1
[TEHNIČKA PODRŠKA] - Rasprava o servisima, garancijama i ostalim popravkama

1. Luksi
    Donut Oct 6, 2016

Luksi , Oct 6, 2016 :
    Narucio ekran s okvirom za 35$. Decki po servisima rade zamjenu za 150-200kn, ali mislim da cu probat sam.

2. matija646
    Jelly Bean Oct 6, 2016

matija646 , Oct 6, 2016 :
    probaj sam, jer sve što moraš radit je odšarafit, odvojit, prebacit i spojit nazad
    pošto ne moraš se sa ničim petljati što ima veze sa ljepilom i ljepljenjem da bude kako treba, mislim da ne možeš fulati ako sam radiš to
    pregledao sam dosta videa na jutubu za rastavljanje uređaja, i ono, ne izgleda mi nikako teško ni komplicirano

3. Sicba
    Donut Oct 8, 2016

Sicba , Oct 8, 2016 :
    Ljudi, na OPOu mi je pukao ekran, jel zna netko ima li u Zagrebu kakav servis ili ducan di se moze zamijeniti ekran?

4. Sicba
    Donut Oct 9, 2016

Sicba , Oct 9, 2016 :
    Jučer sam napiso post baš nakon što mi je pao, a i bio sam vani pa nisam imao volje istraživat po netu, sad sam malo istražio i izgleda da će bit najbolje kupit novo staklo i kučište. Sad zanima me od vas ovdje koji ste to već radili, odakle je najbolje kupiti, a i zanima me za koliko dođe. Htio bih to čim prije riješiti, uglavnom sam našao po netu da dođe za 25 do 35 dana, ima li što brže? (ili ako tko ima viška :D )

5. Luksi
    Donut Oct 14, 2016

Luksi , Oct 14, 2016 :
    Ja narucio od stanovitog anybestbuy s ebaya...naravno rok za dostavu je dosta dug, ali tu nema bas pomoci, koliko vidim.

Meni bi trebao doci izmedju 13.10 i 4.11...

6. Sicba
    Donut Oct 15, 2016

Sicba , Oct 15, 2016 :
    Ja naručio sa AliExpressa, 16 do 28 dana je rok dostave, vidjet ćemo :D

Ajd javi ak ćeš dat u neki servis da ti zamijene i koji, nebi smjelo bit neš prezahtjevno, tak veli youtube, al ipak nisam ziher da ću sam mijenjat.

7. PassantZg
    Froyo Oct 18, 2016

PassantZg , Oct 18, 2016 :
    Meni se već neko vrijeme moj OPO sam od sebe restarta i to mi polako ide na živce. Nema pravila kada to radi. Ponekad je to uslijed razgovora, pisanja poruke ili u mirovanju. Da li još netko ima sličan problem i kako ga riješiti?

vrbljani likes this.
  8. iskooneplus
    Honeycomb Nov 26, 2016

iskooneplus , Nov 26, 2016 :
    Pozdrav svima, :)

Posto OP3T se prodaje 28.11.2016 u cijeloj EU, interesuje me da li je ikako moguce da porucim i da mi stigne u Crnoj Gori?

Da li se smijem usuditi kupiti telefon na foru:

Country: Croatia
    State/province: Montenegro

Svaka Vasa pomoc bi mi dosla a i ovo bi bio prvi moj OnePlus telefon :)

Unapred veoma zahvalan :)

9. simkoman
    Donut Jan 5, 2017

simkoman , Jan 5, 2017 :
    Pozdrav,

Imam problem s OP3... Poslije updatea na Nougat, konstantno mi nakon nekog vremena nestaje widget s kalendarom! Probao sam sve ali konstantno nestaje! I recimo kad se stavi widget i onda restarta ili ugasi, opet ga nema... Ima tko ovakav problem ili...?

10. rofellos
    Cupcake Mar 23, 2017

11. jartukovic
    Ice Cream Sandwich Apr 6, 2017

12. title91
    Cupcake Jul 5, 2017

title91 , Jul 5, 2017 :
    Pozdrav ekipa
    Imam problem sa mojim OPO, zadnjih par dana mi se dogadaju ghosth touchevi. Toćnije svakko malo mi pritisce na sredini ekrana. Ima li ko sličnih iskustava? Neki mi kažu da zamjenim ekran, kupim na netu i dam negdje da mi zamjene. Par dana prije nego se počelo ovo dogadat mi je pao, pa pretpostvaljam da ima veze s tim, a isto tako zadnjih možda dva tri tjedna se baš brzo zagrijava ne znam jeli moguce da je s tim povezano. Eto bilo kakva pomoć je dobrodosla. Hvala

Last edited: Jul 5, 2017

13. vrbljani
    Gingerbread Dec 7, 2018

vrbljani , Dec 7, 2018 :
    Da,sa oficijelne stranice imaš garanciju dvije godine.Ako si iz EU naravno.

14. markocroatia29
    Donut Jan 11, 2020