3
Satın alma tecrübeleri/Püf noktaları

1. Deco_07
    Cupcake Jul 29, 2015

Deco_07 , Jul 29, 2015 :
    Kesinlikle haklısınız bu işi ticarete döken biri olsa köşeyi döner...

2. mehan
    Honeycomb Jul 29, 2015

mehan , Jul 29, 2015 :
    Oneplus one alıcam da belcıka stoklarında gorunmuyor. Two satılsın dıye one uretimini durdurdular mı? yoksa sadece salı günleri davetiyesiz satıs oldugunda mı gorunuyor?
    @mcsememo

3. mcsememo
    KitKat Community Expert Jul 29, 2015

mcsememo , Jul 29, 2015 :
    Stok durumu kisitli uretimden dolayi surekli degisiyor. Alert sistemi de olmadigi icin urunun ne zaman stokta oldugunu ogrenmek icin surekli takip etmekten baska bir yol yok malesef.

mehan likes this.
  4. teknokaptan
    Ice Cream Sandwich Aug 5, 2015

teknokaptan , Aug 5, 2015 :
    merhaba bolgesel olarak saat farkindan dolayi sali gunleri sadece 1 saat online satis aciliyorsa bunu amerikada saat kacta oldugunu nasil ogrenebilirim?

5. yonetmen
    Eclair Aug 11, 2015

yonetmen , Aug 11, 2015 :
    Turkiye'de ikamet eden uyelere ilk etapta davetiye verilecegini zannetmiyorum. Hindistan, Cin, Avrupa ve Amerika öncelikli gibi geliyor...

6. Adem
    Ice Cream Sandwich Aug 11, 2015

Adem , Aug 11, 2015 :
    Hocam Oneplus satışta Türkiye yi dikkate almıyor zaten satış yok Turkiye ye sıralamada ulke de baz alınmıyor çünkü davetiye global kullanılıyor davetiyeniz varsa satışı olan tüm ülkelere sipariş verebilirsiniz.

7. Adem
    Ice Cream Sandwich Aug 11, 2015

Adem , Aug 11, 2015 :
    Diyelim ki Çin e gittin ve aldın telefonu yen üzerinden alacağın için biraz daha ucuza gelebilir sadece Türkiye de pasaport kayıt ücreti adı altında 130 tl gibi bir rakam ödersin o kadar yada Avrupa amerika üzerinden bir tanıdığına getirttin diyelim yine aynı şekilde sadece pas. Kayıt ücreti ödersin o kadar yani ekstra bir vergi söz konusu değil. Cebimden ne kadar çıkar diye düşünüyorsan hocam sitedeki satış fiyatını tl ye cevirerek+pas. kayıt ücreti ekleyerek öğrenebilirsin, tabi 15 euro gibi bir kargo ücreti de olması lazım.

8. ilkeer06
    Gingerbread Aug 21, 2015

ilkeer06 , Aug 21, 2015 :
    türkiyeyi satış listesine almaı düşünmüyorlar halağa anlaşılan.
    bamboo kapak oneplus 2 de daha ucuz one da halağa uçuyor fiyat alamadık gitti şu kapağı kurda uçtu gitti

9. xParadokSx
    Cupcake Aug 27, 2015

xParadokSx , Aug 27, 2015 :
    Merhaba arkadaşlar.Ben oneplus1 veya 2 almayı düşünüyorum ve Almanyadan tanıdıklarım var.Nasıl satın alabilirim? Ve cihazın Türkiyede kullanımından dolayı ortaya çıkan herhangi bir sorun var mı? Şimdiden teşekkürler.

10. c@n
    Honeycomb Aug 28, 2015

c@n , Aug 28, 2015 :
    Selam, 1 i internetten alabilirsin, artik davetiye istemiyorlar, ama 2 icin davetiyeye ihtiyacin var. Turkiye de kullanimdan dolayi cikan herhangi bir problem yok.

11. xParadokSx
    Cupcake Sep 2, 2015

xParadokSx , Sep 2, 2015 :
    Peki internetten derken nereyi kastettin ? Ali express gibi mi ? Ben sıfır oneplus1 almak istiyorum bu arada

12. c@n
    Honeycomb Sep 2, 2015

c@n , Sep 2, 2015 :
    Internet derken oneplus in sitesinden bahsediyorum, ama oradan Turkiye'ye direkt satis yok.. Turkiye'den malum siteden sifir Telefon bulabilirsin, bir kontrol etmeni oneririm..

13. aykut123
    Donut Sep 3, 2015

aykut123 , Sep 3, 2015 :
    Selam arkadaşlar, bir arkadaşa davet geldi. satın almak istediğimizde 389$ fiyat çıkıyor... ülke almanya euro ücreti neden çıkmıyor ? yada dolarla alsam almanya ya gönderirler mi ?

14. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 3, 2015

mcsememo , Sep 3, 2015 :
    Euro para birimiyle alisveris yapmak icin asagidaki adrese tiklayip kullanici adi ve parola ile hesaba giris yapman gerekiyor.
    https://oneplus.net/de

15. huseyin_08
    Eclair Sep 4, 2015

huseyin_08 , Sep 4, 2015 :
    merhaba @mcsememo . Bana da bugün davetiye geldi 24 saatlik. Arkadaşıma almaya çalışacağız. Almanya için siparişi verdikten kaç gün sonra elinize ulaştı yada henüz ulaşmadıysa da süre hakkında bir fikriniz var mı?

16. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 4, 2015

mcsememo , Sep 4, 2015 :
    Merhaba. Urun 4-6 is gunu icinde almanya'ya ulasmis olur.

17. Furkan Yıldız
    Froyo Sep 7, 2015

Furkan Yıldız , Sep 7, 2015 :
    Arkdaşlar bi sorum var one plus ın amerikan sayfasında op2 64Gb 389 $ ken fransız sayfasında 399€ gözüküyor bu normal mi yoksa bendemi bi yanlışlık var ?

18. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 8, 2015

mcsememo , Sep 8, 2015 :
    Sayfayi kontrol ettim, mevcut fiyatlarda bir sorun yok. Iyi forumlar.

19. Furkan Yıldız
    Froyo Sep 8, 2015

Furkan Yıldız , Sep 8, 2015 :
    Sormak istediğim şu bu tlfn amerikada farklı fiyat avrupada farklı o yüzden dolar cinsinden alıp tlefonu avrupaya göndermelerini istediğimizde herhangibir sorun olurmu ? Birde gelen telefonun sarj cıhazı gbi versiyonu avrupa ya mı yoksa amerikayamı uyumlu olur ?

20. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 8, 2015

mcsememo , Sep 8, 2015 :
    Her ulkenin magazasi farkli oldugu icin usa magazasindan ab'ye gonderilmek uzere urun satin alamazsin. Shipping & Payment kisminda It looks like you are on the wrong store. Please select your country store by clicking the flag in the footer and selecting your country mesajiyla, method kisminda ise Sorry, currently we cannot ship to this address mesajiyla karsilasirsin. Usa magazasindan OP2 satin almak mumkun olsaydi OnePlus 2 usa versiyonu+usa sarj cihazi gonderilirdi.