan 1, 2016

matija646 , Jan 1, 2016 :
    po meni vjerujem da je to normalno, jer to bi bilo normalno ponašanje lasera, mislim da sam to isto čak primjetio na jednom review videu na youtubeu, neznam točno kojem
    više bi se zabrinuo da ništa ne vidim

4. 0v3rl0rd
    Gingerbread Jan 3, 2016

0v3rl0rd , Jan 3, 2016 :
    Pitanje za one koji susvoj OPT update-ali na 2.2.0: da li vam se mob blokira?
    Ja imam random freeze i pomaže jedino prisilno gašenje dugim pritiskom na power gumb...

5. denona
    Donut Jan 4, 2016

Attached Files:

6. 0v3rl0rd
    Gingerbread Jan 5, 2016

0v3rl0rd , Jan 5, 2016 :
    Ne, meni nije. Već sam čitao o tome i dvije su situacije:
    1) stvarno izgrebano - RMA
    2) prljavo - čitam da su ljudi to prali alkoholom

7. denona
    Donut Jan 5, 2016

denona , Jan 5, 2016 :
    Ma kada sam ga kupio proslo je 2 dana vec je imao jednu tockicu i onda se prosirilo..probo sam sa alkoholom i nece...

8. tuitui
    Gingerbread Jan 7, 2016

tuitui , Jan 7, 2016 :
    Da li je neko imao iskustva sa ...Sandisk Ultra Dual USB 3.0 Flash Memory Drive with Dual interface ... fon ne prebacuje podatke, ali vidi usb. Da li je problem u formatu FAT...FAT 32... ili ima neku drugu foru da moze da prebacuje podatke. Na kompu ga vidi i cita normalno.
    pozzz

9. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jan 27, 2016

Astraion , Jan 27, 2016 :
    Ako mislish na ovog:
    Scan-Disk-32-Gb-Dual-USB.png
    I jas sam kupio identichni OTG USB 32GB (ali-ex) i nema problema kod OPOa. Na njega kopiram TWRP backups sa ES Explorer.

tuitui likes this.
  10. Vlaja
    Eclair Jan 29, 2016

Vlaja , Jan 29, 2016 :
    Pa neznam na kojoj si banci, meni na PBZ aplikaciji nikad ne prolazi restore poslje dirty flashanja putem Tb.

11. Franjo
    Jelly Bean Jan 29, 2016

Franjo , Jan 29, 2016 :
    Imam Pbz i Hpb, do sada nisam imao problema. Kad idem na dirty flash radim advance wipe dalvik, cach i system. Nije baš klasični dirty flash, ali ovako mi se pokazalo manje problematično nego samo flesahanje nadogradnje na stari rom.

12. bojler
    Gingerbread Feb 1, 2016

bojler , Feb 1, 2016 :
    Da, i meni se dogadjaju random freezovi. Koliko vidim na forumu ovaj problem pogađa gotovo svih. Ne mogu vjerovati da takav rom može proći sva testiranja i biti pušten u ota. A još je nenormalnije da nema fixova već mjesec dana, niti službenog očitovanja o tome nemalom problemu. Nadajmo se da će marshmallow biti prvi software koji će opt normalno vrtiti.

13. 0v3rl0rd
    Gingerbread Feb 4, 2016

0v3rl0rd , Feb 4, 2016 :
    Hoće - kad izađe :D
    Razlog zašto još ne stavljam neki CyanogenMod jest Fingerprint senzor i laser autofocus.
    Te dvije opcije bi trebale nativno biti podržane u Marshmallow-u, tako da, po nekoj logici, čim izađe službeni MM, u jaaako kratkom roku možemo očekivati potpuno funkcionalnu verziju CM-a :)

14. ringooo
    Gingerbread Feb 8, 2016

ringooo , Feb 8, 2016 :
    Rušenje cijene OPT!! Da li netko ima kakvih objašnjenja? Prije mjesec dana su povukli OPT 16GB, da li postoji mogućnost da su njih obnavljali/mijenjali? Pravdaju se jetinijom cijenom dijelova, da, jer ih već imaju od 16GB. Nije teorija zavjere ali može biti :D

15. Astraion
    Ice Cream Sandwich Feb 8, 2016

Astraion , Feb 8, 2016 :
    Zashto mislish da su smanjili cijenu?
    Ochigledno je da se ne prodaje kako treba. Malo je stabilnih OSa za njega a i dev support nije bash fantastichan u usporedbi sa OPO.
    Ako treba opet da biram izmedju OPO i OP2 (nova cena) opet bi izabrao OPO.

matija646, xxxlux, Slydelix and 2 others like this.
  16. Franjo
    Jelly Bean Feb 8, 2016

Franjo , Feb 8, 2016 :
    Slazem se, OPO je puno bolji proizvod od OPT! Popust je jer prodaja bas ne ide pa da malo budu konkurentniji, a i da malo prikupe gotovine za izbacivanje novog modela.

xxxlux and Astraion like this.
  17. G.B.S.
    Gingerbread Feb 10, 2016

G.B.S. , Feb 10, 2016 :
    Zanima me koja je zadnja sluzbena verzija androida za 1+2? Koji ROM i koji kernel koristite?

unaprijed hvala

18. G.B.S.
    Gingerbread Feb 10, 2016

G.B.S. , Feb 10, 2016 :
    marshmallow ne postoji za oPT? Kada se ocekuje?
    Koja je zadnja verzija androdia za OPT?

Poceo mi se mob glupirat (stalno blokira) trenutno imam 5.1.1 i OXygen 2.0.2

19. Jopa
    Gingerbread Feb 10, 2016

Jopa , Feb 10, 2016 :
    Azuriraj na oxygen 2.2.0. pa ćeš vidit sta znači blokirat ;)

20. G.B.S.
    Gingerbread Feb 16, 2016

G.B.S. , Feb 16, 2016 :
    Znači najbolje nista ne dirati? koja je najbolje opcija softwarea za 1+2