1
[Support] Suggestion-Criticism-Complaint (for Turkish Users)

1. mcsememo KitKat Community Expert Mar 13, 2015

mcsememo, Mar 13, 2015 :
    OnePlus firması ve ürünleri hakkındaki öneri, eleştiri ve sikayetlerinizi, küfür-argo sözcük ve içerik kullanmadan ve tekrar mesaji yazmadan Türkçe veya İngilizce olarak yapabilirsiniz. Bu konu sadece öneri, elestiri ve sikayetler içindir. Diğer konu başlıkları için buraya tıklayınız. İyi forumlar.

asbestroro likes this.
  2. esrefozata Eclair Apr 13, 2015

esrefozata, Apr 13, 2015 :
    One plus one hizmet ağını genişlettiğini duyurdu. Ama Türkiye bu gurupta yok. Dahil edilemezmi acaba?

3. Sobakel Gingerbread Sep 2, 2015

Sobakel, Sep 2, 2015 :
    I was shocked to find that the OnePlus One has turkish language support, but the OnePlos Two doesn't have this.

Is there a workaround to load this language?

4. prince07 Froyo Sep 8, 2015

prince07, Sep 8, 2015 :
    I bought Oneplus 2 from china but it has no Turkish language. How can I install Turkish to my OPT? Please help me...

5. Duzgun Vural Cupcake Sep 12, 2015

Duzgun Vural, Sep 12, 2015 :
    OnePlus 2 bought the phone. No support for Turkish. How do I install the Turkish language support. Thank you...

6. siyaantu Donut Sep 13, 2015

siyaantu, Sep 13, 2015 :
    I bought Oneplus 2 from china but it has no Turkish language. How can I install Turkish to my OPT? Pleasehelp me...

7. Furkan Yıldız Froyo Sep 13, 2015

bkamber and mehmet ali like this.
  8. esc011 Froyo Sep 13, 2015

9. cemee Ice Cream Sandwich Sep 14, 2015

10. te5irtozu Cupcake Sep 14, 2015

te5irtozu, Sep 14, 2015 :
    sevgili oneplus yetkilileri bu uyarımı dikkate almanızı istiyorum ben Türkiye de ikamet ediyorum.telefonunuzu çok beğendim ve almak istedim.kendi sitenizde davet sitemi var.elimde davet yok. davet olsa bile Türkiye ye gönderiminiz yok. yabancı e ticaret sitelerinden almak istedim. ordada cihazın fiyatını 450 dolar seviyesine kadar cekiyorlar. tahmini 40 dolar kadarda gümrük masrafı 490 dolar. yazık günah be bu aldatılmak değilde nedir. oneplusu çok beğenip sahip olmayı istemek suçmu.suçsa çıkarmayın bu telefonu. suç değilse bizimde isteyyebileceğimizi düşünerekbizede bir çıkar yol gösteriniz saygılarımla.....

11. mehmet ali Cupcake Sep 15, 2015

mehmet ali, Sep 15, 2015 :
    OnePlus 2 Oxygen OS ROM's why Turkish language support is not available.?. We want Turkish language support.

bkamber and esc011 like this.
  12. asbestroro Honeycomb Sep 17, 2015

bkamber likes this.
  13. Uslu Cupcake Sep 27, 2015

Uslu, Sep 27, 2015 :
    Ben birdaha oneplus almam bugune kadar kullandigim en kötü yazilima sahip.One plus ekibi bunu oneplus 2yi piyasaya sürerken hicmi utanmadi. Cevapsiz aramalari bile gostermekten aciz bir telefon. zenfone 2 kullandim hem ucuz hem hizli hemde cok mukemmel bir yazilimi vardi. Cyanogen ekibinden hic ders almamislar.

Bosa heveslenmeyin, paraniz bosa gider. 2 haftadir kullanmaya calisiyorum. genede tercih sizin. Bizim vestel buna 10 ceker. en azindan Turkce.

14. cemee Ice Cream Sandwich Sep 27, 2015

cemee, Sep 27, 2015 :
    Oxygen stabilite anlaminda cok iyi olmakla beraber özelliklerde eksik bir yazilim. Yalniz oneplusun en buyuk avantaji kendisi icin gelistirilen custom romlardir. Yukle exodusu bak keyfine ;)

bkamber likes this.
  15. semseddin Cupcake Sep 28, 2015

semseddin, Sep 28, 2015 :
    Hello,

It is sad to see that ONE PLUS 2 is missing Turkish language. I don't get why you left Turkish language out while having all of the AOSP languages inside the OXYGEN OS. Morelocale2 doesn't do its trick as well. This is really sad from your part. ONE PLUS even have a Turkish community in its forums. An ota to add Turkish into OXYGEN OS will be appriciated. I don't feel like unlocking the bootloader and flashing a custom rom just for the sake of using the phone in my native language.

Greetings.

Ceasedd likes this.
  16. semseddin Cupcake Sep 28, 2015

semseddin, Sep 28, 2015 :
    Selamun Aleyküm arkadaşlar,

OP2 cihazda malum Türkçe dil seçeneği yok ve absürd diller bile varken Türkçenin olmaması adama daha da bi koyuyor açıkçası. Bir dünya dili olan Türkçemizi bu cihazın orjinal rom'unda görememek üzücü. Bende sizler gibi şikayette bulundum ve yeni bir konu açtım bununla ilgili. Beraber o konuya bu duruma içerlediğimiz belirtirsek sanırım daha hızlı bir sonuca varabiliriz. Bu devirde samsung'un çin pazarı için ürettiği touchwiz telefonlarda bile morelocale ile %100 Türkçe olabilirken, Bu cihazda olmaması gerçekten saçma.

https://forums.oneplus.net/threads/...t-from-op2-in-oxygen-os.375687/#post-13463030 AÇTIĞIM KONU.

https://forums.oneplus.net/threads/oxygen-os-issues-thread.289981/page-109 OXYGEN OS HATA RAPORLAMA KONUSU.

17. Furkan Yıldız Froyo Oct 1, 2015

Furkan Yıldız, Oct 1, 2015 :
    @Helen @Adam Krisko
    OnePlus 2 OS in the absence of oxygen Turkish language is very sad , we Turks are there everywhere and we use it to one plus 2 . We expect the Turkish language support .
    greetings

18. Adam Krisko KitKat Community Expert Oct 2, 2015

19. Furkan Yıldız Froyo Oct 2, 2015

Furkan Yıldız, Oct 2, 2015 :
    Thank you, hopefully soon come to support Turkish.

20. Uslu Cupcake Oct 2, 2015

Uslu, Oct 2, 2015 :
    Hayirli Cumalar arkadaslar. Yaklasik 3 haftadir Op2 kullaniyorum.Kendi yazilimindan hic memnun degildim. Turkce olmadigi gibi bluetooh problemi yasiyordum. Telefonu rootladim ve Cyanogen 12.1 unofficial beta ve open_gapps arm64 Yükledim. Telefon ooldu bir canavar. 1 haftadir deniyorum super calisiyor kasma yok pil ömrü uzun. Tavsiye ederim. sadece parmak izi calismiyor zaten oda bana gerekli degildi. Bilginize. Yapacaginiz Hatalardan kendiniz sorumlusunuz.

Furkan Yıldız likes this.