7
Only Rumanian

1. oblivio
    Jelly Bean Jul 19, 2014

2. Stanciu.Sorin
    Honeycomb Jul 19, 2014

3. koss_x_treeme
    Honeycomb Jul 20, 2014

koss_x_treeme , Jul 20, 2014 :
    AM primit invitatia si mi-a si expirat. Misto asa.. De tot rasul cacanareala asta cu invitatiile. De batjocura. Dupa ce ca Romania nu e pe lista.. au mai dat si termen 24 de ore.. :). Ma simt jignit de cei de la oppo :).

oblivio likes this.
  4. oblivio
    Jelly Bean Jul 20, 2014

oblivio , Jul 20, 2014 :
    Pai de ce nu ai facut comanda ce sa intamplat ?

koss_x_treeme likes this.
  5. Sparkolo
    Community Veteran Jul 20, 2014

gheorghiu likes this.
  6. koss_x_treeme
    Honeycomb Jul 20, 2014

koss_x_treeme , Jul 20, 2014 :
    Pai foarte simplu. Am primit mailul dimineata dar eram plecat in perioada aia si in termenul de 24 de ore imi era cam imposibil sa achizitionez smartphonul deoarece mi-am verificat mailurile spre seara (express sa vad daca primesc vreo invitatie si chiar inainte sa verific ma si gandeam ca daca imi dau in ziua aia sau urmatoarea invitatie ciuciu pot sa achizitionez) trebuia sa fac un transfer bancar dintr'un cont intr'aultul, trebuia cont pe mailbox si alte porcarii si am zis mai bine lasa... i-am injurat pe cei de la oppo scarbit si m-am pus la somn.
    Dau si ei invitatii valabile 24 de ore tocmai in periada vacantei/concediilor cand sunt plecat oamenii creanga... niste idioti !!!!

Invitatiile astea ar trebui sa fie valabile o saptamana sau chiar 2 saptamani. Ar trebui sa livereze in toata Uniunea Europeana si asa mai departe. M-am convins niste agarici astia de la oppo. O sa imi iau alt smarphone si gata.

Ce am preconizat ca o sa se intample s-a si intamplat..
    imi dau invitatie vineri dimineata.. pai si daca faceam transferul bancar.. mi se aproba tocmai luni sau marti.. niste milogi ce sa mai.. s-au facut de ras cu strategia asta. O sa le fac publicitate negativa oricand am ocazia de acum incolo.

oblivio likes this.
  7. oblivio
    Jelly Bean Jul 20, 2014

oblivio , Jul 20, 2014 :
    Daca o sa iti trebuiasca invitatie cand le primesc cele pentru share iti dau eu una sau intra luni pe celalalt forum ca sunt deja care o sa primeasca invitatiile pentru share .

8. MasterTM
    Froyo Jul 20, 2014

oblivio likes this.
  9. koss_x_treeme
    Honeycomb Jul 20, 2014

oblivio likes this.
  10. Vladix
    Cupcake Jul 24, 2014

11. 0l1v3r
    Ice Cream Sandwich Jul 24, 2014

12. mihai123
    Ice Cream Sandwich Jul 28, 2014

mihai123 , Jul 28, 2014 :
    Treaba cu invitatiile mi se pare un pic asa si asa...sarim unii pe altii si ne iploram unii pe altii

koss_x_treeme likes this.
  13. Ionut Jereca
    Gingerbread Jul 28, 2014

14. pix
    Cupcake Aug 7, 2014

15. GLDexTer
    Cupcake Aug 8, 2014

GLDexTer , Aug 8, 2014 :
    Salutare baieti si fete :)
    Am primit si eu ieri o invitatie fulger (valabila 24h) pe la ora 12:00 ora RO.
    Am acceptat-o si spre seara (21:00) am facut cont pe MailBOXDE.com si am facut plata.
    Acum e in stadiu de procesing :)
    Oare in cat timp ajunge in DE si apoi in RO

FirstAdvisor likes this.
  16. Adrian.V.
    Eclair Aug 30, 2014

17. roborovsky
    Cupcake Sep 19, 2014

18. nharneet
    Froyo Sep 19, 2014