0
Oneplus6 5gh wi-fi nie łączy się z dronem via OnePlus 6

1. Daq_s
    Donut Jul 12, 2020

Daq_s , via OnePlus 6 , Jul 12, 2020 :
    Mój telefon nie chce nagrywać wideo z drona.
    Łączy się z dronem przez wifi drona, widzi sieć ale nie przesyłka obrazu, i wywala aplikacje drona. Każdy inny telefon który testowałem działa. Mój oneplus6 zadziałał tylko za pierwszym uruchomieniem aplikacji. Każda następna próba to porażka.
    Próbowałem już:
    Reset telefonu
    Reset wifi
    Instalacja ox beta
    Instalacja od 10.3.4(najnowszy)
    Instalacja starszej wersji systemu i aplikacji
    Instalacja najnowszej wersji aplikacji drona na rynek chiński.
    Instalacja wersji z Play store

Ciągle drugie uruchomienie to zamknięcie aplikacji
    Po świeżym uruchomieniu telefon pyta czy połączyć z siecią wifi bo nie ma dostępu do internetu.... Ale potem już nie.
    Pierwsze uruchomienie połączenia pokazuje transfer video 5gh 1080ppi a później tylko info o 5gh i nic więcej...

2. Daq_s
    Donut Aug 7, 2020

Daq_s , via OnePlus 6 , Aug 7, 2020 :
    My phone doesn't want to record video from the drone.
    It connects to the drone through the drone's wifi, sees the network but not the image delivery, and fires the drone application. Every other phone I've tested works. My oneplus6 only worked the first time I started the app. Every next attempt is a failure.
    I've tried it before:
    Resetting the phone
    Reset wifi
    Installation of ox beta
    Installation from 10.3.4 (latest)
    Installation of an older system and application version
    Installation of the latest version of drona application for the Chinese market.
    Installation of the Play store version

Still second run is closing the application
    After a fresh start, the phone asks if to connect to the wifi network because it has no Internet access... But then no more.
    The first start of the connection shows a 5gh 1080ppi video transfer and then only 5gh info and nothing more...

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)