5
RMA - jak wygląda przebieg wymiany/naprawy/zwrotu

1. piottrek17
    Froyo Dec 28, 2015

piottrek17 , Dec 28, 2015 :
    Też gdzieś czytałem że ten z ali lepszy. Czeka mnie wymiana bo mój OPO niefortunnie spadł. Wiesz może którty ten ekran z ali expres to jest ten "lepszy"?

Last edited: Dec 28, 2015

2. sQty
    Ice Cream Sandwich Jan 16, 2016

sQty , Jan 16, 2016 :
    u mnie tez dupa
    ekran caly
    ale dotyk nie dziala na ok 2-3 centrymetrach ;/

jak wyglada wymiana ekranu???

i który zamówić ??

3. Adam Napora
    Honeycomb Jan 17, 2016

4. get_funky
    Cupcake Jan 27, 2016

get_funky , Jan 27, 2016 :
    A ja chciałam zapytać, czy ktoś z Was miał podobne problemy z reklamacją.

W moim OnePlus 2 przestał działać autofocus. Założyłam "ticket" przez jakieś 2 tygodnie regularnie mailowałam z supportem aż w końcu stwierdzili, nie ma rady, trzeba wysłać go do naprawy. Wysłałam 8.01.2016, poinformowałam o tym support, dostałam odpowiedź, że jak tylko do nich dotrze to max 7 dni roboczych i będzie u mnie z powrotem i... dupa. Telefonu nie ma. Co gorsza, od tamtej pory nikt już nie odpowiada na moje maile. Minęły prawie 3 tygodnie, ja jestem bez tel i nawet nie wiem czy w końcu kiedyś go odzyskam.
    Czy ktoś ma podobne doświadczenia? A może jakąś radę? Dodam, że na moim profilu w zakładce support +/- raz na 5 dni pojawia się informacja, że było w mojej sprawie jakieś "activity". Ale nic z tego nie wynika.

5. mcczarny
    Cupcake Feb 17, 2016

mcczarny , Feb 17, 2016 :
    Cześć, mam problem z OPO, na który otworzyłem zgłoszenie ponad miesiąc temu. Zdążyłem zauważyć, że nie jestem odosobnionym przypadkiem i wiele osób narzeka na pomoc techniczną OnePlus. Mam pytanie - czy orientujecie się, czy OnePlus ma obowiązek prawny rozwiązać problem (dokładniej przyjąć telefon na wymianę gwarancyjną) w zadanym czasie? Czy mogą tak zbywać ludzi w nieskończoność?

6. massiwo
    Cupcake Jul 17, 2016

massiwo , Jul 17, 2016 :
    jak zalozyc RMA majac tylko telefon i pudelko? jestem drugim wlascicielem telefonu... nie mam zadnego kwitu. padl mi home i czytnik lini papilarnych.

7. Mastablasta987
    Cupcake Jul 24, 2016

Mastablasta987 , Jul 24, 2016 :
    Witam,
    mam problem z OPT, tzn. strzaskany jest wyswietlacz. Orientujecie sie, czy da sie wymienic na gwarancji bezplatnie? Jezeli nie to ile kosztuje taka przyjemnosc?

8. Mastablasta987
    Cupcake Jul 24, 2016

Mastablasta987 , Jul 24, 2016 :

9. pantin
    Ice Cream Sandwich Jul 27, 2016

pantin , Jul 27, 2016 :
    Bezpłatnie na pewno nie. Gdzieś pewnie z 500 zł, jak nie więcej.

10. F_Paweł_Maroszek_kYEq
    Cupcake Apr 12, 2017

F_Paweł_Maroszek_kYEq , Apr 12, 2017 :
    Przysłali mi nie tą ładowarkę co trzeba, a na Ali znalazłem tańszą i wysyłka za free i chcę ją zwrócić i odzyskać kasę na tzw "Return" jak mam tego dokonać - "mogę zwrócić towar w ciągu iluś tam dni bez podawania przyczyny"

11. P4ri
    Cupcake Apr 30, 2017

P4ri , Apr 30, 2017 :
    witam. natomiast ja mam inny problem, moj kochany op3 wyfrunal mi z rak i trafil na beton, szzklo pajeczyna ale reszta dziala znakomicie, dotyk, wyswietlacz.
    Ale i tak trzeba wymieniac caly wyswietlacz, lecz ja wpadlem na taki pomysl zeby odkleic zbita szybke od wyswietlacza opalarka i nakleic np. ten http://allegro.pl/hartowane-szklo-o...?reco_id=95e42258-28e4-11e7-b1ba-d89d675b9d50

myslicie ze to zadziala? i te szklo bedzie pasowalo?
    warto sprobowac?
    odrazu mowie ze znam sie na wymianie takich rzeczy : > tylko wydawac piec stowaxow na zwykle szkielko jak reszta dziala to troche przegiecie

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy op3 : F