0
Oneplus X

1. Konrad_M
    Froyo Nov 12, 2015

Konrad_M , Nov 12, 2015 :
    Sprawdzałem, czy działa OTG? Działa.
    Podłączałem 2 pendrive, oba działają. Podłączałem myszkę na USB - działa. Nie mam klawiatury na USB, ale też pewnie by działała.
    Podłączałem twardy dysk 2,5'' - nie działa, prawdopodobnie nie wyrabia się prądowo. W Xperii SP było tak samo.

2. jarecki31
    Donut Nov 12, 2015

jarecki31 , Nov 12, 2015 :
    wybaczcie laikowi (nie mam zbyt wielu doświadczeń z Androidem):

1) jak wyjść z Aparatu ? przyciski na dole okna nie działają ..
    2) jak ustawić melodię dzwonka z mp3 ?
    3) jak posortować kontakty z konta Googla żeby wyświetlał tylko te z numerem telefonu ?

3. Konrad_M
    Froyo Nov 13, 2015

Konrad_M , Nov 13, 2015 :
    1) Przyciski działają (na czarnym pasku, poniżej ekranu). Wychodzisz albo przez "Wstecz" (lewy), albo "Home" (środkowy)
    2) Przerabiasz MP3 na format OGG (Winamp, darmowy Audacity i wiele innych) lub używasz jakiejś specjalizowanej do tego celu apki z Google Play (np. Ringtone Maker)
    3) Nie wiem, czy w kontaktach Googla jest taka opcja. Ja używam Pixel Phone Pro. Tam jest ta możliwość (i wiele innych opcji)
    Powodzenia :)

4. wraaagh
    Eclair Nov 13, 2015

wraaagh , Nov 13, 2015 :
    Przy włączonym ekranowym pasku nawigacyjnym musisz go sobie "wyciągnąć" przesuwając palcem od dołu lub boku (zależy jak trzymasz telefon). Przy wyłączonych - tak jak napisal @Konrad_M
    Nic nie trzeba przerabiać... Po prostu wrzucasz co chcesz do folderu "Ringtones" i wszystko co tam dodasz pojawi na liście dzwonków. Ew. większość customowych odtwarzaczy muzyki umożliwia ustawienie wybranej piosenki jako dzwonek.

Swoją drogą polecam BlackPlayer - jedyny odtwarzacz, który mi przypasował. Idealnie zgrywa się z amoledem. Wersja EX to tylko 3,50zł z tego co pamiętam, a możliwości customizacji są ogromne.

Jakby ktoś mógł podrzucić inne apki (coś do smsów, dialer itd.), które będą lepiej pasować do darkmode'a - byłbym wdzięczny.

Last edited: Nov 13, 2015

5. Konrad_M
    Froyo Nov 13, 2015

Dzięki! Całe życie człowiek się uczy ... :)

6. boober
    Jelly Bean Nov 13, 2015

boober , Nov 13, 2015 :
    Nie tylko. Android posiada teraz tę funkcję, że budzik działa, włącza się o ustalonej godzinie. W chińczykach to standard, zresztą nie tylko. Podejrzewam, że w HydrogenOS równiez.

7. Quilsen
    Donut Nov 13, 2015

Quilsen , Nov 13, 2015 :
    Telefon prawdopodobnie oryginalny.
    Wydaje mi się że diabeł tkwi w szczegółach, ponieważ telefon jest droższy i przesyłka jest droższa.

Zakup na tej aukcji polega na tym że sprzedawca(właściciel aukcji) zarabia około 60zł za zamówienie telefonu za kupca.

Także wychodzi na to że wynajmujesz pośrednika w kupnie telefonu. A i pewnie jak kolega wcześniej wspomniał to telefon jest na rynek indyjski. Z realizacją potencjalnej gwarancji będzie spory problem.

Jednym słowem nie polecam.

Last edited by a moderator: Nov 14, 2015

8. rafglock
    Ice Cream Sandwich Nov 13, 2015

rafglock , Nov 13, 2015 :
    Ta funkcja chyba zależy od romu i kernela bo w OPT z OXY nie wybudza a w OPO z CM wybudza :)

9. boober
    Jelly Bean Nov 13, 2015

boober , Nov 13, 2015 :
    No tak, zgadza się. Zależy, ale to nie jest jakaś ekstrawagancja, dużo telefonów to posiada, nie tylko stare dumb phones. :) Xperia Z3 chyba miała nawet.

rafglock likes this.
  10. domingo74
    Cupcake Nov 13, 2015

domingo74 , Nov 13, 2015 :
    Witam! Szybkie pytanie do wtajemniczonych. Właśnie dostałem OPX i ramka wokół mojego jest ciemniejsza (grafitowa) niż np. na tych prezentowanych na YT. Tam są srebrne. Jak Wy macie w swoich?

11. Martinezz
    Gingerbread Nov 13, 2015

Martinezz , Nov 13, 2015 :
    Mój też OPX doszedł dziś.
    Faktycznie jest jak by szafirowa/grafitowa, nie aluminiowa

12. Konrad_M
    Froyo Nov 13, 2015

A kobiety twierdzą, że mężczyźni rozróżniają tylko kolory "ładny" i "brzydki" ;)

patarek and pbeku like this.
  13. Klocek94
    Cupcake Nov 13, 2015

Klocek94 , Nov 13, 2015 :
    Wiadomo na kiedy jest zapowiedziana aktualizacja do 6.0? Nigdzie znaleźć nie mogę.

14. Mirektom
    Donut Nov 14, 2015

Mirektom , Nov 14, 2015 :
    Paczka ruszyła w drogę :)

Friday, November 13, 2015 Location Time Piece
    3 Departed Facility in SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 16:08
    1 Piece

2 Processed at SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 14:50
    1 Piece

1 Shipment picked up SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 10:55
    1 Piece

15. pbeku
    Gingerbread Nov 14, 2015

pbeku , Nov 14, 2015 :
    hello, pytanko, jak aktywować "ambient display" W ustawieniach-wyświetlacz-ambient display mam zaznaczony i nic się nie dzieje, "wybudzanie zbliżeniowe" też mam zaznaczone i tez nie reaguje na zbliżenie. Co żle jest ustawione?

16. Flacha
    Cupcake Nov 14, 2015

17. Grabarz013
    Cupcake Nov 14, 2015

Grabarz013 , Nov 14, 2015 :
    Kiedy zamawiales jak to nie tajemnica :p ? Ja też dostalem wiadomość że dziś telefon został wysłany. Szkoda, że zamowilem go w poniedziałek... Faktycznie express pełną gębą...

18. vgreg
    Cupcake Nov 14, 2015

vgreg , Nov 14, 2015 :
    Moja jest 3 minuty wcześniej (jakby to miało jakieś znaczenie ;) ) Ja zamówiłem w poniedziałek.

piątek, listopad 13, 2015 Terminal DHL Godzina Ilość paczek
    4 Przesyłka opuściła punkt tranzytowy - SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 16:05

19. Benek88
    Cupcake Nov 14, 2015

20. Grabarz013
    Cupcake Nov 14, 2015