7
[TOP] Pomoc pri nákupe

1. koprad
    Cupcake Nov 16, 2015

koprad , Nov 16, 2015 :
    Prosím lidi s ceske republiky zkuste dat jakekoliv zbozi do kosiku jestly pujde teda a pak zkusit dat checkout jestly vam to pujde me se to pokazde vrati na uvod.Diky.

2. KejPik
    Gingerbread Nov 16, 2015

KejPik , Nov 16, 2015 :
    Zkousel jsem pred chvili v praci na Chrome i na IE a porad to nefunguje :-(

3. Radim Kopriva
    Froyo Nov 16, 2015

Radim Kopriva , Nov 16, 2015 :
    Já to zkousel uz vseljak uz jsem natocil i video a poslal na podporu protoze jim neco vysvetlit neni vubec lehke.

4. Radim Kopriva
    Froyo Nov 16, 2015

5. czipis
    Eclair Nov 16, 2015

czipis , Nov 16, 2015 :
    hlasim stejny problem. Pouze v CZ obchode nejde vlozit do kosiku, nebo kdyz se to povede, tak nejde prejit na checkout. v DE i SK verzi to jde.
    Kolik bylo postovne v CZ obchode?

6. koprad
    Cupcake Nov 16, 2015

koprad , Nov 16, 2015 :
    Zda se me ze to mozna nemi problem u oneplus ale u paypal proste ted nejdou pladby ale nevim uz me jako fakt serou clovek se jim to pokousel vysvetlit jak hlupakom a oni ti poslou ze si mas vy,mazat historii nebo ze mas mezeru v adresse a takve psi kusy ale ja zkousel pladbu pres paypal v ceske republice v jinem obchode a taky to neslo.Platil dnes nekdo neco jineho pres paypal??????????????

7. fafos
    Honeycomb Nov 16, 2015

fafos , Nov 16, 2015 :
    Tak jsem zkoušel a nejde...já si zase nemyslím, že je problém u Paypall jako spíš u Oneplus. Jen tak na zkoušku jsem zkoušel koupit kryt, ale nepodařilo se mi ho ani dostat do košíku... naštěstí nic nepotřebuju, ale chápu Vaše nas..ní...:(

8. Radim Kopriva
    Froyo Nov 16, 2015

Radim Kopriva , Nov 16, 2015 :
    Díky za odpoved su uz fakt na ne pořadne nasrany podpora absolutne nechape co po ni chci.

9. rikardo1979
    Community Veteran Nov 16, 2015

rikardo1979 , Nov 16, 2015 :
    problem je v tom ze veci su nedostupne...skusil som sa prepnut do cestiny a hodil som do kosika zopar veci..robilo to co pisete.
    Potom som skusil ine veci a hodil som do kosika OP2 swap cover a normalne ho pridalo a mohol som robit checkout
    takze zalezi aku vec idete kupovat...

10. koprad
    Cupcake Nov 16, 2015

koprad , Nov 16, 2015 :
    Ano to se sem tam podari dat do kosiku ale jak date checknout tak jste opet na uvodni strance takze fakt nevim co uz delat.

11. rikardo1979
    Community Veteran Nov 16, 2015

rikardo1979 , Nov 16, 2015 :
    no mne ide normalne urobit aj chekout

[​IMG] [​IMG]

12. koprad
    Cupcake Nov 16, 2015

13. koprad
    Cupcake Nov 16, 2015

koprad , Nov 16, 2015 :
    Tak to se me taky tak povedlo uplne presne ale proste me to pise ze to nejde poslat do ceske republiky a kdyz zvolim jinou zemi slo by to zaplatit ale to zase pozna ze jsem s ceske republiky a tak tam dam vlajecku ceska a hotovo kosik prazdny kdybych vedel aspon jak jim to mame vysvetlit nejsem prebornik na anglictinu a prekladac steho dela blbe vety.

14. koprad
    Cupcake Nov 16, 2015

koprad , Nov 16, 2015 :
    Zde

Larrax likes this.
  15. dvorskyerik
    Donut Nov 17, 2015

dvorskyerik , Nov 17, 2015 :
    Order Number: 2700011432

High five! Your order has been shipped. Please check the status of your package by checking your store account. If you started a ticket asking about your pending shipment please help us and close your ticket through your ticket overview.
    As a start-up, we are constantly improving our product, processes and business. Thank you for your patience with us and trust in our product.
    Your shipping confirmation is below. Please note that it may take up to 24 hours for your tracking number to become active, so don't worry if you cannot track it just yet. Thank you again for your business.
    Note: If the parcel is severely damaged, please refuse the package! Before signing for the parcel, please unbox the parcel and check if all products are included. If you have any questions about your shipment please have a look at our support page as most commonly asked questions are answered there: https://oneplus.net/support/.
    Your Shipment # for Order #2700011432

tento mail me dosel 14.11.2015 a cislo dhl me nedoslo a neni i kdyz se prihlasim a podivam se do objednávky tam je processing

16. Hitman89
    Donut Nov 17, 2015

Hitman89 , Nov 17, 2015 :
    Mam stejny problem ze me nejde nakooupit nic objednavam one plus X a nejaky doplnky ale pri checkoutu me to hlasi prazdny kosik ... fail nejaky napad?:)

17. Radim Kopriva
    Froyo Nov 17, 2015

Radim Kopriva , Nov 17, 2015 :
    Stežovat si pořad si stezovat protoze si o nas fakt mysli ze jsme blbci ja uz snich mam nervy to by jste neverili psat na podporu dam sem video dalsi co jsem natocil.

18. Radim Kopriva
    Froyo Nov 17, 2015

Další video ktere jsem natocil a asi poslu zase na podporu ale uz me to fakt nebavi ja uz nevim jak jim to mam vysvetlit pripada me ze tam na te podpore delaji sami blbci.

19. Hitman89
    Donut Nov 17, 2015

Hitman89 , Nov 17, 2015 :
    jo tak to mame stejny problem :) jdu jim napsat

20. Radim Kopriva
    Froyo Nov 17, 2015

ja uz se jim bojit neco napsat ja uz se bojim ze bych jim musel rict neco fakt uplne hnusneho dosly me nervy