2
[OnePlus 2] - Opća rasprava dok se ne otvore specifični threadovi

1. bojler
    Gingerbread Mar 30, 2016

2. Jopa
    Gingerbread Mar 30, 2016

3. bojler
    Gingerbread Apr 1, 2016

bojler , Apr 1, 2016 :
    Odlična! Ova beta je duplo stabilnija i brža od Oxy 2.2.1. i može se definitivno koristiti kao daily driver. Za sada nisam naletio na niti jedan ozbiljniji bug.

Mislim da su stavili BETA etiketu da se zaštite u slučaju nekakvih nepredviđenih bugova, budući da su bili prisiljeni žurno izbaciti verziju 3.0. kako se je približavao kraj prvog kvartala.

Uređaj radi osjetno brže nego na 2.2.1., nema više random freezova i rebootova. Aplikacija kamere dodatno je optimizirana te je vizualno redizajnirana.

Topla preporuka svakome da instalira ovaj ROM. Sada konačno OP2 radi kako nam je zapravo i trebao biti isporučen pri kupnji!

IvanMuse likes this.
  4. G.B.S.
    Gingerbread Apr 8, 2016

G.B.S. , Apr 8, 2016 :
    Bojler - moram li najprije digunt android verziju na 6.0.1 pa onda OSS na 3.0?Edit -skinuo sam kompletaj fajl od 1.1 GB.

Hoce li mi pojesti sve slike i kontakte ako pokusam dignut ovo na 3.0?

Last edited: Apr 8, 2016

5. G.B.S.
    Gingerbread Apr 8, 2016

G.B.S. , Apr 8, 2016 :
    Nesto sam shebao recovery.. Prije sam imao TWRP sad nikako ne mogu uci u recovery... (jer ako drzim power + volume down samo stoji logo od OnePlus...

Moze pomoc...

6. Astraion
    Ice Cream Sandwich Apr 8, 2016

Astraion , Apr 8, 2016 :
    Code:
    http://androiding.how/how-to-install-twrp-recovery-via-fastboot/

7. G.B.S.
    Gingerbread Apr 8, 2016

G.B.S. , Apr 8, 2016 :
    Hvala Astraion. Uspjesno sam napravio TWRP recovery.

Sad sam upalio uredaj na OSS 3.0
    Al internet mi je ultra spor. Bilo da koristim mobilne podatake ili wifi.

8. IvanMuse
    Ice Cream Sandwich May 2, 2016

IvanMuse , May 2, 2016 :
    Mislim updateat na OS 3.0. samo me zanima jel ima problema sa procesorom.
    Jeli se grije vise nego na proslim verzijama OOS-a (negdje sam procitao da procesor radi na max iako se OP2 ne koristi)?

9. bojler
    Gingerbread May 2, 2016

bojler , May 2, 2016 :
    Nema nikakvih problema, procesor se ponaša kao i prije (Marshmallow). Doduše, ne igram igre, tako da ti u tom pogledu ne mogu ništa reći, ali kroz redovan rad (surfanje/video/pozivi) nema nikakve razlike...

IvanMuse likes this.
  10. aerocat
    Ice Cream Sandwich May 5, 2016

aerocat , May 5, 2016 :
    Pola foruma je upalo u bootloop jer nisu lepo objasnili da je promenjen bootloader na Oxygenu 3.0.:rolleyes::mad:
    Umesto da daju jasne smernice, koristite modified TWRP i modified SU, jok, čekaju da svi zakucaju i onda opšti haos.

Franjo likes this.
  11. Jopa
    Gingerbread Jun 6, 2016

12. sanki_man
    Honeycomb Jun 6, 2016

sanki_man , Jun 6, 2016 :
    Ja se spojio na Franc. server uz pomoć cloud VPN-a i skinuo
    Radi odlicno! :)

IvanMuse likes this.
  13. IvanMuse
    Ice Cream Sandwich Jun 9, 2016

IvanMuse , Jun 9, 2016 :
    OTA došao prije 4 dana priko CloudVPN i Francuskog servera

14. antunDuranec
    Gingerbread Jun 9, 2016

IvanMuse likes this.
  15. Jopa
    Gingerbread Jun 9, 2016

Jopa , Jun 9, 2016 :
    I meni je jučer, sve radi odlično, iako nevidim poboljšanja u bateriji...

IvanMuse likes this.
  16. antunDuranec
    Gingerbread Jun 14, 2016

antunDuranec , Jun 14, 2016 :
    Ni ja ali meni je baterija ok, nista super al dok traje komotno cijeli dan meni ok....moglo je to i bolje

17. mladen77
    Honeycomb Aug 7, 2016

mladen77 , Aug 7, 2016 :
    Nema boga da više ikad išta kupim od ovog govna od OP. evo već pola sata tražim kako da isključim ovu vražju pomoć za slijepe ili šta već. Čini se da će govno u zid, i onda neki normalan mobitel. Dugo je i izdržao.

18. matija646
    Jelly Bean Aug 10, 2016

matija646 , Aug 10, 2016 :
    postavke i pogledaj opcije za pristupačnost, ako imaš na egleskom onda accessibility opcije
    pa pogledaj unutra, možda imaš nešto upaljeno tamo što nebi trebao imat upaljeno

zvuči banalno, ali dal si možda detaljno pregledao sve opcije u postavkama da nije negdje možda zakopano pa da ne možeš nać ?

Last edited: Aug 10, 2016

19. fkolacek
    Cupcake Aug 13, 2016

fkolacek , Aug 13, 2016 :
    Imam sim od HT i na njemu sam potrošio internet pa sam si kupio sim od vipa za internet LTE. Onda si postavim da poruke i pozive koristi od HT a internet od vipa ali kad je sim od vipa u slotu 2 radi samo na H ali ne na LTE. A kad zamjenim katice u slotu onda radi LTE NA VIPU. Jel to do op2 da mu LTE radi samo u slotu 1 ili je nešto drugo ?

20. mgracan
    Cupcake Aug 18, 2016

mgracan , Aug 18, 2016 :
    Pozdrav svima

Ljudi molim za pomoć. Htio sam dignuti zadnji Oxygen i nešto sam vjerojatno krivo odradio. Sad mi telefon "stoji", imam crvenui točku na sred ekrana i dvije bijele koje se vrte oko nje. Izgleda kao da se "diže" ali u biti tu stoji i ništa se ne dešava... Napravio sam prije backop u TWRP-u ali sada neznam kako ga vratiti. Neznam kako ući u TWRP. Molm vas za pomoć...
    Probao sam sve kombinacije tipaka, nikako da mi se upali TWRP....:(
    Hvala

Last edited: Aug 18, 2016