0
✎ Teknik Konuşma ve Teknoloji Haberleri

1. akulata
    Ice Cream Sandwich Mar 27, 2015

Ebu-Muaz and cemee like this.
  2. tuncoglu
    Froyo Mar 27, 2015

tuncoglu , Mar 27, 2015 :
    Bu yıl yine LG üretecekmis Nexus'u. Eğer 4 gb ram ve snapdragon 815 ile gelirse ben Nexus'a kesin dönüş yapmayı düşünüyorum, bir daha da macera aramam herhalde. Temiz temiz. Tabi şu da var, lolipop Nexus 5'in canına okudu, yani her zaman o kadar da temiz temiz olmuyor Nexus bile.

aaltay likes this.
  3. botturgec
    Froyo Mar 27, 2015

botturgec , Mar 27, 2015 :
    Hocam ben Nexus 5'imin üzerine biraz para verip Opo ile takasladım. Android 5.1 çıktığında yaklaşık 1 hafta kullanmıştım, artık kusursuzdu.

4. naklov
    Honeycomb Mar 30, 2015

asbestroro likes this.
  5. asbestroro
    Honeycomb Mar 30, 2015

asbestroro , Mar 30, 2015 :
    henüz gelmedi çarşamba günü gelecek telefonla konuştuk akıllı tuş diye bir şeyden bahsetti daha öncede duymuştum ama radyo özelliği olduğunu bilmiyordum neyse geldiğinde daha net konuşur ne olduğunu öğrenirim.

naklov likes this.
  6. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 31, 2015

7. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 31, 2015

Ebu-Muaz , Mar 31, 2015 :
    Arkadaşlar OnePlus One ın ekran değişimini anlatan bir video. Aman aman ekranınızı iyi koruyun. İzlerken içim eridi, daraldım resmen. Açık kalp ameliyatı izlerken böyle olmamıştım.

8. asbestroro
    Honeycomb Apr 1, 2015

asbestroro , Apr 1, 2015 :
    arkadaşım bugün geldi radyo ile alakalı konuştuk akıllı tuş a benzer telefonun kulaklık girişinden bağlanıyır küçük bir fm sinyal alıcısı ev ve kendi apk sı var onun ile rayyoya ulaşıyor internetsiz.
    ****** den almış smartphone fm dedi ****** de arattırdım ama bişe bulamadım ben yarın iş yerinde bakarım tekrar

düzeltiyorum!

şimdi whatshapdan konuştum akıllı tuş ile fm transmitter yada herneyse ayrı şeyler ben sanırım yanlış anladım çalışdığım fabrika baya sesli bir yer temsili bir resim gönderdi
    http://www.image-share.com/ijpg-2903-246.html

yarın bizzat telefonun üstünde fotograf ceker yüklerim ben
    biraz kaba birşey sanırım daha çıplak gözle görmedim

Last edited by a moderator: Apr 1, 2015

naklov likes this.
  9. naklov
    Honeycomb Apr 1, 2015

naklov , Apr 1, 2015 :
    Bende internete böyle birşey buldum ama 50usd civarı bence değmez gibime geliyor sizin fikriniz nedir?

asbestroro likes this.
  10. cemee
    Ice Cream Sandwich Apr 1, 2015

cemee , Apr 1, 2015 :
    Maximum 10dolar bence hakki

asbestroro likes this.
  11. cemee

cemee , Apr 1, 2015 :
    Bu fm transmitter. Ben bildigim radyo degilde mesela telefondaki muzigi radyo yayini yapmak icin. Arabada kullaniyordum buna benzer bisey.
    İcinde ekstradan radyo ozelligide bulunabilir tabi. Hafiza karti girislileri var mesela bunun. Bunun uzerine kulaklik takilabiliyormu

Ah be simdi hatirladim nokia c7de vardi fm transmitter ozelligi. Telefondan acip arabada dinlerdim.

Alptekin and asbestroro like this.
  12. asbestroro
    Honeycomb Apr 1, 2015

evet kaba birşey fm olmasada olur :D

13. asbestroro
    Honeycomb Apr 1, 2015

arkadaş baya aydınlattı beni bu konuda şöyleki bu fm zımbırtısı hem alıcı hemde vericiymiş telefonumuzda ki ses dosyalarını fm frekansına cevirip araç raydosu yada farklı radyolara ayrıca alıcı görevi yaparak radyo istasyonlarına ulaşabiliyor hafıza kartı takıp kullanabiliyoruz çokta albenisi olan bir şey değil kaba bir cihaz telefonun boyutlarını baya büyülten birşey

14. asbestroro
    Honeycomb Apr 1, 2015

konuştuğumuzda akıllı tuş falan da anlatmıştı benim aklımda onun gibi birşey kaldı aslında öyle olsa çok daha iyi olurdu küçük birşey micro tarzında insana varlığını fazla hissettirmezdi ama bu seferde kulaklık girişi lazım ekstradan neyse ben radyo dan vazgeçtim :D mp3 neyime yetmiyor :D

naklov likes this.
  15. asbestroro
    Honeycomb Apr 1, 2015

bu arada benim telefon durdugu yerde acayip sesler çıkarmaya başladı mesaj sesi geliyor alıyorum birşey yok

16. cemee

cemee , Apr 1, 2015 :
    Canı sıkılıyor, sen yeterince ilgilenmiyorsun bence onunla. Oksijensizde kalmis olabilir. Camin önüne koy az, idare etsin:p
    Saka bi yana ya bir programdan geliyordur ya da nfc aciktir, kredi karti akbil gibi buseyin yanina gelince ötüyordur

naklov and asbestroro like this.
  17. asbestroro
    Honeycomb Apr 1, 2015

sanmıyorum şu anda kontrol ettim nfc kapalı hadi bakalım hayırlısı ayrıca oksijenden pek umudum yok ben daha çok cm yi bekliyorum

18. cemee

cemee , Apr 1, 2015 :
    Calisan uygulamalari incele bi onlardan biri yapiyordur o zaman

19. cemee

cemee , Apr 1, 2015 :
    Birde aklima geldi simdi. Oneplusta varmiydi hatirlamiyirum (cm11s) diyelim bi mesaj geldi okumadin arkaya attin. Bildirim cubugunda simgesi olmuyor ama belli araliklarla hatirlatiyor onu. Ayni sey cevapsiz cagrila icinde var. G3te varda, oneplusu hatirlayamadim simdi

asbestroro likes this.
  20. Ebu-Muaz
    Honeycomb Apr 7, 2015

cemee likes this.