0
OT 6T problém s foťákem a LED světlem

1. Martasss98
    Cupcake Jan 5, 2019

Martasss98 , Jan 5, 2019 :
    Ahoj,
    na začátku prosince jsem si pořídil OnePlus 6T 8GB/256GB z oficiálních stránek.
    14 dní fungoval jak měl, byl jsem nadšený, kamarádovi jsem fotil maturitní ples, točil nástup, vyzkoušel všechny možné funkce fotoaparátu (zpomalený, zrychlený režim). Fungoval perfektně, všude jsem ho vychvaloval, doporučoval.
    Ale po 14 dnech jsem přijel domů, telefon měl cca 15% dal jsem ho nabíjet, ale potřeboval jsem vyfotit některé studijní materiály, cca u 15. strany foťák zamrznul a nešlo fotit ani točit. Ukončil jsem všechny běžící aplikace a doufal, že to byla jen chyba s některou aplikací, ale foťák stále nefungoval, při klepnutí na ikonu aplikace vyskočila hláška "Nepodařilo se otevřít fotoaparát" a LED světlo též nejde spustit.
    Restartoval jsem zařízení, ale problém stále přetrvává. Kontaktoval jsem OnePlus podporu a ty mi doporučili resetovat telefon, ale problém to nevyřešilo.
    Po delším zkoušení jsem zjistil, že ten to problém vzniká, když se telefon zahřeje cca 50 stupňů na CPU.
    Po schlazení a restartování telefonu foťák funguje, dokud se telefon opět nezahřeje.
    Telefon jsem odeslal do servisu v Polsku, kde vyměnili zadní fotoaparát a zadní záda, ale to problém též nevyřešilo.
    Opět jsem kontaktoval podporu a bylo mi slíbeno pokud telefon opraví a stále bude problém přetrvávat, tak mi telefon vymění za nový.

Potěší mě každá poznámka, rada a zkušenost s tím to problémem.
    Jak probíhá výměna mého starého zařízení za nový?

Díky
    S pozdravem Martin

Attached Files:

2. jansvanda
    Honeycomb Jan 5, 2019

jansvanda , Jan 5, 2019 :
    Toto slyším poprvé. Nespadl ti? Nebo nějak extra nepřehřál? 60-70 stupňů na mém 3t nic neudělalo. Divné ale bude to na 90% Hardwarem. Tak ať to vymění za nový a budeš mít klid.

3. Martasss98
    Cupcake Jan 5, 2019

Martasss98 , Jan 5, 2019 :
    Nespadl, ani extra nepřehřál, když ho nabíjím tak na něm ani nebývám, ale je fakt že to ovlivňuje teplota, řekl bych že základní deska, ale sám netuším čím to je, vyměnili už zadní kameru a nepomohlo to. Nabíjím ho pouze přes originální nabíječku a vždycky než jdu spát, abych ho přes noc nenechával na nabíječce. Teď v zimě se to celkem dá, když chci fotit jde na 5 minut na parapet za okno (neprší ani na něj nesněží), jen aby se ochladil abych chvíli mohl fotit a až přijde léto tak budu mít smůlu.
    Psal jsem na podporu aby mi dali jiný kus, ale pochybuji, už mám druhý repair protokol, tak uvidíme co sním udělají.

4. smrk15
    Gingerbread Jan 5, 2019

smrk15 , Jan 5, 2019 :
    Já měl jiný problém, zasláno na opravu a vrátil se mi nový telefon, s tím, že kdyby mi nenapsali, že mám nový IMEI, tak o tom ani nevím. Bylo to u staršího modelu. V tomhle má 1+ velký plus, podpora funguje dobře.

5. Martasss98
    Cupcake Jan 6, 2019

Martasss98 , Jan 6, 2019 :

smrk15

Já měl jiný problém, zasláno na opravu a vrátil se mi nový telefon, s tím, že kdyby mi nenapsali, že mám nový IMEI, tak o tom ani nevím. Bylo to u staršího modelu. V tomhle má 1+ velký plus, podpora funguje dobře.​

Mě ho zatím jen zkusili opravit, ale bez úspěchu.
    Líbí se mi rychlost, tady v ČR by si telefon nechali 30 dní, ale OnePlus jsem měl během týdne zpátky, to se mi na OnePlus líbí.
    Jak výměna probíhala?
    Díky

6. Martasss98
    Cupcake Jan 6, 2019

1546773427938.jpg

1546773428110.jpg

1546773428180.jpg

1546773428345.jpg
    Fotí skvěle o tom žádná, ale za jakých podmínek. V létě budu 100% nahraný.

7. smrk15
    Gingerbread Jan 6, 2019

smrk15 , Jan 6, 2019 :
    Zaslal jsem jim starý na opravu a oni mi poslali nový. S tím, že mě pak dopisem v balíčku informovali, že mi telefon neopravovali, ale poslali nový kus.

8. Martasss98
    Cupcake Jan 6, 2019

Dobře, díky za info.