4
➀ OxygenOS/Problem-Çözüm

1. cemee Ice Cream Sandwich Apr 7, 2015

cemee, Apr 7, 2015 :
    daha önceki telefonlarimda denemisligim var bu isleri. trickstermod ile yap islemi. cok yuksek veya cok düsük ayarlayinca donuyor telefon. kapatip acinca düzeliyor. cogu telefonumuda light overclokcklu olarak kullandim hep

2. cemee Ice Cream Sandwich Apr 7, 2015

3. akulata Ice Cream Sandwich Apr 7, 2015

akulata, Apr 7, 2015 :
    arkadaşlar oneplus'ın global olmayan versionları (çin versionu) için yayınlayacağı HydrogenOS dan haberi olan varmı acaba? OxygenOS la benzer özelliklerde mi acaba yoksa farklı varyasyonları mı var?

Alptekin likes this.
  4. naklov Honeycomb Apr 12, 2015

naklov, Apr 12, 2015 :
    Arkadaşlar selam ana ekrandaki google arama çubuğunu kaldırmanın yolu var mı?

5. drfster Eclair Apr 14, 2015

drfster, Apr 14, 2015 :
    trebuchet ayarlarından arama cubugu acıktır kapalı yap gider

6. naklov Honeycomb Apr 14, 2015

naklov, Apr 14, 2015 :
    telefon brick oldu :) şuan onunla uğraşıyorum teşekkürler :) bir süre oxygen den uzak durucam.

webpagina likes this.
  7. drfster Eclair Apr 14, 2015

drfster, Apr 14, 2015 :
    cm12s güzel
    tool box indirip cm11s kurup ardından 12 kurulur
    brick cok kolay aŞılıyor endişelenmeyin

naklov likes this.
  8. asbestroro Honeycomb Apr 23, 2015

9. serexq Gingerbread Apr 23, 2015

serexq, Apr 23, 2015 :
    Global olan veya olmayan diye bir telefon yok topu topu iki tane telefon var 64gb ve 16gb olan cinde satilanlar ColorOs ile satiliyor du 16gb olan telefon daha cok cin magazalarinda satildi yani kisaca telefonlar ayni donanimsal fark yok yazilimsal fark var cin forumlarina bakarsan onlarda da epey farkli romlar var ama google translate ile cin forum sayfalarinda yazilanlari anlamak ve romlari kurmaya kalkmak pek akil isi degil

10. Ebu-Muaz Honeycomb May 21, 2015

Ebu-Muaz, May 21, 2015 :
    Arkadaşlar merhaba. Aşağıda verdiğim link official Oxygen OS üzerine hazırlanmış bir ROM. Sorumu Oneplus ın yayınladığı Oxygen OS u kullananlara sormak istiyorum.
    http://forum.xda-developers.com/one...om-oxygen-mod-rom-best-battery-stock-t3109379
    Kullandığım sürüm modifiye edilmiş durumda. Ayarlar menüsünde led bildirim ile ilgili ayarları bulamadım. Yani gelen bildirimler için bildirim ışığı atayabiliyorduk. Kullandığım ROM da böyle bir yer yok. Ayrıca durum çubuğu diye bir yerde yok ayar yapmak için. Gerçi hemen herşeyi gravitybox ile hallettim ancak bildirim ışığı olayı canımı sıktı. Var mı bu konuda yol gösterecek?

Last edited: May 22, 2015

11. cemee Ice Cream Sandwich May 21, 2015

cemee, May 21, 2015 :
    Bugune kadar hic oxygen yuklemedim ama yanlis hatirlamiyorsam birisi bildirim isiginin ozellestirilemediginden bahsetmisti

12. mehan Honeycomb Jul 28, 2015

13. Teyubesk39 Froyo Jul 29, 2015

Teyubesk39, Jul 29, 2015 :
    OxygenOs opo için çok önceden yayınlandı, ufak tefek buglar olduğundan ve cyanogene göre çok daha sade bir sistem olduğundan pek tercih edilmedi, bu başlığın ilk sayfasından detaylara ulaşabilirsin

14. mehan Honeycomb Jul 29, 2015

mehan, Jul 29, 2015 :
    1+1 icin yayinlanan romu kullaniyorlar diyosun yani.
    Bende yeni ozellikler katip two ile birlikte guncelleme yaparlar diye dusunmustum.

15. cemee Ice Cream Sandwich Jul 31, 2015

cemee, Jul 31, 2015 :
    su oksijenin 5.1 li olan güncellemesinden haberi olan var mi?`ingilizce genel forumu takip etmedim bi süredir

Alptekin and mehan like this.
  16. mehan Honeycomb Aug 21, 2015

17. akulata Ice Cream Sandwich Sep 15, 2015

akulata, Sep 15, 2015 :
    @mcsememo hocam one için Oxygen 2.0 ve güncellemeleri ne zaman gelecek. Bir bilginiz var mı acaba? Yada One'ı gözden çıkardılar mı?

18. mcsememo KitKat Community Expert Sep 15, 2015

mcsememo, Sep 15, 2015 :
    Bir aksilik olmazsa guncellemeyi bu ay sonuna kadar yayinlayacaklarini tahmin ediyorum.

akulata likes this.
  19. selimdilli Cupcake Oct 15, 2015

selimdilli, Oct 15, 2015 :
    selamın aleyküm ve merhabalar;

yorumları 9.sayfaya kadar tamamen okudum..cogu arkadas olumsuz yönde karar vermıs..anlam veremedım..landroid ısletım sıstemlerınde bızler kullanıcı olarak zaten yuklu gelen ıslemlerı kaldımaya calısmak ıcın root atsrız ve alternatıf programlar yukleme egılımıne gırerız..bu romda cok sukur sade bır arayuz ve gereksız uygulamalrdan arındırılmıs bır sistem seklınde sunuldu..

ki zaten bu romu sunma seıllerını ıncelrsenız denılıyorkı daha sade bır rom ve pıl omrunu uzatmaya yonelık bır egılım ..ve sunu belırteyım bızler zaten genelıkıle bu romda eksık olan ıslevlerın oldugunu soyleyen arkadasların soylemıs oldugu programları (cıft dokunus harıcı) zaten kullanmıyoruz farklı alternetıf programlar kullanıyoruz..bende hat sorunu olmadı ses sorunu olmadı kamera color os camera yukledım tum ozelıkler mevcut onda..kısaca yukarıda yazan hıcbır eglım olmadı dunden berı kullanmaktayım 3 defa ard arda yukledım farklı programlar ıle deneyerek sorun varmı dıye ama sadce gerı tusu ara sıra takılma yaptı okadar...

Bu romu yukleyecek arkadaslar kesınlık ıle akıllrında soru ısaretı kalmasın..tek eksıgı bana göre tema secenegı olmaması baskada bır sorunu yok..

ÖNEMLİ:::YÜKLEME YAPTIKTAN SONRA YANI TEAM WİN RECOVERYDEN WİPE SECENEGINI SECIP DALVİK CACHE-SYSTEM-DATA-CACHE SECIP SNIPTE TO WİPE SÜRGÜSÜNÜ SECTIKTEN SONRA FLASHLADINIZ ROMU...TEKRARDAN DALVIK CACHE TUSUNA BASIN VE REBOOT DEMDEN GERI WİPE SECENEGINE GELIN CACHE VE SADECE CACHE VE INTERNAL STORAGE SECENEGINI SECIP SWİPE TO WİPE SURGUSUNU CEKIP REBOOTLAYALIM....

TABIIKI YEDEGINIZI PC YE ALIN BU ISLEMLERDEN ONCE TEMIZ BIR KURULUM YAPRSANIZ BU SEKILDE..SIFIRDAN KURULUM..SELAM VE DUA İLE

Uzuner and cemee like this.
  20. selimdilli Cupcake Oct 15, 2015

selimdilli, Oct 15, 2015 :
    BİR KAC ANA EKRAN RESMI SUNMAK ISTEDIM UMARIM SAKINCASI YOKTUR..VE KONU DISI KALMAZ..SORUN OLUR ISE SILERSINIZ ZATEN..anlayıs ıcın tesekkurler...unutmadan romda dosya yonetıcısı yok demıs arkadasımız FİLES ismi adı altında dosya yonetıcısı bulunmakta ve zaten farklı secenek kullanyoruz marketten ındırıp..gerekte yok yanı kısaca..ama benım gıbı yenı olan arkdslara FİLES ismi adı altındakı yeterde artar bıle

Attached Files: